Dobos

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  161
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Dobos

 • Ranga
  Przodownik
 1. > Państwo powinno szanować wolę obywatela i udostępnić odpowiednie instytucje, które pomogłyby > mu w zakończeniu żywota. Podpisanie odpowiedniego dokumentu i wybór rodzaju śmierci, > np. trucizna, powieszenie itp. Wszystko legalnie. Leczenie za wszelką cenę kogoś kto > chce umrzeć jest nieopłacalne i kraj tylko na tym traci. W pełni popieram, i piszę to jako osoba która chorowała przez kilka lat na depresję. Czasami po prostu człowiek nie ma chęci do życia, czy taka osoba nie zasługuje na godną śmierć tylko musi się wieszać w lesie albo rzucać z mostu?
 2. Dobos

  Piksele - recenzja filmu

  Byłem na pokazie przedpremierowym filmu. Sala pełna a na niej nerdy w różnym wieku, kobiety, dzieci, nawet parę osób starszych i większość z nich bawiła się świetnie. Nikt nie wyszedł w trakcie filmu, za to co chwila było słychać śmiechy z różnych stron sali, a kiedy akurat nie było żadnych gagów toczyły się szeptem rozmowy o starych grach. Mnie film autentycznie zachwycił i nie mogę się doczekać aż obejrzę go ponownie, polecam!
 3. Dobos

  Dwutygodnik anime: Perfect Blue

  Jedno z najlepszych pełnometrażowych anime jakie kiedykolwiek powstało i jeden z najlepszych thrillerów jaki oglądałem.
 4. Ja nie widzę żadnej różnicy między 30 a 60 fps. Jak załadowałem stronę Gumiśka to zastanawiałem się na którym filmie jest te 60 fps dopóki nie przeczytałem na górze :P Dla mnie to dobrze bo granie w 30 fps nie powoduje u mnie żadnego dyskomfortu :)
 5. I co z tą obniżką? Bo nadal widzę 199zł :/
 6. Graczom nie podoba się decyzja Nintendo, ale to oni są jej powodem bo olewają Wii U mimo że to jedyna konsola warta uwagi w tej generacji.
 7. > Jak dalej będą myśleć tylko i wyłącznie o Japonii to Wii U nie będzie żadną opcją na > rynku USA czy Europejskim. Konsola jest słaba, trzeba było długo czekać na głupie HDMI > do konsol Nintendo, słabe gry oparte tylko i wyłącznie na ich własnych markach a nie > markach zachodnich. Tak samo drogie akcesoria jak u konkurencji. Gry tak samo drogie. > Nie ma żadnych plusów a minusów mnóstwo. Z drugiej strony u nas lokalizacja gier nie > istnieje na tą platformę. Bezczelne kłamstwo. Oto ceny gier w Polsce które wyszły w ostatnich miesiącach: Hyrule Warriors 149zł lub z szalikiem za 179zł Bayonetta 2 149zł lub z 1 częścią za 179zł Smash Bros 169zł Captain Toad 129zł lub z koszulką za 159zł Mario Party 10 za 129zł lub z amiibo za 149zł Znajdź mi gry w takich cenach na PS4/ XBOne w dniu premiery.
 8. Ale to wina Nintendo że klienci kupują gry z Mario jak szaleni a inne niekoniecznie?
 9. Tej sytuacji najbardziej winne jest Allegro. Ich regulamin zabrania wystawiania tego typu aukcji a oni sami to olewają.
 10. Dobos

  Hyrule Warriors - recenzja

  Kiedy w ofercie Gram.pl będą jakieś gry/konsole Nintendo? :)
 11. Pad od PS4 ma panel dotykowy, wystarczyłby jakiś patch i dałoby się grać w Uncharted.
 12. Jak dadzą kiedyś na to Uncharted Golden Abyss to rozważę zakup.
 13. Polski dubbing ma jedną dużą przewagę nad angielskim- głos Ellie. Po prostu idealny dla nastolatki. W wersji oryginalnej słychać że to głos 30-latki, niestety.
 14. Zgadzam się z Kadajem, nie po to płacimy gruby hajs za gry żeby się denerwować. Gry powinny być łatwe, szybkie i przyjemne :) od wyzwań jest prawdziwe życie :P