zygzaak

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  150
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O zygzaak

 • Ranga
  Przodownik
 1. zygzaak

  Gracze chcą Alana Wake`a na PC

  Panowie, spokój. Wojna "konsole vs PC" trwa od czasów PSX. Nic nowego do sprawy nie wniesiecie. Ja opowiadam się za pecetami z kilku powodów, ale nie ma sensu ich tutaj wymieniać. Dajcie sobie buzi i do łóżeczek.
 2. Mysz utrzymuje kształt, który jej nadamy, dopóki nie postanowimy go zmienić - czyli coś tam się musi utwardzać/zmiękczać, kiedy zdecydujemy się zmienić kształt.
 3. To chyba nie sprzedaż muzyki, tylko add-onów... Bo ta muzyka nie jest do słuchania jako takiego, ale do "zagrania" na plastikowej gitarce.
 4. "Fajną płócienną torbę" dostałem w Empiku, kupując "normalnego" Wiedźmina w dniu premiery.
 5. Pierwszy utwór mam cały, był kiedyś na oficjalnej stronie do ściągnięcia za darmo. Ostatni też mam cały - można ściągnąć teledysk. Też za darmo. W kawałku Habakuka poraziła mnie szczególnie melodia. :| :> Rootcośtam - nudne. Wniosek: Nie kupię tej płyty.
 6. zygzaak

  Wiedźmin - betatest

  cRPG, to po prostu komputerowe RPG. I tyle. "Komputerowa gra fabularna (ang. computer Role Playing Game, w skrócie cRPG) - to rodzaj gry komputerowej, w której kierując grupą postaci lub pojedynczym bohaterem gracz wykonuje różne zadania (ang. quests) otrzymując w zamian przedmioty lub złoto oraz punkty doświadczenia wpływające na statystyki postaci, podobnie jak w tradycyjnych grach fabularnych. W ten sposób bohater/bohaterowie kierowani przez gracza stają się coraz potężniejsi - gotowi sprostać nowym, trudniejszym zadaniom." To na ten temat mówi Wiki. AC to zdecydowanie nie RPG - to gra akcji, skradanka, czy jak tam ją nazwiecie, ale nie RPG. :) Oh, przepraszam, cRPG. Bo takie zwykłe RPG rozgrywa się na papierze, więc to malutkie "c", nie odznacza wcale jednego gatunku gier komputerowych od drugiego, tylko gry "papierowe" od komputerowych. Więc, leszeq - najpierw dowiedz się o czym mówisz, zanim zaczniesz wielkimi słowami rzucać :)
 7. zygzaak

  Wymagania sprzętowe Wiedźmina znane!

  Do wszystkich, którzy umieszczają tutaj swoje konkfiguracje My NAPRAWDĘ nie mamy pojęcia, czy sobie w ogóle pogracie i w jakich detalach. Nie pisaliśmy tej gry, co więcej - nawet w nią (w większości ;) ) nie graliśmy. Skąd mamy, do cholery, wiedzieć, czy akurat u Ciebie ruszy, czy też nie?! Chwalenie się "ale ja mam boskiego kompa" też jest bez sensu. Też to NIKOGO, absolutnie NIKOGO nie obchodzi. Chcesz się chwalić - wejdź sobie na jakieś forum sprzętowe. Tam chłopcy z kompleksami pokazują wszystkim, jakie mają duże i szybkie zabawki. A ja chciałbym się dowiedzieć od devów, kogoś z gram, CDP, czy kogokolwiek, kto może mieć jakieś pojęcie: Czy te wymagania to tylko ściema na pudełko, czy one naprawdę takie są? A jeśli są - to dlaczego wcześniejsze wymagania pozwalające grać na średnich detalach, pozwalają teraz grać W OGÓLE? Moim zdaniem to ściema - na minimalnych pograsz w średnich ustawieniach. Ot, cała prawda. Pozdrawiam.
 8. zygzaak

  Wymagania sprzętowe Wiedźmina znane!

  A ja znowu pytam: Jak to się stało, że średnie wymagania stały się minimalnymi?!
 9. zygzaak

  Wymagania sprzętowe Wiedźmina znane!

  A ja dalej chciałbym, żeby ktoś z CDP wyjaśnił nam, w jaki sposób poprzednie "zalecane" stały się teraz "minimalnymi".
 10. zygzaak

  Wymagania sprzętowe Wiedźmina znane!

  Jezus, ludzie, skąd my mamy wiedzieć, czy wam pójdzie na takim i takim sprzęcie? Porównaj wymagania minimalne i zalecane ze swoją konfiguracją - i po sprawie.
 11. zygzaak

  Cała prawda o kucykach Eidosu

  Ciekawe co na to Qn''ik z CD-Action. ;)
 12. zygzaak

  Modułowy komputer przyszłości?

  Ciekawy pomysł. :)
 13. zygzaak

  Guitar Hero na DS-a?

  Tyle kombinowania, zamiast sobie po prostu gitarę kupić. :)
 14. zygzaak

  Pamięć Z-RAM nadchodzi

  @SKIL, xbit Nie znacie jeszcze parametrów tej pamięci. ;) W grach duże znaczenie ma pojemność pamięci, czyli 2 GB obecnego DRAMu wcale nie jest równa 512 tej kosmicznej pamięci z przyszłości. :P