dudi92

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  114
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O dudi92

 • Ranga
  Przodownik
 1. Ubisoft coraz bardziej odpływa z tymi cenami za kolekcjonerki. Ta cena to od centymetra figurki czy jak? Bo nie wierzę, że to nie będzie ten sam materiał co w innych EK, czyli jakiś tani plastik. Tymczasem EK W3 kosztowała 350zł i była dużo lepsza niż większość kolekcjonerek od UBI za 400zł+
 2. A co z NATem? Działa poprawnie?
 3. > > > Kretyńska gra, jak pozostałe części. Praktycznie większość czasu spędzasz na > oczekiwaniu > > .. > > > > No tak, bo przecież gra FPS powinna się skupiać na staniu w miejscu i strzelaniu > jak > > z plutonu egzekucyjnego. Co do pojazdów - ja je słyszę, może po prostu udaj się > do laryngologa. > > Respawn masz tylko na członkach drużyny i w wyznaczonych punktach (chyba, że grasz > w > > trybie z gołębiami albo w dominacji). Jeśli gra Ci się nie podoba to wróć do CoD''a > (zakładam, > > że to Twoja ulubiona strzelanka :P ). > > Zakładać to się możesz ze swoja mamą gimbusie. Pewnie nie miałeś okazji przejmować obiektu > który wymaga od gracza, dłuższego przebywania na niewielkim obszarze. Pewnie jesteś z > tych kamperów sterczących z moździerzem albo kampiącym na końcu mapy ze snajperką, jednym > z tych nieudolnych za których tacy dobrzy gracze jak ja odwalają całą robotę. Słyszysz > pojazdy bo 99% twojej gry odbywa się w roli kierowcy. Pełno takich dzieciaków jak ty > nie zauważa braku sensu w tej grze, bo się na niej wychowali i innej rozgrywki w gatunku > FPS nie zaznali. Już po pierwszym zdaniu widać kto tu nie ukończył 18 lat. Co do mojej gry: - najwięcej czasu spędziłem jako szturmowiec, czyli zazwyczaj jestem na pierwszej linii - podczas gry na operacjach nie raz stałem w grupce przejmując np. bunkry i ginąc od nalotu, ale nie płaczę z tego powodu - na 100h które już przegrałem może z 10 było w pojazdach (mam chyba tylko 1 gwiazdkę lekkim czołgiem) - moździerzem mam dokładnie 7 zabić (dla porównania nożykiem i szarżą z bagnetem mam w sumie 90) Także Panie "dobry graczu", może wcale nie jesteś taki dobry.
 4. > Kretyńska gra, jak pozostałe części. Praktycznie większość czasu spędzasz na oczekiwaniu .. No tak, bo przecież gra FPS powinna się skupiać na staniu w miejscu i strzelaniu jak z plutonu egzekucyjnego. Co do pojazdów - ja je słyszę, może po prostu udaj się do laryngologa. Respawn masz tylko na członkach drużyny i w wyznaczonych punktach (chyba, że grasz w trybie z gołębiami albo w dominacji). Jeśli gra Ci się nie podoba to wróć do CoD''a (zakładam, że to Twoja ulubiona strzelanka :P ).
 5. > Czekam na komentarze o przekupnych recenzentach. Przecież to niemożliwe by Call of Duty > się komuś podobało... Zapomnieli napisać o pay to win ( skórki do broni - które można kupić za normalną kasę - podnoszą statystyki, co daje przewagę w multi). Najwyższa ocena użytkowników na metacritic to 3.3 na PS4. Dodajmy do tego fakt, że na PC gracze ze steam nie mogą grać z tymi z microsoft store. Każda broń strzela tak samo - "spray and pray". Zwróc uwagę również na plusy tej gry - oceniana jest jak single player, a przecież jest to gra nastawiona typowo na multi (które według ludzi którzy już w to grali ssie). Nie twierdzę, że single jest słaby, ale nie powinno to być motywem przewodnim recenzji gry stworzonej czysto pod multiplayer.
 6. Nie ma to jak wyciąć mapę z podstawki i zaoferować jako darmowe DLC :P
 7. W pełni zniszczalne otoczenie, a nie tylko oskryptowane walące się wieże. To właśnie wyróżnia serię BC
 8. dudi92

  Konsulat ekipy gram.pl - gry pudełkowe

  Witam. Czy EA odpisało coś w sprawie EK Dragon Age w Polsce? Przepraszam, że tak męczę ale z mojego punktu widzenia jest to ważne, gdyż muszę wiedzieć czy będę mógł ją kupić w Polsce, czy zbierać pieniądze na zakup za granicą.
 9. dudi92

  Konsulat ekipy gram.pl - gry pudełkowe

  Czy EA coś odpowiedziało?
 10. dudi92

  Konkurs - Zgadnij co robił Krzysiek?

  Odpowiedź jest bardzo oczywista. Robił to co każdy człowiek bez talentu hakerskiego Aidena. Spał, żywił się, pracował i grał :P
 11. dudi92

  Konsulat ekipy gram.pl - gry pudełkowe

  Na rynek europejski również jest dostępna np: http://www.gamestop.co.uk/SearchResult/QuickSearch?q=dragon+age+inquisition+collector%27s W tym momencie tylko na konsole,ale wersja na PC też ma być: https://twitter.com/BioMarkDarrah/status/466934884888760322 Pytanie brzmi czy według wydawców Polska zalicza się do Europy? :P
 12. dudi92

  Konsulat ekipy gram.pl - gry pudełkowe

  Witam. Czy na gramie będzie dostępna niedawno ogłoszona Edycja Kolekcjonerska Dragon Age: Inqusition?
 13. dudi92

  Konsulat ekipy gram.pl - gry pudełkowe

  Witam. Czy na gramie będzie dostępna EK Dragon Age Inqusition?
 14. Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy będziecie mieć jeszcze edycje Dedsec Watch_Dogs na PC? Czy już nie będzie mozliwości zamówienia u was w sklepie?