stachu-HTML

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  424
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O stachu-HTML

 • Ranga
  Brygadzista
 1. stachu-HTML

  Tak czy nie?

  Tia. Teraz będzie mega troll: Czy matka wie, że jesteś gejem?
 2. stachu-HTML

  Minecraft

  Siema! Jest ktoś zainteresowany mechanizmami z Redstone''a, chce wiedzieć jak coś zrobić? Pytajcie!
 3. stachu-HTML

  Zrobię avatar na zamówienie

  Ściągnij gimpa zamiast hakować PS :)
 4. stachu-HTML

  PPROBLEM Z JOYSTICKIEM!!!

  nie, już koniec problemu
 5. Witam użytkowników joysticka marki e5. Problem: Po podłączeniu urządzenia sterującego i włączeniu symulatora lotu w Google Earth z zaznaczoną opcją "Joystick włączony" program przestaje działać. Przyczyna: Sterownik. Pod Vistą sterownik instaluje się automatycznie. I nie należy tego zmieniać.PRAWDOPODOBNIE GE nie toleruje tego sterownika i ma z nim konflikt. Rozwiązanie: Po zainstalowaniu sterownika powinien być zarejestrowany punkt przywracania systemu. Wchodzimy w: Start->Panel sterowania i szukamy coś podobnego do "centrum przywracania" czy coś takiego (nie pamiętam tego a nie chce mi się szukać :P) Wybieramy: Przywróć od punktu... I tam wybieramy punkt PRZED: "Instalacja sterownika urządzenia Joystick USB" Dajemy dalej a potem postępujemy zgodnie z instrukcjami. po zresetowaniu komputera system może troszkę przycinać, nie należy się obawiać. Już załatwione!!!
 6. stachu-HTML

  PPROBLEM Z JOYSTICKIEM!!!

  Witam. Mam Windows Vista Home Edition. Dostałem na mikołaja joysticka JC008 i mam z nim problem. Ściągnąłem Google Earth żeby się pobawić, najpierw się udało ale potem... Zainstalowałem sterowniki z płyty bo wtedy można było sprawdzić wibrację, ale po zainstalowaniu sterownika: -Włączam Google Earth; -Wchodzę w Narzędzia->otwórz symulator lotu; -zaznaczone joystick włączony -Wywala mi się błąd "Google Earth przestał działać.". Co robić? :''-((
 7. stachu-HTML

  Gra - odkodowywanie ROT13

  Dobrze! Zadajesz.
 8. stachu-HTML

  Gra - odkodowywanie ROT13

  Aktualizuję temat: YHOVR CYNPXV! buehehe
 9. stachu-HTML

  Need For Speed: Undercover - temat ogólny

  Witam. Mam problem z instalacją. Mam Vistę service pack 1 i dzieje się coś takiego: Włączam instalator, akceptuję licencję ito. itd. i w pewnym momencie wyskakuje mi komunikat że installer.exe przestał działać. Gdy nacisnę "zamknij program" wyświetla się komunikat o tym, że wyłączona aplikację by chronić komputer. Za każdym razem to samo. Ale gdy spróbowałem instalować na XP dowiedziałem się, że pod Vistą nie wyświetlało mi się okno wprowadzania kodu aktywacyjnego. Co robić? Z góry dziękuję za odpowiedź. PS. Wymagania systemowe zostały spełnione.
 10. Witam. Mam problem z instalacją. Mam Vistę service pack 1 i dzieje się coś takiego: Włączam instalator, akceptuję licencję ito. itd. i w pewnym momencie wyskakuje mi komunikat że installer.exe przestał działać. Gdy nacisnę "zamknij program" wyświetla się komunikat o tym, że wyłączona aplikację by chronić komputer. Za każdym razem to samo. Ale gdy spróbowałem instalować na XP dowiedziałem się, że pod Vistą nie wyświetlało mi się okno wprowadzania kodu aktywacyjnego. Co robić? Z góry dziękuję za odpowiedź. PS. Wymagania systemowe zostały spełnione.
 11. stachu-HTML

  3 wyrazy - zabawa

  Gdy smarowałem masłem bagietkę z nieba spadł mi na głowę trampek xDDD masło szynka wybuch xDDDD
 12. stachu-HTML

  Dogz and Catz Temat ogólny

  Mam kilka pytań: jak w Catz 2 można wybrać tzw. rasę fantastyczną? czytałem o tym na pudełku ale nie wiem jak to zrobić... PYTANIE 2: czy można hodować dwa koty w jednym domu??? PYTANiE 3: czy można zakładać kocie rodziny? (chodzi o to czy kotka i kocur mogą mieć kocięta)
 13. stachu-HTML

  The Sims 3

  Siemka. Mam problem: Kiedy była premiera The Sims 3 kupiłem ją sobie. Najpierw zainstalowałem na laptopie i się cieszyłem, ale teraz zaczęło mi się nudzić to, że tak to wolno działa (ekrany wczytywania zapisanych gier albo samo zapisywanie gry trwa chyba z pół godziny) więc chciałem sobie zainstalować grę na kompie. Kiedy już się zainstalowała to chcę zagrać i... wyskakuje mi błąd, w którym pisze coś takiego: Aplikacja nie została właściwie zainicjowana (0xc0000135). Kliknij przycisk OK, aby zakończyć aplikację. Nie wiem o co chodzi i proszę o pomoc. Z góry dzięki.
 14. stachu-HTML

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  JeZuS mArIa!!! Ale jatka jak wkroczyli do tej stołówki :D
 15. stachu-HTML

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  Znam. Ale niezłe to jest :D