Pierogi_z_Cukrem

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  6006
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Pierogi_z_Cukrem

 • Ranga
  Ciekawym obiadu

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Pierogi_z_Cukrem

  Jaka to piosenka?

  Utwór jest autorski a jako że płyta z której pochodzi została wydana w 2005 roku to zapewne usłyszałeś go już gdzieś wcześniej i stąd to skojarzenie.
 2. "Niedługo wyniki serii mogą się znacznie poprawić. Przypomnijmy bowiem, że w planach jest już Gran Turismo 7." Wuut? Prosze o poprawienie tych dwóch zdań - razem tworzą oksymoron :)
 3. Pierogi_z_Cukrem

  Piłka Nożna

  Kluby nie dostarczyły na czas odpowiednich dokumentów. I znowu Manchester United, pamiętam podobne zamieszanie wokół transferu Fabiena Bartheza do Olimpique Marsylia, ponad dziesięć lat temu. Sprawdza się tu powiedzenie że "powtarzanie matką nauki"...yyy.... oby :)
 4. Pierogi_z_Cukrem

  Manga i Anime - temat ogólny

  "Orcs!". Śmiechłem chędogo, tym bardziej że zaraz pojawił się pomysł by zawiadomić włodarzy miasta którzy sami są... no cóż... Sam-Wiesz-Kim. Rakshas niebezpiecznie przypomina alter-ego Obito 0_o
 5. Pierogi_z_Cukrem

  PlayStation 3 - Temat Ogólny

  I słusznie, jedynka jest bardzo toporna. Skoro przeczytałeś lata temu to powinieneś już zdążyć zapomnieć chyba że perwersyjnie jeszcze drążyłeś temat :P Warto bo Heavy Rain to nie tylko końcówka. Przy okazji Piotrek_K Mam piątkę i bardzo mi się podoba. Słyszałem jednak że kolejna część jest jeszcze lepsza więc pewnie tę warto wybrać. Jeśli grałeś w poprzednie Metal Geary to kolejna część Metal Gear Solid. Natomiast jako bardziej przystępy tytuł polecam Yakuze 4. Bardzo dobra gra przygodowa/akcji w japońskich klimatach. God of War III nie polecam, tak samo Ni no Kuni - pierwsza nie oferuje nic nowego względem poprzednich części a druga jest zbyt rozwleczona i momentami troszkę infantylna.
 6. Pierogi_z_Cukrem

  Książki - temat ogólny

  Zgoda. >Najpopularniejszego brytyjskiego pisarza. To nie czasem pani Rowling ew. Tolkien? Daronn_Darker Już choćby odzew jaki pojawił się w tym temacie na wzmiankę o prenumeracie powinien starczyć za rekomendację. Uuk.
 7. Pierogi_z_Cukrem

  Quiz Matrix - Film, Gra itp.

  No. Jeszcze pomytlane były. Braveheart +1
 8. Pierogi_z_Cukrem

  Quiz Matrix - Film, Gra itp.

  Co miał na lewej ręce konduktor?
 9. "Do not go gentle into that good night". Również polecam pewien motyw: https://www.youtube.com/watch?v=UlgLwppgHCc
 10. Pierogi_z_Cukrem

  Quiz Matrix - Film, Gra itp.

  Egzoszkielety lub jak kto woli mechy.
 11. Pierogi_z_Cukrem

  Piłka Nożna

  Jako bramkarz świetnie gra nogami w polu karnym ;)
 12. Pierogi_z_Cukrem

  Retrorecenzja: Spyro the Dragon

  Będzie Ape Escape?
 13. Pierogi_z_Cukrem

  GTA 5 (V) - Temat Ogólny

  Nie bardzo. Jeżeli IV Ci się nie podobała to tutaj szału też nie dostaniesz. Jeżeli czwarta część wydawała Ci się nijaka to po zagraniu w tę część poprzedniczka nabierze uroku :D Gra ma naprawdę zróżnicowaną mapę i wiele ciekawych miejscówek z tym że ich potencjał nie został wykorzystany. Irytuje mnie także sposób wykonania spolszczenia - połowa "internetu" w grze nie została przetłumaczona a kwestie dialogowe są bez "jaja". Jeżeli chodzi o fabułę to wyszła "mamałyga" z jednym wyjątkowo irytującym głównym bohaterem. Osobiście żałuję że kupiłem tę grę. W jakim sensie słowo konfluencja pasuje do kontekstu? Z tych dwóch tłumaczeń które znalazłem to nie bardzo ale może traktuje je zbyt dosłownie ;) Pograj w Europe Universalis, mniej się zawiedziesz :D
 14. Pierogi_z_Cukrem

  World Of Tanks

  Kolejny chwalipięta z cyklu "złowiłem taaaaką rybę". Niestety muszę zarzucić ci kłamstwo gdyż przejrzałem konto w WoT i nie masz ani jednego Zagończyka. Pamiętaj że wrzucając nick na forum można łatwo takie rzeczy zweryfikować. No cóż, trudno, tym razem się nie udało.
 15. Pierogi_z_Cukrem

  World Of Tanks

  "Haha", "hehe", "hihi".