Don_Lizak

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1021
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Don_Lizak

 • Ranga
  Delegat
 1. Gdyby dodać trochę ironii to ten news nie byłby taki lamerski.
 2. Don_Lizak

  Nowa matura ;/

  W każdej szkole są inne. Sprawdź na stronie szkoły lub poproś polonistę. Możesz też iść do dyrekcji i zobaczyć swoją deklarację. Jeżeli jej nie mają to na pewno prowadzą jakąś statystykę.
 3. Don_Lizak

  Matematyczne zadania : Gra

  Tyle samo co motorówką.
 4. Don_Lizak

  Prison Break

  SPOILER Sorry ale ja tego nie kumam.. Jak Pope mógł wrócić do domu po akcji z Kimem... no jak? zero rozumu? przecierz go dopadną..
 5. Don_Lizak

  Prison Break

  nie tylko takie :D uwierz mi jest ich wile na przykład LJ był namierzony przez telefon komórkowy, który zabrał agentowi ze studni. Potem Kellerman mówi, że SS ma nienamierzalne celle.
 6. Don_Lizak

  Prison Break

  O ironio! Ucieknie.
 7. Don_Lizak

  Prison Break

  U mnie się dopiero zaczęły ferie :D niestety i tak siedzę w szkole więcej niż w normalny tydzień... matura...
 8. Don_Lizak

  Prison Break

  Ja FOX''a dosyć często oglądam i w reklamach właśnie tak mówią. Będą dwa odcinki 17. i 18.
 9. Don_Lizak

  Prison Break

  17. i 18. odcinek zostanie wyemitowany jeden po drugim 19.02.07r. Tak na FOX''ie mówili. Te terminy co podałeś nie są prawdziwe.
 10. Don_Lizak

  Tibia (MMORPG) - temat ogólny

  Dosyć już tych głupich postów! Zakładając ten temat nie myślałem, że tak będzie. Ten temat staje się kłutnią czy gra jest fajna czy nie. Dajcie sobie już na luz i jeżeli chcecie się wypowiedzieć na temat gry to proszę bardzo i wielka prośba. Uszanujcie zdanie innych. Jeżeli ktoś myśli, że ta gra jest prymitywna to taka jest jego zdaniem.
 11. Don_Lizak

  Prison Break

  Pewnie, że warto. Jeżeli lubisz nie wiedzieć co się za chwilę stanie.
 12. Don_Lizak

  Gmail - Jak?

  Możliwość zapraszania dalej jest możliwa :P
 13. Don_Lizak

  Prison Break

  SPOILER Ale to już chyba wiemy, że nie jest prawdą. On jest zakopany w ogródku domu Mahone''a. Pod "misą" z wodą. Była nawet pokazana jego ręka :P Oraz to, że go zabił tak go zmieniło, rozstał się z rodziną i bierze leki. koniec SPOILERa Albo jesteśmy konsekwentni albo nie :P XD No w sumie może ktoś to czyta od końca...
 14. Don_Lizak

  Prison Break

  Będą na 100% 22 odcinki. Nawet już tytuły są.. SPOILER !!! Czemu nikt nie wpadnie na to, że Bill Kim i niemy koleś kręcą/rządzą za plecami pani prezydent? Czy tylko mi się tak wydaje? No bo po co wtedy podkładali by kogoś z głosem? Nie wierzę, że jest aż tak zajęta. Po za tym jakoś kiepski ten odcinek był. Serial traci powoli na dynamiczności. Może mam takie od czucie, że oglądałem wcześniejsze odcinki jeden po drugim a teraz trzeba czekać co wtorek o 5:00.
 15. Don_Lizak

  Prison Break

  Nie wiem co masz na myśli, ale jeżeli nazwiska to nie masz racji. Są one nadane po amerykańskich polutykach. "Several characters are named after presidents and politicians. Lincoln Burrows and Theodore "T-Bag" Bagwell are named after Presidents Abraham Lincoln and Theodore Roosevelt. Michael Scofield, Benjamin Miles "C-Note" Franklin and Alexander Mahone are named after politicians Edward Scofield, Benjamin Franklin William Mahone. Also Paul Kellerman is named after Roy Kellerman, the Secret Service agent who was riding in President John F. Kennedy''s limousine at the time of his assassination."