Mariox2x

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  10
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Mariox2x

 • Ranga
  Obywatel
 1. Mi się udało pograć. Przyjemnie się lata i strzela. To mi wystarczy żeby kupić :) 
 2. Prawda jest taka, że M$ sam sobie strzela w kolano brakiem exclusivów. Dużo ludzi zrezygnuje z zakupu Xboxa, bo gry będzie też można ograć na PC, więc po co kolejne pudełko ma się kurzyć pod TV. Sam miałem kupić Xboxa dla FH3, ale jak się okazało, że na kompie też pogram to olałem tą konsolę i swój wzrok skierowałem na PlayStation, bo Uncharted na piecyku nie odpale.
 3. Proponuje Gram.pl zrobić porządne rozeznianie zanim walną jakąś głupote. Misja została dodana w ostatniej aktualizacji, a nie 4 lata temu.
 4. Gra NIE POWSTAWAŁA przez 18 miesięcy. Może szanowne Gram.pl przytoczy całą historię, zamiast wycinać clickbaitowe urywki. Na stronie CD-Action macie pełniejszy obraz, zamiast tego czegoś tutaj co jest wyrwane z kontekstu.
 5. Ale się pastwicie nad tą Andromedą :D Owszem, Mass Effect to słaby, ale gra nadal zła nie jest :) Kompletnie się nie zgadzam z umieszczeniem tutaj Saints Row. 3, 4 i Gat out of Hell są przekozackie. Szkoda tylko, że firma ogłosiła jakiś czas temu, że jeśli powstanie kolejna część SR ma nie być już taka zwariowana, tylko ma uderzać w poważniejsze tony.
 6. Mariox2x

  Prey - znamy wymagania sprzętowe

  Co w tym dziwnego? Wszystko idzie to przodu. Pamiętam lament ludzi, kiedy Gothic 3 w zalecanych miał 2GB RAM (łolaboga), Core2Duo (ŻE COOO???), i GF9600GT z 512VRAM (MAM ZAWAŁ!!). Trzeba się przyzwyczaić ;) 
 7. Jest i kurier. Przez to, że nie otrzymałem numeru listu przewozowego i nie mogłem zadzwonić do niego musi się wrócić 15 kilometrów. Jak to się stało, że numer nie pojawił się na stronie mojego zamówienia?
 8. Witam. Mam pewne pytania dotyczące wysyłki gry (konkretnie AC: Unity). Ile czasu zajmuje wysłanie przesyłki kurierem, po nadaniu jej przez gram.pl? W szczegółach zamówienia mam informację o nadaniu paczki wczoraj (ta informacja była widoczna już o godzinie 8 rano). Rozumiem, że wysyłka następuje najczęściej następnego dnia roboczego, jednak do tej pory nie mam numeru przesyłki. Czy oznacza to, że dzisiaj mogę sobie zapomnieć o zagraniu Unity? Czy po prostu serwis jeszcze nie uaktualnił informacji na stronie z moim zamówieniem?
 9. Witam. Mam pewne pytania dotyczące wysyłki gry (konkretnie AC: Unity). Ile czasu zajmuje wysłanie przesyłki kurierem, po nadaniu jej przez gram.pl? W szczegółach zamówienia mam informację o nadaniu paczki wczoraj (ta informacja była widoczna już o godzinie 8 rano). Rozumiem, że wysyłka następuje najczęściej następnego dnia roboczego, jednak do tej pory nie mam numeru przesyłki. Czy oznacza to, że dzisiaj mogę sobie zapomnieć o zagraniu Unity? Czy po prostu serwis jeszcze nie uaktualnił informacji na stronie z moim zamówieniem?