KooK

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  592
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O KooK

 • Ranga
  Brygadzista
 1. Przecież cukier-puder to nic innego jak zmielony cukier. Zdarza mi się tak pijać i jakoś nie czuję żadnej zmiany w smaku.
 2. No właśnie większe... I wcale nie lepsze. Za dużo braków ma to coś żeby móc powiedzieć lepsze.
 3. KooK

  PlayStation 3 w złocie

  Robienie ps3 z 24 karatowego złota byłoby co najmniej idiotycznym pomysłem, zważając na to że czyste złoto jest bardzo miękkie. Więc 22 karaty jak na moje są idealne.
 4. Chyba że tak, dawno nie gościłem na gramie, więc się nie orientuję ;).
 5. Zapewniam Cię, że każda przeciętna osoba może mieć LD sama z siebie, ale nie zdarza się to często. (Mam na myśli to, że LD u NICH nie zdarza się często, a nie że mało tych osób jest.) Ćwiczenia to nie jedyne wyjście. Jak zamierzasz być guru tego tematu przez jakiś czas, to przynajmniej postaraj się nie wprowadzać ludzi w błąd :P
 6. KooK

  Industrialne Fable III

  Przestańcie już z z tym Fable2 na PC, nudne to :|. Bardzo nie podoba mi się to co robią z serią Fable. Pierwsza część była świetna, druga spodobała mi się, ale nie miała tego czegoś co pierwsza. A teraz? Wersja industrialna. Nieładnie panie Molyneux, nieładnie!
 7. Resident. Black & White czy Black & White 2?
 8. KooK

  ULUBIONE TEKSTY W WARHAMMER DAWN OF WAR

  Też go lubię, szczególnie że brzmi on "My faith is my shield." A tak, to wiekszosc ulubionych to teksty Eldarów. Dawno nie gralem, musze zacząć spowrotem, a wtedy sobie przypomnę moje ulubione kwestie :)
 9. Świetne pytanie. Oczywiście Underground2. Niezastąpiony klimat. I ogółem najlepsza odsłona z całej serii. :)
 10. KooK

  xbox360 i peryferia

  Slim mi zwisa, mówiłem o ps3 fat :). Czyli już wszystko jasne.
 11. KooK

  xbox360 i peryferia

  Zdaje mi się że źle zrozumiałeś o co mi chodzi ^^. Ale nic się nie stało, na szczęście mam wielkie serce ;**. Ale jak z ps3 cenę zdzierali to jakoś nic nie zabierali... A chodzi mi tu o sam fakt :P. (Przynajmniej z tego co wiem nic nie zabierali, jeżeli tak - oświeć mnie :D)
 12. KooK

  xbox360 i peryferia

  W takim razie lipna to obniżka, raczej okrojenie zestawu... To jedna z tych chwil w których można powiedzieć "ech, znowu to zdzierstwo M$" :/
 13. Fanboye ps3 nie potrafią zrozumieć że Xbox to nie jest tańsza i słabsza wersja ps3... A co do ceny - tyle powinno być więc specjalnej radości nie ma ;)
 14. KooK

  Beyond Good and Evil 2 wstrzymane

  NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!! Jedna z moich ulubionych gier ma nie doczekać sie kontynuacji?! Przecież jedynka była taka cudowna... Nie rozumiem, dlaczego ludzie nie kupują naprawdę dobrych gier, tylko same Crisisy z "super hiper grafiką" :((...
 15. Śmierć konsoli czeka chyba każdą ;). Kiedyś nadejdzie czas, kiedy gry będą wyciągały z ps3 max, i prawdopodobnie (podkreślam! Prawdobodobnie!) również czarnulki będą się przegrzewały/psuły. Trzeba pamiętać że xbox jest "troszkę" starszy od ps3, więc trudno tu o wyrównaną walkę w ankietach...