sirHAHA

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  16
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez sirHAHA

 1. sirHAHA

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Polskimi.
 2. sirHAHA

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Nie ma tam takiej opcji, chyba że jej nie dojrzałem.
 3. sirHAHA

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  No mam to zaznaczone, tylko że gra nie wyświetla żadnych napisów, opcji dialogowych, porad, nic.
 4. sirHAHA

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Gdzie konkretnie? Nie wyświetlają mi się opcje dialogowe.
 5. sirHAHA

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Mam takie pytanie, gra nie wyświetla mi napisów. Ktoś może pomóc?
 6. sirHAHA

  Guild Wars - Temat ogólny

  Gildie są zorganizowane dość kiepsko, przynajmniej wg. mnie. WoW ma lepsze gildie. Brak jakiegoś hm.. pazura. Tak. Gilidie w GW właściwie służą do znalezienia kumpla, z którym będziesz siedział np. na UW czy innym DoA. A tak pozatym, to nie ma jakiegoś czynnika który sprawiał by że ludzie chętnie by brali udział w życiu gildii.
 7. sirHAHA

  Guild Wars - Temat ogólny

  Ja tam wole RPG''i z głęboką fabula i drużyną (BioWare), co nie znaczy że GW jako RPG jest złe. Najlepsze i zarazem najgorsze w GW jest to że nie ma przesadnego dopakowania i epickośći. Np. w WoWie krew mnie zalewa jak widzę krasnala z pięciotonową złotą zbronicą, z dwoma mega wielkimi toporami, i z jakimś zajebiśćie odjechanym mountem, który jak choinka świąteczna. W GW zbroje są ładne i klimatyczne, i bez przesadnego dopakowania. Ale, np. kula ognia wygląda dupnie, grając np. Ele czy Necro wogóle nie czuć potęgi magii, ot rzucasz jakimiś głupimi czerwonymi kulkami. Nie wspominając o żałośnie wyglądającej magii powietrza i ziemi.
 8. sirHAHA

  Mass Effect 2

  A może zostawicie Haiti, i wrócicie do Sheparda i jego prawie samobójczej misji?
 9. sirHAHA

  Aliens vs. Predator 3 - temat ogólny

  Ja się wtrące z małym pytaniem, jaka broń jest najlepsza u Predzia? Dysk czy działko? Tylko nie mówcie żę miny/kijek....
 10. sirHAHA

  Guild Wars - Temat ogólny

  Taaa... A potem kupisz wszystkie kampanie, zestaw misji doadtkowych, i nawet się nie obejżysz jak będziesz siedział na GW do 2 w nocy, i ratował Tyrie, i ędziesz miał pusty portfel. A tak pozatym, że GW wymaga mnóstwo czasu, to jest to dobra gra. Bardzo dobra.
 11. sirHAHA

  Mass Effect 2

  Skoro tak, to ten "wielki ficzer" że Shepard może zginąc w Me2, nie ma sensu. Jak zginę to sobie stworze Sheparda z save''a, który ma za przeproszeniem w dupie finał ME2? Rozwiązanie te nie pociąga konsekwencji związanej ze śmiercią głownego bohatera, przynajmniej ja to tak zrozumiałem.
 12. sirHAHA

  Mass Effect 2

  Kto, niby jest godzien zająć miejsce Sheparda w ME3? Conrad Verner? Vrex? Garrus? Tali? Barmanka z Illum? Anderson? Sądze że w przypadku śmierci Sheparda, po prostu będzi można zacząc gre w wersji kanonicznej, jak to było w przypadku z ME1.
 13. sirHAHA

  Medieval 2: Total War: Temat Ogólny

  Wyczytałem, żę można zdobyć świętgo Graala, wie ktoś jak go zdobyć? Bo np. włócznie miałem kilkanaście razy, ale za cholere nie wiem jak zdobyć Graala.
 14. sirHAHA

  Mass Effect 2

  Też sądze jak mój przedmówca, mistrzowie z BioWare na pewno nie zafundują nam drugiej śmierci Sheparda w czasie między 2 częścią a 3. Ja osobiście sądzę, że więksość drużyny będziemy mieć od początku, i tylko kilka osób dołączy spowrotem. A co do fabuły, sądzę że będzie typowo, czyli będziemy pozyskiwać każdą rase/orgaizację do ostatecznej walki ze Żniwiażami, a potem w wielkim finale całkowicie odmienimy oblicze galaktyki.
 15. sirHAHA

  Mass Effect 2

  Wie ktoś może czemu kiedy próbuje odpalić nową grę (import postaci, lub zupełnie nowa) gra mi się zawiesza?
 16. sirHAHA

  Mass Effect 2

  Mam mały problem, kiedy chce importować postać z ME1, gra mi się zawiesza. Wie ktoś może co z tym zrobić????