Corvin0451

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  486
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Corvin0451

 • Ranga
  Delegat
 1. Corvin0451

  Diablo III - temat ogólny

  A po co chcesz czekać? Przecież na koniec sezonu przepisy też się przeniosą.
 2. Tak. Edit: no i w walce psychicznej oczywiście. Z tego co czytałem na forum FFG, to nie, nie jest odporny. Jest to mocna zdolność. Czy za mocna, trudno powiedzieć, w Talismanie jest dużo rzeczy, które wydają się OP, to taki rodzaj gry :)
 3. Faktycznie jest to napisane niefortunnie i wiele osób ma wątpliwości. Ale oficjalne FAQ ( http://www.fantasyflightgames.com/ffg_content/Talisman/support/talisman-faq1-0.pdf) precyzuje, że ta umiejętność działa na wszystkie istoty, zarówno leżące już na planszy jak i dopiero wyciągnięte z talii przygód. Niestety jasność i konsekwencja w formułowaniu zasad nie są mocnymi stronami tej gry.
 4. Corvin0451

  LOL - League of Legends

  Trwa 8 sekund i ma cooldown 20, więc nie jest taki zły. Sam już zapomniałem jaki on jest po tych wszystkich zmianach. No ale na Warwicka pewnie nie wystarczy.
 5. Corvin0451

  LOL - League of Legends

  Tylko niestety ciut za wcześnie puścili nerf blue buffa o połowę, więc raczej mało kto się nabierze na kupowanie Swaina, w przeciwieństwie do Irelii którą dopiero co przecenili też na 4800, a teraz znerfowali do raczej smutnego poziomu. Było chwilę poczekać z tym nerfem blue aż ludzie kupią, a potem ich ukarać. Coś Riot wychodzi z formy.
 6. Corvin0451

  Jaki to aktor/aktorka? - gra

  W najbliższym czasie nie bardzo będę mógł śledzić działalność na forum, więc żeby uniknąć przestojów może lepiej żeby ktoś inny zadał następną. Oddaję.
 7. Corvin0451

  Jaki to aktor/aktorka? - gra

  Mira Sorvino. Ale na zdjęciu niepodobna do siebie ;) za to wygląda całkiem podobnie do Jewel Staite.
 8. A mnie drażnią takie teksty. "Mam prawo do tego, mam prawo do tamtego." I co to kogo obchodzi? Nie mówimy o prawach, tylko o komunikowaniu się z ludźmi, co w oczywisty sposób wymaga użycia wspólnego języka. "U siebie chcę to albo tamto" - nie jesteś "u siebie", tylko wśród ludzi, w Internecie, na międzynarodowym serwerze. To nie musi być "angielski bo MMO", tylko angielski bo tak wygląda świat w 2012 (kilkaset lat temu to byłby francuski albo łacina albo co tam jeszcze (wśród ludzi nauki i kultury, nie chłopstwa rzecz jasna)). Pretensje zgłaszaj do świata i historii, że się nie potoczyła tak jakbyś chciał. Albo używasz angielskiego, albo sam się wykluczasz z międzynarodowej społeczności. "To niech blizz zrobi". Jak się nie podoba jak jest, to napisz petycję o polskie serwery, wolno ci (tzn. przepraszam MASZ PRAWO), a może dostaniesz taki, ale na pewno nie "wszyscy będą zadowoleni", bo będzie jeszcze większe rozdrobnienie ludzi pomiędzy serwerami i na jeszcze większej ich liczbie nie będzie można zrobić żadnego contentu. A twój wymarzony polski serwer przyciągnie w większości niewykształcone dzieciaki dumne z własnej ignorancji, a nie tylko ludzi mających kaprys jak ty - życzę powodzenia w dogadaniu się z nimi nawet prostymi polskimi słowami, nie mówiąc o zrobieniu z nimi czegokolwiek. No, ale będziesz mógł zaspokoić swój kaprys mówienia po polsku i to się liczy.
 9. Corvin0451

  Literatura Fantasy

  Bo to raczej oczywiste, że Ziemiański to stary erotoman jest, jego rozwodzenie się nad tym jakie cudowne biusty i pośladki mają jego bohaterki i umieszczanie ich co chwila w seksualnych sytuacjach jest absurdalne i żałosne. Lepiej tego nie rób. Trzeci tom wcale nie jest lepszy a dodatkowo jest okazją do zrobienia badziewnego zakończenia (co jest zresztą problemem także innych, całkiem dobrych, cyklów fantasy, ale tutaj to taki gwóźdź do trumny) :)
 10. Uzupełniając wypowiedź powyżej, jak cię szamani wyślą po jakieś esencje z water elementali, to to jest ten quest.
 11. To jak najbardziej normalne, taki jest limit wyświetlania przez /who, jeśli widzisz 49 wyników to poszukiwanych osób jest od 49 do dowolnie wielu. Jak chcesz znaleźć konkretne to musisz bardziej zawęzić kryteria poszukiwania.
 12. Uzupełniając odpowiedź Sarefa: Kult księżyca to u night elfów, high elfy się przerzuciły na słońce. A Sylvanas była Ranger-General of Silvermoon (tak jak wcześniej jej siostra, Alleria), co jest tytułem najwyższego dowódcy wojskowego.
 13. Tylko pamiętaj, że gobliny skasują cię na 15% kwoty tej transakcji, małe chciwe zielone mendy ;)
 14. Corvin0451

  LOL - League of Legends

  Nie jestem pewien czy wcześniej ktoś nie wpadł na ten cudowny pomysł, ale ja bym winił standardową głupotę i lenistwo graczy MMO, tam ten termin się przyjął, mimo że nie ma sensu (nie wiem co ludziom szkodziło nazywać ich DD, to nawet krócej).
 15. Nie wywołuje tylko deklaruje, to jest tylko nagłówek. Wywołuje w mainie. A funkcja typu void może sobie robić wszystko czego zapragniesz, tylko nie przekazuje nic w wyniku.