gorgutz19

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  8
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O gorgutz19

 • Ranga
  Obywatel
 1. To uczucie, kiedy wchodzisz na gram.pl i czujesz się jakbyś był na gazeta.pl, czy innej wyborczej. Drogi autorze teksu przestań forsować swoje poglądy podpierając się grą komputerową. Załóż bloga na fb i tam wypisuj podobne teksty, bo cały ten wpis i komentarze są żenujące. Do tego, wspominasz drogi autorze tylko o ONZRze jako o "zagrożeniu" dla Polski, jednocześnie zapominasz o partiach jak Razem, które propagują ustrój komunistyczny, który bardziej skrzywdził Polskę i Polaków niż ONR kiedykolwiek. Obiektywizm mocno, ta?
 2. > Czy wiadomo może jaki to czołg ? T-55, T-34, PT-91 czy może ... Leopard A5 Jakiś czas temu poddano renowacji jeden z czołgów 7TP. Może o niego chodzi.
 3. gorgutz19

  Watch Dogs - recenzja

  Uważam, że wszyscy obecni tutaj ludzie niezadowoleni z oceny Dogsów na gram.pl powinni zrobić własne recenzje i dać grze swoje oceny. Przecież to was ludzie nie zaboli, a i będzie mogli sobie tam do woli hejtować (przy okazji, nie mam tej gry, a Ub teżi nie zapłaciło mi za ten komentarz :D). A i te oskarżenia o korupcję... Panowie, panowie, panowie, to, że ktoś się z wami nie zgadza i że ośmiela się mieć odwrotne zdanie, to jest jego sprawa. Jak ta wam się nie podoba, poczytajcie sobie inne recenzje, gdzie Dogsy dostają 5/10 albo 6/10. Bo korupcja i narzekanie jest naprawdę żałosne i mówiąc kolokwialnie "ogarnijcie się ludziska".
 4. > > > Jaka jest różnica między 30fps a 60 fps? GDY GRA JEST SŁABA ?:D więc lepiej > niech > > gra > > > bedzie dobra i przestańcie się moczyć o te fpsy. > > W wyścigowej grze i generalnie w każdej, gdzie jest akcja (shootery na przykład) > 30 FPSów > > jest niewystarczające. Zobacz sobie gameplaye z NfS Rivals, to przestaniesz takie > bzdury > > pisać. > > Stary rozumiem że komputer dostałeś od rodziców na te święta ale kiedyś tak nie było > i każdy czerpał przyjemność z gry. Więc przestań pisać bzdury że klatki na sekunde są > istotne bo nie są. Do płynnej gry wystarczy 30 i tyle. Kiedyś to się grało nawet w mniejszej > ilości i nikt nawet nie płakał. Chłopie, obecny komputer mam od 2 lat, laptopa Samsunga. Jak nie wiesz niczego o mnie, to nie wypowiadaj się, jeśli łaska. A FPSy w obecnych grach są ważne. Może na CSie nie, ale jednak w BFie, CoD, NfSie i innych owszem. Robiąc osobiste wycieczki, to widać, że nie znasz się na tym co piszesz. Kiedyś nie grało się w gry i ogólnie żyło się inaczej, ale teraz jest TERAZ. Pogódź się z tym.
 5. > Jaka jest różnica między 30fps a 60 fps? GDY GRA JEST SŁABA ?:D więc lepiej niech gra > bedzie dobra i przestańcie się moczyć o te fpsy. W wyścigowej grze i generalnie w każdej, gdzie jest akcja (shootery na przykład) 30 FPSów jest niewystarczające. Zobacz sobie gameplaye z NfS Rivals, to przestaniesz takie bzdury pisać.
 6. Wiem, że pierwsze nie miały personalizacji, dlatego właśnie napisałem, że swoistym i dlatego napisałem, że do High Stakes. Ani HP1 ani późniejsze nie miały personalizacji samochodów. Czytaj mój post ze zrozumieniem. NFSy nigdy nie były konkurencją ani dla Forzy ani GT, bo były znacznie bardziej arcadowe, ponadto nigdy nie przekroczyły liczny 100 dostepnych samochodów w grze (Chyba HP 2010 miał najwięcej, około 80, ale mogę się mylić). Powiedz mi, Citkowsky, po kiego wała kupujesz te NFSy, skoro Ci się nie podobają i chciałbyś zmian? Zbojkotuj je, a zamiast tego, kup sobie jakieś DLC do GT, albo Forzy. Zresztą, nie rozumiem całego tego hejtu na serię. Gry robione przez Criteriona nie są złe, HP z 2010 jest naprawdę świetny. MW miał złą nazwę, bo nie miał wiele wspólnego z oryginałem, ale pisać, że był beznadziejny, to też jest przesada. A Rivalsi są naprawdę super i seria zmierza w dobrym kierunku. Może następna, a już na pewno po niej część będzie i grywalna, i miała możliwość tuningu. Więc tylko można uzbroić się w cierpliwość i po drodze grać w naprawdę niezłe odsłony.
 7. Moim zdaniem Rivals nie jest słaby. Jest swoistym powrotem do korzeni (szczególnie do High Stakes), bo umożliwia przynajmniej w niewielkim stopniu personalizacje pojazdów. A i pojazdy są naprawdę super, chociaż żałuję, że nie ma LaFerrari. Ale zamiast tego masz Enzo, F12 Berlinettę, FF, Italię. Ghost Games i EA idą w dobrym kierunku, jak chodzi o NFSy i jeżeli będą się go trzymać, to o ile ta gra jest naprawdę dobra, to następna może być już tylko świetna.
 8. gorgutz19

  Poza firewalem: Bez prądu - gry bitewne

  > A ja mam pytanie odnośnie "ścigacza Landa". Czy ten Land to nie jest od angielskiego > "land", czyli "lądowy"? Z tego co pamiętam Land to imię/ nazwisko konstruktora. To imię człowieka który znalazł SWK (standardowy wzornik konstrukcji) tego pojazdu.