Growin

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  2810
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Growin

 • Ranga
  Wróg ludu
 1. Growin

  MODERATORZY: jacy są naprawdę?

  Symbolem miłości homoseksulanej. Usunięcie tamtego avataru ocierało się o dyskryminację homoseksualistów. Nie był żadnym symbolem i Ty dobrze o tym wiesz. Czemu zadajesz takie niemądre pytania? Te 2 symbole wyglądają inaczej, ale najlepiej jest udawać, że są identyczne. Krzyż katolicki to też swastyka tylko nie ma 4 "ramiączek"... http://pl.wikipedia.org/wiki/Swastyka
 2. Growin

  MODERATORZY: jacy są naprawdę?

  Prawdziwe znaczenie to symbol szczęścia, symbol słońca, płodności. >będzie przez W tym przypadku moderacja wciska kit. Pietro87 Nie wiem, o co Ci biega. Ty masz łeb jakiegoś boga egipskiego, czy coś w tym stylu. Czym to się różni od symbolu szczęścia? Niczym. Jest tak samo dozwolone. Swastyka wygląda inaczej i nigdy bym jej nie dał, bo jest kojarzona z nazizmem. Niektórzy wszystko kojarzą z nazizmem. Krzyża też nie wolno, bo prawie swastyka, tego też nie wolno, bo prawie to i prawie tamto. Prawie robi wielką różnicę.
 3. Wszystko umiera. Ale po co przyspieszać ten proces? Brak DRM też już powinien przestać istnieć.
 4. Growin

  MODERATORZY: jacy są naprawdę?

  Wysłałem Ci wiadomość. Nie chcę rozmawiać na forum.
 5. Growin

  MODERATORZY: jacy są naprawdę?

  Szczerze? Wcześniej nie miałem, ale teraz mam. Edit: Nie wszystkich. Jakieś 50%. Edit2: Proszę o uzasadnienie decyzji.
 6. Growin

  MODERATORZY: jacy są naprawdę?

  Pytanko: Co Wam przeszkadzało w moim indyjskim symbolu szczęścia i pomyślności jaki miałem w avatarze? Edit: Jak zwykle żadnego upomnienia, ani nic... Edit2: Sorry. Zwracam Wam honor modkowie. Widzę, że żaden z Was jest nieobecny. Wygląda na to, że w ekipie gram.pl mamy mało rozgarnięte osoby.
 7. >z oszałamiającą grafiką I niczym innym więcej wybijającym się ponad konkurencję... >już nie pójdzie na XP Takie myślenie prowadzi tylko i wyłącznie do tego co mamy dzisiaj - do ogrzewanych kotletów posypanych świeżą panierką. Nie grafika jest najważniejsza. No dobra - nie powinna być najważniejsza, ale skoro gry nic innego sobą nie reprezentują, to niech chociaż w grafę idą.
 8. Staruszek, czy nie, i tak jeszcze wiele może, a DX9.0c pokazuje, że gry na niego mogą być piękne. Wystarczy chcieć. Mowa o naszym Wieśku.
 9. Wróćcie do obsługi Windows XP, a nie o DRM chrzanicie towarzyszu!
 10. Growin

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Ja mam najzwyklejszy XP 32bit. No cóż, będzie na zaś ten ramek.
 11. Growin

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  2x1GB (Dual) 800mhz, a dokupiłem jeszcze 2x512Mb specjalnie dla Wieśka, a się nie zastanowiłem wcześniej, czy coś to da. Pomoże coś w działaniu?
 12. Growin

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Ktoś może wie, kiedy premiera wersji 2.0? Edit: Jak pamięć RAM wpływa na działanie Wieśka? Widać różnicę miedzy 2 a 3 GB?
 13. Wiedźmin 2 wersja 2.0, Afterfall, Hard Reset, Two Wordls Velvet Edition.