Ichibanboshi-kun

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  8772
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Ichibanboshi-kun

 • Ranga
  Przewodniczący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Dzięki! Wygląda super i na pewno nic mi więcej nie będzie potrzeba, no, przynajmniej na razie :D @ziptofaf HDMI
 2. Przez czasów studiów miałem sobie laptopa i konsole Nintendo, więc przez ostatnich dobrych 6 lat w ogóle nie byłem na czasie z PCtami i teraz nie mam pojęcia jak się zabrać za jego składanie. Monitor, myszkę, klawę i głośniki mam, aha, no i do odbioru Wi-Fi mam wtyczkę USB. Dlatego interesuje mnie sam komputer i nie podaję ceny, bo kryterium mam jedno - Wiedźmin 3. Chcę złożyć komputer, który pociągnie Wiesława 3 na co najmniej minimalnych, ale bez ścin. Nie mam pieniędzy na high endowego pieca, ale na komp ciągnący wieśka od minimalnych do średnich, pieniądze się znajdą ;)
 3. Ichibanboshi-kun

  Manga i Anime - temat ogólny

  Anime Nisekoi jest tak Shaftowe, że trudno jest uwierzyć, że powstąło na podstawie mangi Nisekoi ;D Mnóstwo ujęć rodem z Arakawy i Monogatari.
 4. Ichibanboshi-kun

  Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

  W to chcesz zagrać jak najszybciej :D sprzedaj piorunem którąś z Zeld i kupuj Awakening lub Birthright jeśli nigdy w FE nie grałeś lub Awakening albo Conquest jeśli już na FE się znasz ;) Awakening wymieniam w obydwu opcjach ponieważ ta gra nie bez powodu wskrzesiła serię, wiele, wiele hardkorowych decyzji z czasów kamienia łupanego zmieniła na lepsze.
 5. Ichibanboshi-kun

  Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

  1. Karta pamięci jest dodawana do każdego 3DSa: - klasyczny, 2GB SD, - 3DS XL, 4 GB SD, - 2DS, 4GB SD, - New 3DS/XL, 4GB micro SD. Ponadto każda konsola ma 1GB pamięci wewnętrznej. 2. Jeśli chodzi o zapisy gier. Kardridże mają sejwy zapisywane bezpośrednio na kardridżu a wersje cyfrowe na konsoli. Ponadto, jeśli masz zarówno fizyczną kopię gry jak i cyfrową, to wtedy możesz przenieść zapisany stan gry w jedną stronę. (jest to wygodne gdy na przykłąd jest jakaś cyfra na wyprzedaży. Wtedy można fizyczną kopię sprzedać, a sobie zachować tańszą opcję ;) ). 3. Tak, chodzi o tę konsolę. Gry są przypisywane do niej, ale rejestrowane na Twoim koncie (zawsze na swoim profilu w konsoli, a teraz i na stronie MyNintendo można sprawdzić historię zakupów), a dzięki temu można powalczyć z Nintendo o swoje gry (niestety bez sejwów) i wiem, że to działa, bo w wielu podkastach jest to potwierdzane, lecz długotrwałe.
 6. Ichibanboshi-kun

  Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

  I ostatnia focia.
 7. Ichibanboshi-kun

  Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

  Nie zmieściły się.
 8. Ichibanboshi-kun

  Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

  Już nie wchodzę na gram z taką częstotliwością jak dawniej, sorki za poślizg ;) tak, ładowarki się zgadzają. Stąd cena mojego 3DSa. Normalnie golasy kosztują na allegro 300+, ale zdecydowałem, że ze względu na brak ładowarki i prawdopodobnie konieczność zakupienia case''a, wypada obniżyć cenę. Plus kocham tę konsolę, nową już mam, i powinien ją mieć każdy :D! Jest ona w 100% sprawna. Górny ekran wymienił jeszcze Stauldbauer. Jakiś dziwny cień była na ekranie. Prawie niewidoczny, ale jak już się wiedziało, że tam jest... Wiadomo jak to jest ;) Używałem tę konsolę jak należy, czyli nie traktowałem jej po kolekcjonersku, ale uważałem zawsze na nią i starałem się chronić przed ostro zakończonymi przedmiotami i upadkami :) Dobra, do zdjęć. Oryginalny ryski błąka się gdzieś po dolnej platformie krakowskiego dworca PKS. W zestawie jest pudełko i paragony z GAME. Gry z DSa w każdym formacie regionalnym śmigają (na zdjęciu NTSC-J, Ni no Kuni), górny ekran bez zarzutów i non stop zabezpieczony folią ochronną. Do wszystkiego dodaję gratis nowe folijki ;)
 9. PSP już się nie zmieściło.
 10. Niedawno kupiłem sobie PS2 i PSP, więc naturalnie mam sporo gier może nie na sprzedaż, ale na wymianę. Spokojnie w wartościach 5 za jedną, a nawet wszystkie za jakiś konkret, a który się komuś nie podoba. Nie szukam gier pod kątem kolekcjonerskim, lecz praktycznym, więc jakieś uszczerbki w pudełku są spoko. Po prostu ja mam gry, które mnie nie interesują i chętnie pomogę się komuś pozbyć tych, które jego nie interesują ;) PS2: Gry, które mam są w stanie dobrym, są rysy, ale na większości raczej takie normalne jakie się robią gdy nie wkłada się gry od razu do pudełka. God of War God of War 2 Rouge Trooper Conflict Global Storm Prince of Persia Two Thrones NFS: Underground Twisted Metal: Black Tekken 4 Tekken Tag Tournament Lord of the Rings Two Towers Lord of the Rings Return of the King World War Zero Mat Hoffman Pro BMX 2 PSP: GTA ma lekko uszkodzone pudełko/opakowanie ;D? UMD, sama płytka bez problemu i gra również chodzi płynnie. Uszkodzenie jest niewidoczne, zepsute jest spojenie górnej i dolnej części. Widziałem na allegro takie case''y za 2-3 złote? Jeśli komuś to przeszkadza. GTA Vice City Stories Grant Turismo PSP Little Big Planet PSP Do wszystkiego mogę podesłać zdjęcia płyt/wnętrza.
 11. Ichibanboshi-kun

  Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

  U mnie można tani kupić 3DSa :D zrobiłem upgrade do New 3DSa, więc swojego 3DS XL ma na odsprzedanie. Dla Gramowicza za 250 złotych ;) z pudełkiem i protektorkami nowymi. Zdjęcia jak coś mogę podesłać. Gier, o które pytasz jest niesamowita ilość. 3DS ma obecnie tak bogatą bibliotekę, że nei wiem od czego zacząć. Sam ten rok, pod kątem action/rpg, najlepiej podsumowuje nowy materiał promocyjny Nintendo: https://www.youtube.com/watch?v=pDb0WD4VVYk Kotaku ma bardzo dobrą topkę gier na 3DSa http://kotaku.com/the-12-best-games-on-the-3ds-5878903 przejrzyj też to co powylatywało, bo jest tam sporo świetnych gier.
 12. Ichibanboshi-kun

  Manga i Anime - temat ogólny

  To brzmi idealnie :D! Zaraz się za to biorę.
 13. Ichibanboshi-kun

  Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

  To co widziałeś to wersja z kolekcjonerki Ni no Kuni na PS3 :) Ja mam wersję na DSa, podstawową :D TO jest właśnie wkurzające. Wrzucili całą księgę zaklęć do wydania na PS3. CO ich zatrzymuje przed zrobieniem tego samego na DSie? Oczywiście nie jako wydania pudełkowego, ale taki sam remake eShopowy jaki dostała Inazuma Eleven :/
 14. Mam Monster Hunter 4 Ultimate i chciałbym się zamienić na Xenoblade Chronicles na New 3DSa :)
 15. Ichibanboshi-kun

  Manga i Anime - temat ogólny

  To chyba wrzucę na pierwszy ogień, bo to nie jest długa manga, nie? Tym bardziej, że już ją tyle kiszę na widoku, że powinna być pięć razy przeczytana. @Deneb Dzięki, część już mam za sobą, ale nie wszystko ;)