sc

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  264
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez sc

 1. Pięknie to ujął "a wszystko dookoła płonęło", święta prawda. 
 2. No proszę jak się ładnie podzielili. Valve wziął MOBA, a Blizzard karciankę. 
 3. No ale dlaczego chłop nie ma próbować uszczyknąć coś z tego milionowego tortu jakim jest Fortnite? Tym bardziej, że facet włożył pewnie dużo pracy w stworzenie tego układu tanecznego,a teraz ktoś bez pytania go sobie 'pożyczył'. TymNie ma tu nic a nic z pazerności. 
 4. Ostatni mecz był najbliższy symulowaniu gracza. Wcześniejsze mecze udowodniły jedynie, że AI jest mądrzejsze, bo może korzystać z wielu udogodnień i cheatów. Mówiąc udogodnień mam na myśli możliwość równoczesnego wydawania poleceń dla jednostek rozsianych po całej mapie, podczas gdy gracz musi stracić czas na przeskakiwanie z okienka na okienko. Doskonale to pokazuje jeden z meczów Alfastar z Maną, gdzie Komputer szczypał jego armię stalkerami z każdej strony. 
 5. Słucham? Jak możesz obrażać matkę serii? To, że nie ma wysróbowanych broni i jednostek nie znaczy, że jest do niczego. Jest piękna w swojej prostocie i ta muzyka... Cudowny klimat. Jestem zachwycony na te wieści. 
 6. Wiecie co? Razi mnie w tych nowych Ace Combat, że tyle jest tego dialogu i pomocników. Lubiłem te uczucie samotności w przestworzach w AC3 na PlayStation.
 7. Wow, w życiu bym nie przypuszczał, że aż tyle. 
 8. Faktycznie, zapomniałem że istnieje jeszcze ten 'rynek'.  :-/ Mobilnie = nijakie.
 9. O Jezu jak ja tego nie cierpię. Chcę wiedzieć natentychmiast co oni tam zapowiadają. Nie mogę czekać. :-(
 10. Stawiam Diabła 2 w HD i ten serialik. Ewentualnie jeszcze jakiś dodatek do wymęczonego Diablo Czy. 
 11. 20 to mało, połowa moich ulubionych gier z psx się nie złapie. :'-(
 12. Konami patrzy i myśli: "Ok, zrobimy im taką grafikę, baa nawet lepszą. Z tym, że wytniemy trochę tego i tamtego, damy jakieś opcjonalne dlc z zombie (przecież ludzie kochają zombie). Będzie cacy! ? 
 13. Ja bym tam się nie doszukiwał jakichś teorii, że nie robią widoku zza pleców, bo nie potrafią. Potrafią patrząc na Wiedźmina. FPP świetne się wpisuje w klimat tej gry, od co. 
 14. SETTLERS ONE SETTLERS ONE1111!!!  <3 Kocham i czekam. 
 15. Zmieniły się czasy i Blizzard odpowiada na zapotrzebowanie mas. To, że takie to pstrokate i dalekie od tego co pokazały poprzednie części to inna sprawa. Faktem jest, że sprzedało się znakomicie.  Zgadzam się, że taki styl gry kompletnie nie pasuje do świata Diablo, jednak osobiście liczę na jakąś rewolucję w Diablo IV. Serce nie sługa. :(
 16. sc

  Esport o krok bliżej Olimpiady

  Prędzej czy później to nastąpi. Chodzi o pieniądze, a w tej branży ich nie brakuje. 
 17. Dlaczego miejmy nadzieję? Jeśli dziecko (jeśli!) nie widzi świata poza grami video, to jest problem. Nie można winić dzieciaka, rodzice są tu tymi, którzy pokazują świat.
 18. Można się było spodziewać, ale dobrze że wreszcie wrzucili jakiś nius odnośnie gry. Nowa-stara gra się rozwija. 
 19. Ups, miss click. Ja z kolei czekam cierpliwie na wersję na Nintendo Switch i wtedy kupię zestaw. Spyro z konsolą. :D