Gregwil

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  697
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Gregwil

 • Ranga
  Delegat

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Mam pytanie. Czy ktoś z Gramowiczów korzysta lub słyszał opinie o internecie z Orange,Światłowód?
 2. Gregwil

  Problemy z internetem

  Elpos. Internet przez kabel podłączony do modemu.
 3. Gregwil

  Problemy z internetem

  Mam pytanie dotyczące swojego internetu. Od pewnego czasu mam irytujące problemy ze swoim internetem. Mianowice prawie codziennie spowalnia. a czasami całkowicie znika. Gdy zrestartuje modem działa przez pewien czas bardzo dobrze, by znowu spowolnić lub zniknąć całkowicie. Zdarza się, iż muszę restartować modem nawet trzy razy w ciągu kilku godzin.
 4. Gregwil

  Telefony Komórkowe

  Da się jakoś przeniesc historię przeglądania z jednego telefonu na drugi?
 5. Gregwil

  Origin

  Ma ktoś problem z logowaniem się do origin?
 6. Mam problem ze swoim pecetem. A mianowicie podczas oglądania filmów na YouTubie od czasu do czasu komputer sie restartuje. Od czasu do czasu, gdyż potrafi dwa razy w ciągu dwóch dni się zrestartować, a później przez długi okres czasu nic się nie dzieje. W dzienniku zdarzeń jako pojawiła się informacja Sterownik wykrył błąd kontrolera na \ Device \ Harddisk1 \ DR1. Wcześniej za to była informacja o błedzie takiej treści Nastąpił ponowny rozruch komputera po operacji wykrywania błędów. Wyniki tej operacji były następujące: 0x1000007e (0xffffffffc0000005, 0xfffff88011110dbb, 0xfffff880053ff368, 0xfffff880053febc0).
 7. Nie wiem czy o to ci chodzi ale mi kojarzy się mi się to z serialem "Zaginiony Świat"
 8. Moim skromnym zdaniem serial jest dużo słabszy od filmu. Pomysł Vegi był dobry na film, ale w ramach serailu już się nie sprawdził. W sumie jeśli masz czas możesz obejrzeć, ale z 5 odcinków tylko 2 pierwsze są całkowicie nowe.
 9. Mam takie pytanko dotyczące programu "Odkurzacz". Od pewnego czasu nie moge przeszukac sporych czesci folderow. Chodzi mi mianowicie o to, iz w momencie szukania zbednych folderów wyklucza mi ponad 200 obiektow. Do niedawna nie miałem tego problemu. Pozostałe czyszczenia funkcjonują dobrze. Ktoś mial taki problem?
 10. Nie udzielała zbytnio informacji na ten temat. Całkiem głośna w mediach była jej akcja z nagrywaniem i publikowaniem zdjęć paparazii, którzy nie dawali jej spokoju.
 11. Taka smutna wiadomość- dzisiaj zmarła Anna Przybylska, znana m.in z roli w Złotopolskich, ale także z kariery Nikosia Dyzmy i kilku innych filmów.
 12. Gregwil

  Siatkówka

  Dziwnie to trochę. Jakoś innym krajom, gdy są gospodarzami "ściany pomagają", a nam nawet to nie sprzyja. Choć oczywiście nie jestem zwolennikiem pomagania w jakikolwiek sposób nikomu.
 13. Gregwil

  Siatkówka

  Na niekorzyść Polaków te sędziowanie czy tak ogólnie?
 14. Mam pytanie. Zainstalowałem sims 2 na dysku d, ale niektóre rzeczy zainstalowały się na dysku c. I przez to ta gra zabiera mi sporo miejsca z dysku c. Czy to jest normalne że ona tak dużo pożera miejsca i czy istniej mozliwosc przeniesienia plików tej gry z dysku c na d bez ponownej instalcji. Chodzi mi o to, ze zapisywało mi na dysku d a nie na c. Grę posiadam z Origin.
 15. Mam pytanie. Zainstalowałem sims 2 na dysku d, ale niektóre rzeczy zainstalowały się na dysku c. I przez to ta gra zabiera mi sporo miejsca z dysku c. Czy to jest normalne że ona tak dużo pożera miejsca i czy istniej mozliwosc przeniesienia plików tej gry z dysku c na d bez ponownej instalcji. Chodzi mi o to, ze zapisywało mi na dysku d a nie na c. Grę posiadam z Origin.