SkayterPl

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  21
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O SkayterPl

 • Ranga
  Robotnik
 1. Zalogowałem się tylko po to, żeby wszystkim powiedzieć, że szykuje się mega Gówno. Tak nudnego trailera dawno nie widziałem - nudy, nudy i nudy. Założę się o wszystko że nie bd wgl czuć prędkości w tej grze jak np. w TDU 2... Stawiam w ciemno, że nie dorówna to nawet w 1% GRIDowi 1... Chciałem dodać, że teraz robią tak słabe wyścigówki, że przestałem grać we wszystkie tytuły. Czasami odpalam tylko TDU 1 (bo dwójka to klapa) i NFS U2, który wygrywa o klasę np. z jednym z nowszych czyli Most Wanted... (w Rivals nie grałem, ale widząc gameplay to kopia nowego Hot Pursuit''a i Most Wandeta). Nawet NFS U1 przewyższał o klasę NOWEGO Most Wandeta... ŻAL MI PRODUCENTÓW KTÓRZY TWORZĄ 60% GRY A RESZTĘ WYPUSZCZAJĄ W DLC ! CIESZE SIĘ ŻE O MIAŁEM OKAZJĘ GRAĆ W WYŚMIENITE GRY W LATACH NP. 2001-2008 A NIE TERAZ, DLATEGO ŻE MOGĘ PORÓWNAĆ JAKIE KIEDYŚ BYŁY ZAJEBISTE GRY, BO DZISIAJ TO JEST OKROJONE GÓWNO. DZIĘKUJĘ ZA UWAGĘ.
 2. Od razu wiedziałem, że będziecie narzekać... Mi się tam podoba, ale wszyscy piszą, że gówno, że kicz itd. ... No to zaraz w ogóle nie będziemy mieli nic po polsku tylko wszystko po angielsku, no bo przecież Angielski taki "światowy", a polskie słowa są gówniane... Ja tam się cieszę, bo kto chce to gra po polsku, a kto chce to gra po angielsku, dali wam tylko alternatywę, a wy tylko opier*...
 3. Need For Speed II SE tam był najlepszy soundtrack. Ta muzyka leciała, ale nie raziła - relaks dla uszu...
 4. 1. Czy będzie tuning aut ? 2. Wróci czarna lista ? 3. Czy będzie kamera ze środka auta ? (W końcu w moim ulunionym Need For Speedzie była, a był to Need For Speed II z 1997 - 1998 roku...
 5. Rosyjski "Miraż". Dlatego, że jest bardzo, bardzo, bardzo, bardzo... bardzo szybki...
 6. No jasne, iż kamuflarz. Ja to bym baby podglądał i jaja sobie robił w szkole :) Już o zemście na ludziach, którzy mnie wnerwiają... Ech... :)
 7. Czy możliwe jest, że gdy dostaniemy w głowę nabojem z najmniejszego kalibru rewolwera to przeżyjemy ? Czy możliwe jest, żeby nabój odbił się od kości w głowie (strzał ze skosa) i żeby człowiek raniony przeżył ?
 8. Dlaczego robicie takie straszne potwory ? Wielkie kraby, które wyskakują nagle z krzaczorów - strach grać.
 9. Mój ulubiony NFS to 2 SE z 1997 roku, ale idealna gra to połączenie NFS U, NFS U2, NFS MW i Midnight Club LA jak by się to połączyło to to by był fenoment. DLACZEGO EA NIE ROBI JUŻ TAKIEGO ZAAWANSOWANEGO TUNINGU ? JA CHCĘ SOBIE DOBRAĆ ODDZIELNIE ZDERZAK Z TYŁU Z PRZODU, ALE NIE KUR*A EA MUSIAŁO ZROBIĆ BODY KIT... EA KONIECZNIE MUSISZ ZROBIĆ WNĘTRZA SAMOCHODÓW I ICH TUNING, CHCĘ TEŻ POWRÓT NEONÓW, HYDRAULIKI, KOLOR ŚWIATEŁ, ZMIENNEGO OTWIERANIA MASKI I DRZWI, PUSZCZANIE PARY NITRO, NEONY W SILNIKU I WSZYSTKIE TAKIE DUPERELE !
 10. SkayterPl

  Saints Row the Third [Rozwiązany]

  Spoko reinstal pomógł... Temat do zamknięcia...
 11. HELP!!!! Zamówiłem sobie (nie na gram.pl tylko na kurtmedia.pl) Edycje Specjalną Saints Row 3. Instaluje wszystko ładnie pięknie, aktualizacje ściągnąłem potem. Odpalam wszystko głos jest. Odpala się cut scenka głos jest. Ale jak zaczynam grać to głosu nie ma. HELP! POMOCY! Głos jest tylko w przerwynikach, ale w samej grze nie ma! Mam windows 7 pobrałem (chyba najnowsze stery do karty). A reinstala nie chce mi się robić, bo gra jest świerza. POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 12. SkayterPl

  GTA V Wyciekły screeny?

  Oto one: http://gamezilla.komputerswiat.pl/media/2011/321/722971/gtav_mapa.jpg http://gamezilla.komputerswiat.pl/media/2011/321/722976/gtav_mapa2.jpg http://gamezilla.komputerswiat.pl/media/2011/321/722981/gtav_mapa3.jpg
 13. SkayterPl

  Artykuł: Analiza trailera GTA V

  Znalazłem ciekawostkę. Obok tego gościa co wbija tabliczkę FOR SALE stoi samochód z napisem KARIN znany z GTA IV...
 14. Nie egranów tylko ekranów. Błąd w artykule.