sevrond

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1500
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O sevrond

 • Ranga
  Przewodniczący
 1. sevrond

  Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

  Wiem że głupio wygląda post, ale sprawa ma się następująco; Chcę sobie uszyć lub ew. kupić katanę czyli tkz. kamizelkę na naszywki. Mój problem jest taki że gdy poszukuję jakieś strony z grafikami wyskakują miecze samurajskie, albo jakieś kamizelki dla lasek. Dlatego prosze o linki do jakiś zdjęć / sklepu z odzieżą / instrukcji obsługi jak uszyć sobie taką. Pozdrawiam. PS jak ktoś chcę się pośmiać http://www.youtube.com/watch?v=Vpug_zaLBes od 5 : 30 proszę oglądać do końca :)
 2. Dowódcą komanda zostalby Rzeźnik z Blaviken, wiadomo ktoś musi zająć się chędożeniem dziewek i zarabianiem orenów podczas różnych ''wyzwań'' w karczmie. Kolejnymi bohaterami zostałaby Cammy ze street fighter''a IV. Dlaczego ? Przecież ktoś swoją ''osobowością'' musiałby zajmować potencjalne ofiary znanego kieszonkowca Altair''a. Całości dopełniłby Panoramix, który ze swojego kociołka podawałby trunki nieśmiertelności (na kaca) Jak widać drużyna sprostałaby niejednej karczmie, a w ostateczności mogłaby się zająć jakimś smokiem czy inną drobnostą w świecie gry.
 3. sevrond

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Jakie są rodzaje miesc mocy i co oznaczają?
 4. sevrond

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Pytanie może laickie, ale trochę się męczę. Jak zeskoczyć ze statku na początku aktu I ? No i czy ma ktoś może jakiś link do całej fabuły wiedzmina I bo trochę nie wiem co robię w tym całym nowym świecie.
 5. sevrond

  GITARA!

  No na pewno nie mam słomianego zapału, bo kaski mi nie dali rodzice tylko sam sumiennie sobie odkładałem od ponad roku :) Tylko się zastanawiam jak to teraz wszystko ogarnąć w sensie podłączenia, bo nie mam pieca, kasa za 2-3 mce bedzie, a gitarka juz czeka żeby ją trochę pomęczyć :) Kupiłem Les \paul Epiphone special za 600 zł, mam nadzieję że się nada na poczatek ;d
 6. sevrond

  GITARA!

  kupiłęm sobie pierwszą gitarkę elektryczną i jestem kompletnie zielony, od czego zacząć naukę ?
 7. eee w większośći nowoczesnych obudów zasilacz jest na dole ?
 8. czyli żałujesz ze nie miałeś nigdy porządnego opieprzu ? :)
 9. sevrond

  Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

  Moja frustracja już opadła, ale byłem faktycznie wkurzony zrobieniem z klasyka Slayer''a W moich oczach Acid sporo stracili robiąc błazenadę z takiego kawałka, są momenty ażeby się pośmiać, ale nie z takiego majstersztyku.
 10. sevrond

  Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

  Nie wiem czy ktoś poruszał temat, ale co myślicie o tych nowych coverach od Acidów ? Ja mam bardzo mieszane uczucia... http://www.youtube.com/watch?v=xp5_D1Jp9oQ
 11. sevrond

  Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

  Kolekcjonerka batmana to lipa straszna, wolę normalną wersję przynajmniej nie ma rozczarowań.
 12. Ja mam pytanie off topowe lekko, ale czym wam płacą za to że zdobędziecie jakieś trofeum ? Są z tego jakieś profity, czy po prostu doliczy wam 10 punktów do rankingu q którym i tak jesteście na milionowym miejscu ?
 13. sevrond

  Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

  http://billonious.boot-land.net/PERSONAL_FILES/Slayer-ReignInBlood.jpg A tej nie lubicie ? Jak ktoś spostrzegawczy to zobaczy że biskup niosący szatana ma wzwód :)
 14. sevrond

  Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

  http://www.truemetal.org/metalwallpaper/images/anthraxfistfulofmetal.jpg Dla mnie ta lepsza, choć motyw podobny.