Gromaniak1212

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  16
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Gromaniak1212

 • Ranga
  Robotnik
 1. Gromaniak1212

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Do zbroi Varanów skóra trolla jest potrzebna.
 2. Gromaniak1212

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Witam! Zacząłem questa, i jestem na 2 etapie, czyli iść do trolla i z nim pogadać. Idę w wyznaczone miejsce i nigdzie w promieniu na pewno co najmniej 80m go nie ma. Jeśli wszystko robię dobrze, to wiecie może jak odinstalować DLC, bym mógł zainstalować je jeszcze raz? p.s. NIE MA GO NA DOLE I co, ktoś mi pomoże :}?
 3. Gromaniak1212

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Witam! Zacząłem questa, i jestem na 2 etapie, czyli iść do trolla i z nim pogadać. Idę w wyznaczone miejsce i nigdzie w promieniu na pewno co najmniej 80m go nie ma. Jeśli wszystko robię dobrze, to wiecie może jak odinstalować DLC, bym mógł zainstalować je jeszcze raz? p.s. NIE MA GO NA DOLE
 4. Witam! Zacząłem questa, i jestem na 2 etapie, czyli iść do trolla i z nim pogadać. Idę w wyznaczone miejsce i nigdzie w promieniu na pewno co najmniej 80m go nie ma. Jeśli wszystko robię dobrze, to wiecie może jak odinstalować DLC, bym mógł zainstalować je jeszcze raz?
 5. Gromaniak1212

  Wiedźmin 2 - gra się wyłącza

  Dołączam się do pytania. Zna ktoś rozwiązanie na ten błąd?
 6. Załamałem się. Nigdy na gram.pl się tak nie zawiodłem. Zamówiłem w PRE - ORDERZE ponad tydzień wcześniej na odbiór osobisty w salonie sferis. I co? NIC nie doszło do teraz. Cały czas czekam. To chyba moje ostatnie zamówienie w tym sklepie. Kompletne olanie tematu. Złość mnie ściska. Oby doszło do końca tego dnia. Zawsze były do odbioru parę dni przed premierą, lub NAJPÓŹNIEJ w dzień premiery. To samo widzę u innych. Pozdrawiam i współczuję!
 7. Steam has found problem with your local game file. Game files will be now re-acquired from the Steam servers. Taki mam komunikat przy włączaniu Empire: Total War. O co chodzi??
 8. Mam pytanie: Chcę zamówić Empire Total War: Doborowe Jednostki, a niestety jest tylko opcja dostawy kurierskiej. Czemu?? W przypadku normalnej przesyłki, grę zamówiłbym już teraz, natychmiast, jednak gra już jest droga, a ja muszę jeszcze płacić za to co nie chcę. Proszę o odpowiedź, czy będzie możliwość w jak najszybszym czasie wybrania opcji normalna przesyłka 8,90 zł.
 9. Sorry, ale Jezus mówił tak o potępionych. Ale miłuje każdego, bo nawet, jak grzeszyłeś, wierzyłeś w fałszywe Bóstwa, to Chrystus ci, jeśli się nawrócisz, to odpuści ci wszystko, bo jest miłosierny.
 10. Zamówiłbym już nawet tą grę, niestety jest tylko opcja przesyłki kurierskiej co mnie bardzo zniechęca(już mamy drogo i jeszcze mam płacić za kuriera?!).
 11. Czyli rozumiem, narazie nie ma E:TW DJ na gram.pl??(chodzi mi o pre-ordr).
 12. Mam takie pytanie: Czy Empire Total War: Doborowe Jednostki zostanie zamieszczony na gram.pl!!?? Jak już to kiedy?? A jeśli jest, to proszę o linka bo nie mogę znaleźć.
 13. Z tego co wiem, to też w multi. ALE CZY SĄ ONE NA GRAM PL!!??? BO CHCĘ JE ZAMÓWIĆ ALE ICH NIE MA!! JAK CO TO PROSZĘ O LINKA!!
 14. Jak to jest dostępna?? Nie widziałem jej. Można link??