Peter44

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  991
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Peter44

 • Ranga
  Delegat
 1. Witam, zamierzam kupić sobie słuchwaki z mikrofonem do 200 zł, jednak chciałbym was prosić o radę: zależy mi na słuchawkach uniwersalnych które jakoś nie muszą super izolować, ale które oferowałyby dobrą jakość dźwięku i mikrofnu za nie największą cenę, a zależy mi i na grach i na muzyce. Jestem skłonny do słuchawek Ozone Onda 3HX które pochlebnie wypadły w recenzji CD Action, czy macie jednak jakieś inne ciekawe propozycje?
 2. Peter44

  PlanetSide 2

  Hej panowie, jak to z premierą bo 20 listopada się o uszy obił. A i jeszcze jedno, dobroczyńcy który podzieliłbym się ze mną kluczem do bety, choćby na jeden dzień będe wdzięćzny przez lata.
 3. Peter44

  Zbieramy kasę

  49 850,40
 4. Peter44

  War of the Roses - temat ogólny

  Ta gra to coś na co długo czekałem, chyba od czasów twierdzy (choć to nie RTS). Bo różne Wiedźminy, Gothic''ki i The Elder Scrollsy są fajne, ale cdoś co dzieje się bez magii w historycznych czasach, kręci na inny sposób, tym bardziej, że jest multiplayer. Z wyczekiwaniem czekam na tą grę, nawet bardziej niż na jekieś battlefieldy, bo to gra o której zawsze marzyłem. Niestety nie biorę udziału w beta testach i tu pytanie do użytkowników oraz forumowiczów: czy jest jeszcze możliwość wzięcia udziału w zamkniętej becie, lub czy jakiś szczęśliwy posiadacz klucza lub konta byłby skłonny użyczyć go, choćby na jeden dzień? I swoją drogą kiedy premiera oraz czy planują otwartą betę? Z góry dziękuje za informacje i pomoc :)
 5. Peter44

  Masz zły dzień? Zniszcz komuś marzenie

  Piszesz piszesz, a tu sruuu zawala się sufit na biurko gdzie leżała skończona już praca. Mam super moc, im więcej mi ktoś życzy złego lub dobrego tym jest mi lepiej.
 6. Ile mniej więcej czasu zajmuje wysłanie paczki do salonu, w tym przypadku Kraków Galeria Krakowska od nadania przesyłki?
 7. Czyli, że numer zamówienia nie jest potrzebny?
 8. Witam, możliwe że pytanie padło ale odpowiedź jest mi bardzo potrzebna: jeśli zamówiłem zamówienie, i wybrałem opcje obioru osobistego, to co muszę okazać, by odebrać to zamówienie w punkcie odbioru osobistego?
 9. Peter44

  Wiedźmin 2 - DLC tajemniczy kupiec

  Napisałem, musiałem pomieszać w plikach, ale koniec końców działa :).
 10. Peter44

  Wiedźmin 2 - DLC tajemniczy kupiec

  Kiedy wpisuję klucz (dopiero co pobrany i to metodą ctrl C ctrl V) to wyskakuje mi Ivalid cdkey, tak samo z dlc CD-ACTION. Wie ktoś jak zaradzić?
 11. Peter44

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Gdzie jest ten kod DLC? Bo naprawdę nie mogę znaleźć... (kupiłem edycje premium)
 12. Peter44

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Tak, i nie wiem co zrobić, mam już od południa problemy z tą grą :((
 13. Peter44

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Podczas rejestracji mam błąd, pisze, że nie można ustanowić połączenia z serwerem, a jak chce uruchomić grę to wyskakuje mi jakiś Patcher_PL.exe, i klikam instaluj, a nic się nie dzieje...
 14. Peter44

  Kącik Pracy Domowej [M]

  Z plastyki: jak nazywamy ludzi pracujących w tej dziedzinie (wzornictwo przemysłowe), jakie czynniki ograniczają swobodę projektantów. Wybaczcie, że zdanie wyjęte z kontekstu, bardzo prosiłbym na szybką odp, potrebuje tego na jutro.
 15. Peter44

  Battlefield: Bad Company 2

  Najbardziej popularny to G4G