kowal7777

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  13
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O kowal7777

 • Ranga
  Robotnik
 1. > No a kto by chciał zadzierać z Batmanem ;) Gamespot:)
 2. kowal7777

  Opinia: Wiedźmin 3 a problem rasizmu

  Mnie już zaczyna nudzić moda na nietolerancje w naszym kraju, ciągle te same piep#@$!&.
 3. > > Jako konsolowiec mam cholernie złe samopoczucie skoro dostaję produkt okrojony z > efektów > > i ze wchystkimi niedoskonałościami technicznymi za połowę większą cenę. > Mam nadzieję, że to ironia, albo sarkazm. Bo tego jeszcze nie grali. > - Kup za ~1500zł konsolę z bebechami na poziomie celerona i 7850 ^.^ > - Narzekaj, że gra jest okrojona z efektów :P > - profit > > > Teraz cdpr oszukał graczy konsolowych, ale następnym razem ludzie 10 razy się zastanowią > zanim kupią ich > > grę na konsolę. > Wszyscy są oszukani przez CDPR. > Jak nie przy Wiedźminie 1, wiedźminie 2, teraz oszukani są PCtowcy bo ucięte detale, > konsole bo też ucięte > Wszyscy są oszukani, a i tak się cieszą jak grają we Wiedźmina. > Dziwne. Chyba na 10 filmach przed premierą widziałem wywiady z twórcami i twierdzili że wersja konsolowe odpowiadają tym wysokim i średnim i gdzie niegdzie ultra ustawienią z pc. Teraz się okazuje że odpowiadają niskum i średnim jako konsument mam prawo czuć się oszukany. Gdybym znał prawdę na pewno bym nie kupił tej gry.
 4. > > Czyli mam rozumieć cdpr zrobiło wersje konsolowe na odwal się, a nowego wiedźmina, > jeśli > > chcę mieć pełnowartościowy produkt to muszę kupić z PC za 3000 zł. > > Nie do końca. Mam wrażenie, że to właśnie dobre samopoczucie konsolowców było dla REDów > najistotniejsze. Dlatego też grafika w wersji pecetowej była przycięta, źeby nie było > gigantycznej różnicy w stosunku do konsol. > Natomiast SweetFX i modyfikacja ini pozwalają znacznie poprawić wygląd gry, a przede > wszystkim kolorystykę. > Gram na Ultra ze SweetFX i gra jest przepiękna. Efekty cząsteczkowe ciut słabsze niź > w Unity, ale genialne efekty świetlne to nadrabiają. Jako konsolowiec mam cholernie złe samopoczucie skoro dostaję produkt okrojony z efektów i ze wchystkimi niedoskonałościami technicznymi za połowę większą cenę. Teraz cdpr oszukał graczy konsolowych, ale następnym razem ludzie 10 razy się zastanowią zanim kupią ich grę na konsolę.
 5. Czyli mam rozumieć cdpr zrobiło wersje konsolowe na odwal się, a nowego wiedźmina, jeśli chcę mieć pełnowartościowy produkt to muszę kupić z PC za 3000 zł.
 6. Ciekawe kto zagra w rozdzielczości 4k.
 7. No to muszę sprzedać swoje ps4 bo nascar nie wyjdzie.
 8. > A jak by tak wyszła na konsole nowej generacji i PC? > A jak by tak wyszła na konsole nowej generacji i PC To był by nowy rekord pod względem nielegalnych kopii.
 9. Szkoda że to tylko prognozy. Dla mnie mile widziane by było gta5 na ps4.
 10. Co to znaczy najprawdopodobniej na konsolach nowej ganeracji.
 11. Od tygodnia staram się ukończyć bf4 bo mi save znikaja. Ale tak po za tym jest git a i raz mi się zawiesiła konsola jak rasowy pc-t.
 12. kowal7777

  Dead Island: Riptide - recenzja

  Dali by taką łatkę do oryginału i by było git.