Semi007

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  405
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Semi007

 • Ranga
  Delegat
 1. Mnie się tematyka bardzo podoba ;) Rewolucje nowe bronie, technologie początki proni palnej na masową skale to jest to mnie już do gustu przypadł nowy AC ;)
 2. Ciekawy klimat i mnie on przypada do gustu ale jak oni przeniosą to wszystko za ocean gdzie budowle dopierdo co powstawały ciekawi mnie to wszysko i czekam z niecierpliwością na dalsze informacje ;)
 3. Semi007

  Gry roku 2011 - wyniki plebiscytu

  Zaskoczenie tyle moge powiedzieć! Czekam na zwycięzce laptopa z niecierpliwością przydał by mi się taki jak nic ;P może nie rewelka ale zawsze to coś ;)
 4. Zaloguj się prawy górny róg strona ma zwieche przez ten konkurs i trzeba się zalogować!
 5. No to laptop dla gracza (nie)jest ale cóż i tak nie wezmę udziału bo i tak znam swoje szczęście więc i tak jak bym z próbował i tak bym nie wygrał nigdy nie wygrałem w gram.pl więc nie próbuje a i nie podoba mi się SW:TOR ;/ wole sagę 1-6 film. I nie które gry chodź laptop był by fajny ale cóż nie dzięki nie z próbuje sił w konkursie bo i tak wiem że nie wygram ale życzę innym powodzenia.
 6. Po pierwsze to są dnie em pierwsze 3 dni ok 6.5mln super ;D ale będzie tego więcej tak liczcie do 7 jak coś ;) zgadzam się z niektórymi komentarzami bf ma to do siebie 200 m dead znów 200 dead i po co to to że gra jest realsityczna nie znaczy że będzie fajna ma być akcja a nie maraton chodź jest i takie osiągniecie w codzie ;P ale gra ma mieć akcje mas się coś dziać a nie nuddy lubie obie serie ale i tak sentyment mam do Cod chodz pierwsza gra jaką grałem fps to bf 1942 ale i tak Cod pobił go pod każdym względem więc gratuluje akti i życzę kolejnych sukcesów i DŁUŻŻSZEJ kampani ;P i klimatycznej fabuły jak w BO ;) sory za ortografie i pisownie itp. ale nie mam czasu siedzieć i poprawiać bo jest coś ważniejszego Granie w MW3! ;)
 7. Ja to wiem od wczoraj bo gdy chciałem kupić MW3 w empiku ostatnią sztukę kupił przed mną jakiś dzieciak i chyba z 9 osób też chciało kupić a nie było O_o'' l a na magazynie skończyły się im zapasy a chciałem kupić o 17 i pozdro! cały dzień i po MW3 w empiku ale i tak udało mi się kupić :)) dziś się ciesze że można pograć w tak zacny tytuł ;) fani bf mówili że BF3 zdetronizuje MW3 ja lubię obie marki jedna i druga mi się podoba pod innym względem. Polecam oba tytuły ;)
 8. Joker Ponieważ jest lustrzanym odbiciem Batmana reprezentuje radość w złym dla tego słowa znaczeniu a Batman smutek w dobrym słowie tego znaczeniu. Jest nie obliczalny ma specyficzne poczucie humoru które wykorzystuje do złych czynów jest złym alter ego Batmana w radosnej skórze.
 9. Nie odpowiem w tej sondzie bo obie gry są świetne powinna być też odp "Obie są świetne" ;)
 10. To będzie super część "Zergi" :) ehh... mutacje, ewolucje nice ;D
 11. Nie mogę się doczekać tej części będzie super ;)
 12. Twierdza (Orki) nie ma co :) Cyklopy są git :)