peter000

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  736
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O peter000

 • Ranga
  Delegat
 1. peter000

  Telefony Komórkowe

  Hmm... nie rozpatrywałem nawet Nokii, ale może faktycznie się zastanowię. Tylko musiałbym się wybrać do jakiegoś Saturna czy innego takiego i zobaczyć jak działa Windows, bo nie jestem przekonany do niego, a nie znam nikogo kto miałby komórkę Microsoftu :D I dlatego też głównie zwracałem uwagę na telefony z androidem w sumie, bo jakieś takie bardziej uniwersalne są :P
 2. peter000

  Telefony Komórkowe

  Poleci ktoś jakiegoś smartfona do 400zł? Słabo się orientuję w temacie a muszę sobie kupić coś w tej cenie. Szukałem po allegro i trochę tego przejrzałem. Moją uwagę zwrócił Sony Xperia T czyli telefon bonda, ale sprzed trzech lat, jak Skyfall wychodził. Zależy mi na dobrym ekranie i aparacie (w xperii T na papierze wygląda to dobrze bo ma 13mpx). Dobrze by było, żeby był bezawaryjny jeśli to jeszcze możliwe w obecnych czasach ;) Bardzo proszę o pomoc :)
 3. peter000

  xbox360 i peryferia

  Można gdzieś sprawdzić listę wszystkich zakupionych gier na xbox live?
 4. Właśnie wróciłem. Najlepszego wszystkim w Nowym Roku!! :D
 5. W porównaniu z PC to wygląda tragicznie. Czym to się różni od PS3 i X360?
 6. peter000

  GTA V Online

  Mógłby mi ktoś wytłumaczyć na jakiej zasadzie działa tryb pasywny? Ostatnio pierwszy raz go użyłem. I co? Siedzę sobie w samochodzie. Podchodzi debil i zwyczajnie mnie zabija z karabinu (a ja oczywiście nie mogę się bronić) i tak jeszcze kilka razy. To jakiś bug, czy to rzeczywiście tak działa, że nie działa?
 7. peter000

  GTA 5 (V) - Temat Ogólny

  Jak nie możecie się zalogować do GTA Online to wam wywala błąd, że chmura rockstar jest niedostępna i nie ma możliwości zapisywania czy coś innego i tylko u mnie tak jest? Pytam bo znajomy gra i nie ma żadnych problemów a ja co wejdę to mi się to wyświetla. Jak pominę to włącza się edytor postaci (bo jeszcze nie grałem normalnie) i wrzuca mnie do świata w którym jest 3-4 graczy i zero misji.
 8. peter000

  GTA 5 (V) - Temat Ogólny

  Szczerze to wybrałem
 9. peter000

  GTA 5 (V) - Temat Ogólny

  Ja też mam pytanie do tych którzy ukończyli.
 10. peter000

  GTA 5 (V) - Temat Ogólny

  Mam 30% gry i chciałbym się zapytać tych co mają tyle albo więcej.
 11. peter000

  Kody do GTA V już w sieci!

  Kody jak z PS2
 12. Wszyscy jesteście porąbani.A teraz dajcie się wyspać przed jutrzejszym maratonem z GTA V :D PS Dobrze, że powiedzieli bo najczęściej instaluje grę przy starcie i by była niemiła niespodzianka :)
 13. Ruchałbym :P Eeeee, to znaczy świetnie to działa :)
 14. peter000

  GTA 5 (V) - Temat Ogólny

  O kurczę. Tego to się nie spodziewałem. To wygląda jak mmo. Ciekawi mnie tylko czy te misje wszystkie to będzie typowy coop czy po obydwu stronach będą stać gracze.
 15. peter000

  GTA 5 (V) - Temat Ogólny

  A czy mógłby mi ktoś wyjaśnić dlaczego w tym przewodniku po Los Santos w spotach wyborczych jest coś o San Andreas. Na bilbordzie tej babki bodajże to było, że San Andreas jej potrzebuje (możliwe, że coś pomyliłem bo wczoraj to oglądałem). Jaka jest zależność pomiędzy tymi dwiema nazwami? San Andreas to stan a Los Santos to miasto?