Shoggun

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  76
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Shoggun

 • Ranga
  Robotnik
 1. Witam mam pytanie chciałbym zacząć z Wow, i nie wiem od czego zacząć który dodatek warto kupić i o czym na początku, czytać i gdzie czy buildy od początku ogarniać, bo nigdy nie grałem ostatni kontakt z tym światem miałem w W3, proszę o pomoc.
 2. Shoggun

  StarCraft 2 - temat ogólny [M]

  To będe noobem bo ja sam strategii nie wymyślę, ja nie mam umysłu analitycznego więc muszę mieć streamy itp muszę mieć podparcie, inaczej gubie się chaos się wprowadza myle się coraz bardziej, i wtedy nie dzieje się dobrze.
 3. Ale o to chodzi, żeby tam wstawić takiego wizjonera EA i profesjonalne podejście, do rynku gier do graczy gdzie i kiedy ty się urodziłeś :D. Tu chodzi tylko o kogoś kto naciśnie klawisz 20 dlc albo mikrotranzakcji, i nie znajdzie się nikt kto zmieni to wszystko bo to się opłaca, taka jest prawda.
 4. Wiem kto może zostać Peter Molyneux Harry potter rynku gier na świecie, będzie obiecywał gruszki na wierzbie a oczywiście nic z tego, nie wyjdzie ale będzie zachowywał pozory optymizmu wobec graczy oraz, uczciwości taki zagraniczny Tomasz Gop :D.
 5. Shoggun

  StarCraft 2 - temat ogólny [M]

  Jak popełniam błąd nie wiem z czego wynika ja wiem o S2 promil dosłownie, nie % promil a wiedza jest w jakiś wielkich statystykach mało mi to mówi. A jakie to są mecze nierankingowe.
 6. Shoggun

  StarCraft 2 - temat ogólny [M]

  Tylko mam jeden problem nie mam sparing partnera jak krzychu będzie miał, więc tutaj będzie większy problem a tu z forum z takim lamerem to czy ktoś zagra good question :D.
 7. Shoggun

  StarCraft 2 - temat ogólny [M]

  Dzięki dobrze tłumaczy dla ras, a potem w Yegwen radzi też dobrze ogarnia i chyba z tym będe grał, a moze do srebra dojdę :P.
 8. Shoggun

  StarCraft 2 - temat ogólny [M]

  Nie mam kolegów do gry zaczynam jako wolny strzelec, no właśnie problem że kiedyś w takie gry próbowałem bez poradników buildów itp przegrywałem dziesiątki meczy i nic, więc ja musze mieć coś jako obraz poradniki z youtube coś czy build dobrze rozpisany, bez tego ani rusz.
 9. Shoggun

  StarCraft 2 - temat ogólny [M]

  Ale jaką kopalnię buildów i gdzie jest gra drużynowa, nauczę bo ja sam siebie z czystej statystyki nie nauczę ja nie wiem jak na co reagować jak co kiedy budować itp. Więc bez poradników to ja przegram 200 razy i jak zrobię inaczej,to on tez ja sam całego schematu nie zmienia muszę coś mieć.
 10. Shoggun

  StarCraft 2 - temat ogólny [M]

  Ale ja sam nie ogarnę build jaki jest dobry i jak szybko to robić, i ktoś może coś poradzić tak na serio. Chodzi o poradniki, let's play dobry jakiś.
 11. Shoggun

  StarCraft 2 - temat ogólny [M]

  Ja oglądam poradniki od 0 nie znam żadnego progamera, ja się uczę jak ktoś tłumaczy początek to wiem ale dla mnie chess itp to dla mnie czarna magia, zupełna i co widzę czystą tabelkę i co mi to daje nic nie wiem o co chodzi :D, tu mam problem. Ja chcę ogarnąć ale w replay za szybko się dzieje, ustawiają prędkość X2 i tyle.
 12. Shoggun

  StarCraft 2 - temat ogólny [M]

  Ja musze mieć obrazowo ja zapomnę statystyki itp, mi to nic nie mówi czysta teoria dlatego pytam czy te poradniki są przydatne ?. Ja sam z siebie nie naucze się ja muszę mieć kogoś nad sobą, albo własnie taki let''s play od 0 do mastera :), inaczej nic z tego nie wychodzi ja samoukiem nie jestem. Samoukiem nie jestem dlatego oglądam takie filmy od 0 dosłownie, mi taki replay nic nie mówi ja muszę mieć wszystko tłumaczone, ja ze statystyk nie ogarnę taktyki na grę.
 13. Shoggun

  StarCraft 2 - temat ogólny [M]

  No to nie ja sam nie ogarnę, buildów ja muszę mieć obrazowo nie chcę 1000 meczy przegrać właśnie, nie chcę tych błędów popełniać nie uczę sie na błędach sam z siebie, dlatego pytam na ile takie poradniki są aktualne bo nie chcę na stałe w brązie być.
 14. Shoggun

  StarCraft 2 - temat ogólny [M]

  Nie rozumiesz ja bez poradników sam nie ogarnę to jak ja mam jeden schemat, to bez poradnika sam go zmienie nie jestem na tyle kreatywny dlatego pytam, w brązie to pewnie kilka meczy prostych tak ale dalej to ja nie wiem czy te co kiedyś podawałem są okej, do srebra jak nie to the end bo ogólnie są stare nie wiem na ile aktualne.
 15. Shoggun

  StarCraft 2 - temat ogólny [M]

  Ja mam problem z S2 oglądam te poradniki, na youtube i mam pytanie na ile one mi się przydadzą w takiej grze na serio, bo jak chce kupić dodatek to i tak mam problem bo ja musze, mieć poradniki youtube mi mało mówia opisy build z liquipedia ja mało zapamiętam z statystyk itp.