Mr_Spike

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  787
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Mr_Spike

 • Ranga
  Delegat
 1. Jako laikowi ktoś może mi wytłumaczyć w jaki sposób gra robiona na ps4 (która ma układy podobne do pc) może być tak skopana na pc a śmigać na podobnym (ps4) sprzęcie? I w jakim zakresie praca Nvidii (będąca producentem geforców) nad radeonami przyniesie wymierne wyniki i posiadaczom gf jak i radeonów? Jak dla mnie to pomieszanie z poplątaniem...
 2. > > To dobrze że konkurencja się rozwija a nie tylko xbox i ps > Moim zdaniem szkoda, że powstaje konkurencja i dzieli graczy. Różne gry na różne platformy, > sprowadzanie i reklamowanie gier tym jak wyglądają (czyli wojny m.in. o wygląd samochodów > w Forzie i Gran Turismo), a nie rzeczywistymi różnicami. > Gdyby był jeden dominator, to problemu by nie było... Gdyby był jeden dominator to konsola kosztowała by 2 razy więcej i wychodził by właśnie chłam.
 3. Czyżby definitywnie postanowili odblokować to co zablokowali w wersji podstawowej? Miło z ich strony wyciągać kasę jeszcze raz za to samo.
 4. A może będą nowe interaktywne wojownikiem autostrady z wujkiem Googlem na tylnym siedzeniu?
 5. Assassin's Creed XXXV,5 mógłby przejść tylko w Japonii gdyby assassynami były wielkie mordercze kurczaki. [m-G.]
 6. Jak będzie trzymało poziom m jak miłość łykać w ciemno.
 7. Blee 1080, 900, 30, 60.... zaczynam być chory od tych liczb. Może być nawet 40, 50 klatek na sekundę. Ważne by ładowane się szybko i działało bez spadku frameratu.
 8. Wow pewnie nie uwierzycie ale grałem kiedyś w pewną ścigałkę co miała azjatycką lokację.
 9. Ulice prawdziwego Paryża to ma się jak się pojedzie do Paryża i trza slalomie będzie chodzić by nie wdepnąć w coś brązowego lub bezdomnego.
 10. Wszyscy kibicują czernobylowi a ja fukushima :)
 11. Sądzę, że dzięki braków tekstur ta gra będzie śmiała na ps4 w rozdzielczości 4k w 240 klatkach na sekundę. Do tego dorzucił bym jeszcze jakiś remake z game boya. Lepiej by programiści tworzyli sequele tych gier a nie wydembiali kasę drugi raz za to samo. W końcu użytkownicy pomyślą eee nie kupię ps4 bo wszystkie najważniejsze tytuły będą na ps5...
 12. Łuwaga łodgrzewany kotlet z mikrofali.
 13. Lepiej by MS pokazał liczby. A swoją drogą skąd te straszne opóźnienia w innych krajach? Czyżby klątwa produkcji kinecta?