Fucio

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  854
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Fucio

 • Ranga
  Delegat
 1. Fucio

  UPS Przesyłki Kurierskie

  Mam pilne pytanie: jak się płaci za wysyłkę w UPS? Jest możliwość, ze tak jak w DHL przyjeżdża kurier zabiera przesyłkę a ja mu płacę?
 2. Fucio

  GITARA!

  http://guitarcenter.pl/catalog/hartke/bas/wzmacniacze/kolumny-basowe/hartke-410-xl Coś takiego... cóż, chyba będę musiał improwizować i zrobić wersję custom kartonu :P
 3. Fucio

  GITARA!

  Pytanie do "handlarzy": Wysyłał ktoś z was kolumnę kurierem? Ne mam pojęcia jak zapakować to bydle xD
 4. Fucio

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  "W 2012 roku Ewa Wachowicz została twarzą papieru toaletowego Mea" ^^
 5. Fucio

  GITARA!

  IMO trza się nauczyczyć gryfu na pamięć, to na prawdę nie jest trudne, po raz setny już chyba zarzucam tym linkiem: http://www.fretboardmaster.com/fretboardgame.html Naucz się też interwałów - ile półtonów i stopni ma każdy z nich. Dzięki temu właściwie po znalezieniu jednego dźwięku na gryfie można ułożyć każdy akord np. znajdujesz dźwięk D, od tego tercję małą, kwintę i masz D-mol.
 6. Fucio

  GITARA!

  hehehe! A tout le monde?
 7. Fucio

  GITARA!

  Czekam na twój album ;). Chciałem się tak przestroić, ale spojrzałem na swojego floyda i zrygnowałem hehe. Ciekawa atmosfera, taka łagodniejsza Meshuggah. Jakiej grubości strun używasz?
 8. Fucio

  GITARA!

  Ja gram milimetrową kostką dunlop Jazz III w wersji XL. Imo większe znaczenie ma materiał z jakiego kostka jest zrobiona i jak bardzo zaostrzony jest jej "dziubek". Lubię te kostki bo dają czyste brzmienie i są bardzo uniwersalne, nadają się praktycznie do wszystkiego. Jest dość twarda i dźwięki są ostre, jak ktoś chce czegoś łagodniejszego to jest jeszcze zwykły dunlop nylon w tej samej grubości
 9. Fucio

  GITARA!

  A Tout le Monde?
 10. Fucio

  GITARA!

  Nie żebym był zwolennikiem takiego grania, wręcz przeciwnie, ale powiedz to jemu ;) http://www.youtube.com/watch?v=l6De036vRWA Ot taka ciekawostka ;p
 11. Fucio

  GITARA!

  Musisz mieć chyba ściany z kartonu skoro im to przeszkadza. Nie ma sensu kupować zestawu w skład którego wchodzą: coś co przypomina gitarę, a nadaje się na opał, wątpliwej jakości piecyk (wygląda jakby ktoś na siłę poskładał do kupy wszystko co miał w garażu) + masa badziewnych dodatków. Nawet na nagraniu, które ma niby zareklamować produkt brzmi to tragicznie. Za taką cenę można dostać co najwyżej starą używaną gitarę bez niczego. Na serio, nie kupuj "najlepszej gitary na allegro". Oszczędzisz sobie nerwów. Edit: Jeśli zależy ci tylko na cichszym graniu, to są specjalne zatyczki tłumiące dźwięk akustyka.
 12. Fucio

  GITARA!

  Od razu do głowy przyszedł mi Crazy Train ;p
 13. Fucio

  GITARA!

  Czemu zły nawyk? Wszyscy tak grają.
 14. Fucio

  GITARA!

  Jeśli ktoś gra raz w tygodniu po 20 minut to tak. IMO wystarczy godzina dziennie, aby po tygodniu, dwóch problem znikł. Uwierz mi, cały weekend spędziłem grając na basie/gitarze i żadnego bólu nie doznałem.
 15. Fucio

  GITARA!

  Jak już stwardnieją to nie powinny boleć.