Niklus

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  32
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Niklus

 • Ranga
  Robotnik
 1. Gdzie jest dzisiejsza literka do konkursu ffs :D
 2. Eh dalem odp zamiast edytuj. Skasować prosze
 3. Nie bardzo ponieważ Premium tak na prawde nic nie daje. Dodatkowe xp i nożyk którego i tak nie widać to tylko takie pierdy, które nic nie wnoszą do gry, albo dog tagi które moim zdaniem są bezwartościowe, bo i tak nikt na nie zwraca uwagi.
 4. Nie widzę różnicy, ponieważ Fifa 12 kosztuje 50 zł dodatek (Euro 2012) 80 razem 130, a wszyscy raczej dobrze wiedzą, że premiery EA ze 130 zł nie schodzą, tak więc można powiwedzieć 2 gry w cenie 1:D
 5. Niklus

  Artykuł: Battlefield 3 - recenzja

  Super recenzja, super gra:) Tylko proszę poprawić z "nie kręconym" na niekręconym:)
 6. Niklus

  Artykuł: Analiza trailera GTA V

  Tabliczka For Sale, a pod spodem 2405, czyżby premiera 24 maja??
 7. Super, połączenie wszystkich NFS w jednym, trasy jak w starych nfsach, trochę tuningu chyba też będzie. Miód tylko szkoda, że takie wymagania:)
 8. Z tego co wiem to max. ocena na gram.pl to 7 więc 6,5/7 to bardzo wysoka ocena, a czytając co poniektóre komentarze myślę, że nieliczni zdają sobie z tego sprawę i myślą, że to jest 6,5/10 xD
 9. Dla tych co upierają się przy teorii, że PC to musi być samolot, żeby to uciągnąć itp. a konsola z TV za 2k i jazda;/ Mam kompa z przed 3 lat za 2k, wymieniona została tylko grafika, rok temu na taką za 500 zł czyli w sumie 2,5k i w demo Arcanii grałem na full detalach, cienie na high(nie ultra) i miałem 30fps przy rozdzielczości 1680x1050(o której xbox może pomarzyć), a gra wygląda niebo lepiej niż to co wyświetla xbox.
 10. 1:18 strzela na oślep i 2x headshot;/ No comment xD
 11. Avast nie pokazuje żadnego wirusa tylko blokuje jedną reklamę flash więc nie panikuj tak, jak zobaczysz komunikat antywirusa nie oznacza to, że jest to od razu wirus lol.
 12. Niklus

  Dirt 3 w 3D?

  Mnie nawet na okulary nie stać (ok. 500zł.) a co dopiero o TV i reszcie sprzętu xD