czaki222

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  545
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O czaki222

 • Ranga
  Przodownik
 1. "So we think it's time to do something about it." Znaczy się, skończyły im się pomysły na to kogo pozywać więc postanowili OSTATECZNIE wziąć się za naprawę samej gry.
 2. Ale gra została już wydana. Nie wiem który to już moduł jest dostępny, 3? Następny z kolei moduł będzie miał kampanię, a kolejny świat otwarty i multi. Zapewne o to ci chodziło?
 3. czaki222

  Nintendo pracuje nad N64 w wersji Classic?

  Wyprodukują 2000 sztuk i zrobią to samo co z NES Classic. PS: znalazłem buga w dziale komentarzy. Żeby edytować posta, trzeba przejść na forum.
 4. czaki222

  Nier: Automata - wersja PC tylko w 60 FPS

  Kiedyś granicą było 24 FPS. Teraz nową granicą jest 60? Następną granicą pewnie bdzie 144 FPS? Aż dojdziemy do całkowitej płynności i wtedy trzeba się będzie pogodzić z takimi Caspianami, którzy powiedzą "a nie mówiłem?"
 5. czaki222

  Nier: Automata - wersja PC tylko w 60 FPS

  Ad. 1 Nie grałem ale zgaduję, że sterowanie też moze na wiele wpływać. Z gameplayów widzę, że jest podobne do Strike Suit Zero, a tam sterowanie było zrobione mistrzowsko!   Ad. 2 100% racji, komentarze i forum na gram.pl są tragiczne. Jak już chcę edytować posta, to muszę to zrobić zanim ktoś napisze po mnie, bo inaczej guzik edytowania się nie pojawia. Restrykcja forum? Beznadziejna chociaż dostrzegam uzasadnienie. Logowanie też jest czasami bez logiki. Jestem zalogowany, a okno wyskakuje bym się zalogował zanim skomentuję... Generalnie od strony technicznej gram.pl siada w porównaniu do serwisów zagranicznych.   EDIT: nawet z tym komentarzem miałem problem...
 6. > Co ty bredzisz.Tchórzostwem było by udawanie,że wszystko było ok w tamtych latach. *drapie się po głowie* Że co?
 7. EA też niedługo ogłosi, że wchodzą na rynek z podobnymi tytułami. Będzie można odpłatnie zbierać po mieście DLC. "You pay, but we give you the option of walking!"
 8. Dziwne promo. Już nie raz były dłuższe darmówki w EVE. Sam kilka lat temu grałem w 14-dniową, a niedawno była miesięczna.
 9. Będzie trzeba za to płacić? (pytanie retoryczne. EA i DLC :P) Może jak wypuszczą jeszcze kilka takich DLC to gra będzie zdatna do kupienia? Po przecenie oczywiście.
 10. Ciekawe czy ten lub podobny tytuł pokusiłby się dodać takie rzeczy jak fala imigrantów.
 11. > Nie granie, nie kupowanie i bojkotowanie takich crapów pomaga na słabą optymalizację, > confirmed info. Potwierdzam.
 12. Tylko Polacy mogą tak narzekać na żart.
 13. Nie można Alt+Tab''bować? Wstrzymam się do prawdopobodnego kupna jak za 1,5 roku będzie po zniżce za mniej niż €15.
 14. > Szacuje sie, ze na ziemi jest ponad 1 trylion gatunkow z czego 1% odkryty. Więc mimo > wszystko jest graczą nieco brakuje. Może chodzić o ten artykuł: https://www.sciencedaily.com/releases/2011/08/110823180459.htm