fearofthedark

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O fearofthedark

 • Ranga
  Obywatel
 1. > A jesteś w stanie zagwarantować (sobie), że za te 5-7 lat będzie cię stać na kupno nowej > konsoli? Dla mnie to np. ogromny wydatek. W dodatku gry tanie nie są. Ty tak serio? Panie, z takim podejściem to ja bym w ogóle się w konsole nie pchał i na PC został, tam względnie nowe tytuły za grosze można kupować. Kompatybilność praktycznie wieczysta, bundle ze stima po taniości- grać nie umierać. Ja tam też się w listopadzie przesiadam na XOne, i wsteczna kompatybilność jest dla mnie bardzo ważna- chociażby z oszczędności miejsca- X360 spakuje do pudełecka, zafoliuję i do piwnicy schowam. Boli mnie że na PS4 nie będzie wstecznej kompatybilnośći bo będę musiał więcej gratów pod TV trzymać, a miejsca tam już niewiele ;/
 2. fearofthedark

  Demo F.E.A.R.-a 2 jest wśród nas

  Chcesz konkretów? Dobra- pierwsza rzecz- możesz do przeciwnika podejść od tyłu na pół metra, ale on i tak cie nie zauważy. Druga rzecz- czasem zamiast do ciebie strzelać stoją przez chwile i gapią się jakby zapomnieli co mają robić. Trzecia rzecz- zaczyna się strzelanina, więc przeciwnik szybko biegnie skryć się za drzwiami samochodu, otwiera je, schyla się i... jego głowa znajduje się idealnie tam, gdzie w drzwiach jest szyba. Świetne, co? Jak nie wierzysz na słowo to nagram filmik i na yt wrzucę. Bo inaczej chyba nie da ci się udowodnić że AI w F2 jest po prostu głupie. A co do twojego żądania konkretów, to może ty jakieś podaj na to że AI jest dobre, bo zawzięcie go bronisz, a żadnego argumentu sensownego jeszcze nie podałeś.
 3. fearofthedark

  Demo F.E.A.R.-a 2 jest wśród nas

  SoundWave, zagraj w to demko, później odpal pierwszego FEAR (nawet demo) a później jeszcze raz odpal dwójkę. Wtedy zobaczysz, jak beznadziejne jest w niej AI. W jedynce walka dawał naprawdę wielką satysfakcję, natomiast tutaj nie wzbudza we mnie żadnych emocji. Po prostu idziesz i strzelasz do przeciwników jak do przysłowiowych kaczek. Poza tym uważam, że ośmieszanie kogoś zamiast podania konkretnych argumentów jest żałosne.
 4. fearofthedark

  Demo F.E.A.R.-a 2 jest wśród nas

  Hmmm... ja się jednak trochę zawiodłem na tym demie. Po pierwsze, cienie zostały całkowicie spartolone. Nie ma tutaj ładnie rozmytych, w miarę realistycznych cieni chociażby z pierwszego F.E.A.R., tylko jakieś kanciaki rodem z Doom3. Druga rzecz- w moim odczuciu, motion blur jest nieco zbyt intensywny i bardziej przeszkadza w walkach niż je urozmaica. Ślady po pociskach również prezentują się gorzej niż w poprzednim "firze".O Ai pisali już inni, ja ze swojej strony dodam tylko że dziś specjalnie odpaliłem "jedynkę" i muszę stwierdzić że tamte boty były dużo lepsze. No i, co jest już bardzo subiektywnym odczuciem- HUD jest tragiczny. Jakieś pseudookularki. No i motyw z krwią zaleweającą okulary jest zrealizowany znacznie gorzej niż w tytule, z którego został "pożyczony"- SW Republic Commando. Na plus mogę zaliczyć świetny design lokacji (miejsce w którym znajdujemy snajperkę- spójrzcie na niebo, mnie ten widok po prostu rozwalił) i miłe dla oka efekty czynienia bliźnim co tobie nie miłe- szczególnie ze strzelby. Niszczenie kolumn i ścian też jest fajne, szkoda że da się to robić tylko w niektórych miejscach... Cóż, na ostateczną ocenę poczekam do pełnej wersji, wtedy wszyscy się przekonamy, ile ten F.E.A.R. 2 bedzie wart.