Kirabax

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  891
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Kirabax

 • Ranga
  Wróg ludu
 1. Kirabax

  GTA IV na PC - Temat Ogólny

  Wiecie co? Mam tego dość :( Tylko płakać. [M] Nawet ten system zabezpieczenia nie pomogł.
 2. Kirabax

  ''''XIII"

  Mam problem. Mam edycję z CDA. Po aresztowaniu przez FBI i krótkiej pogaduszce i wybuchu, wyskakuje error o treści przedstawionej na obrazku.
 3. Kirabax

  Left 4 Dead

  Grałem, ale niestety tylko w singla. No nie wiem. Możecie mi napisać, dlaczego ta gierka jest taka fajna? Może sie skusze :)
 4. Kirabax

  GTA IV na PC - Temat Ogólny

  Zarabia? Nie rozumiem, chcesz kupić grę i ją sprzedać? LOL A tak na serio, to powiedzmy taki wirtus - 129zł+10zł przesyłka. Razem 139zł. Oszczędzam dyche. Są ludzie, którzy nie mieszkają w dużych miastach z empikami, media marktami etc. Mam kilku kolegów na wsi, dla których jest o zbawienie. Dla mnie też. Dlatego wyłącznie zamawiam przez neta.
 5. Kirabax

  Left 4 Dead

  Wierzę w to. Ale co ci z nowych map jak latasz jak głupi i tylko zombiaki kosisz ;p. Gdyby było tak, że np. można w jakiś sposób fizyke wykorzystać, to by było kul.
 6. Kirabax

  Left 4 Dead

  No i właśnie to mi sie nie podoba. Drugim razem praktycznie nie ma po co wracać. Chyba że komuś tak strasznie sie co-op po sieci podoba. Ja nie wiem, "chozisz i hosisz"
 7. Kirabax

  Left 4 Dead

  Nie rozumiemy sie :) Nie chodzi mi o realistyke ROZGRYWKI. Po prostu skoro jest zaraza. To skąd w przypadkowym domu np. M4A1? Zombie Panic: Source jest fajny, bo amy jest bardzo mało, a strzela się ciężko(wiadomo, strach). Dlatego ludzie kampią w domach.
 8. Kirabax

  Left 4 Dead

  Rewolucja na miano HL? No weź przestań :) Co ciekawego takiego w tym L4D? Klimat zombie nie jest tu aż tak realistyczny! Amunicjii jest za dużo, a cała gra polega wyłącznie na zabijaniu zombiaków. Jedynie co-op ratuje tą grę.
 9. Kirabax

  Splinter Cell: Chaos Theory - mutiplayer

  No, ja się namyślę i pogadamy na xf. Ze znajomym zawsze raźniej. W razie czego można pograć w CoOp
 10. Kirabax

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  http://pl.youtube.com/watch?v=69ns567K694 Review Territory rulez :D Aż żałuje że nie mam zigzapa. Może kiedyś do Cyfrowego Polsatu wprowadzą...
 11. Kirabax

  Splinter Cell: Chaos Theory - mutiplayer

  Hmm... Wygląda ciekawie. Chyba jutro wypróbuje.
 12. Kirabax

  Splinter Cell: Chaos Theory - mutiplayer

  No, ale przecież łatwo jest szpiega wykryć. Powiedzmy chowasz sie za skrzynkami a tu ci podbiega najemnik i cie lapie. Musi mieć jakieś umiejętności typu cloak itd. I najemnicy nie mogą mieć noktowizorów i termowizorów. Jest tak?
 13. Kirabax

  GTA IV na PC - Temat Ogólny

  oo to super! No to świetny plakat! Nad łóżkiem sobie go powiesze :). No dobra, to we wtorek lece. Myślę, że będzie normalnie leżał u mnie też, ew. będzie tam gdzie książki :)
 14. Kirabax

  Splinter Cell: Chaos Theory - mutiplayer

  a W Co-op nawet z nieznajomym gra się fajnie?
 15. Kirabax

  Splinter Cell: Chaos Theory - mutiplayer

  Heh dzięki. Przypomniałem wręcz sobie, że wpisywałem już 2 razy keya. Ale za każdym razem nie grałem w multi bo... za długo sie wczytywało :P Może mi ktoś wytłumaczyć na czym polega ten Versus?