Grubson234567

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  13
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Grubson234567

 • Ranga
  Obywatel
 1. Grubson234567

  Rusza Project Stealth: Spy versus Mercenary

  Project steahl jest odpowiedzią graczy na totalnie zwalony tryb multiplayer gry Splinter Cell Doube Agent, który nie dość że był mocno udziwniony to jeszcze od strony programistycznej kodu sieciowego po prostu leżał i kwiczał. Ten projekt powstaje od ponad roku, i mimo sprzeciwów i gróźb ze strony ubi softu na forum ubi widać że chłopacy pracują nadal. I chwała im za to. Versus znany ze splinter cell chaos theory i pandory tommorow w zupełnie nowej oprawie. Na to my fani splintercella nadal czekamy z niecierpliwością, wszczególności że konkurencyjna modyfikacja do samego SCCT o nazwie SCDT (przeniesienie gry scda do scct by uniknąć durnowatych błędów sieciowych) ostatecznie nie wypaliła. Jak wyjdzie? Zapowoada się dobrze ale trzeba poczekać bo niestety niektóre animacje prezentowanych na ich forum i sajcie postaci jeszcze kuleją, a samego gameplaya jeszcze nie ma.
 2. A oto moje rozwiązanie problemu z dźwiękiem :> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=44170&u=1#end
 3. Witam, udało mi się rozwiązać problem z dzwiękami Mass Effect w wersji 1.01. Problemem jest przyspieszanie sprzętowe dźwięku. Po jego wyłączeniu lub zmniejszeniu do minimum, żadnych problemów z dźwiękiem nie zauważyłem. Jak Wyłączyć przyspieszanie sprzętowe? W przypadku windows XP wchodzimy w panel sterowania, a następnie w dźwięki i urządzenia audio. Zgłosi sie nowe okno o nazwie: Właściwości: Dźwięki i urządzenia Audio W polu Ustawienia Głośników widocznym na samym dole klilamy przycisk "Zaawansowane" Pojawi sie kolejne okno. Przechodzimy do zakładki "Wydajność" Klikając na nie. W polu "odtwarzanie dźwięku" są 2 suwaki. 1 suwak to właśnie wspomniane przyspieszanie sprzętowe. Wystarczy że teraz je ustawicie na 1 lub 2 kreskę, a następnie kliknijcie przycisk "zastosuj" I HF :> Co jak co, ale patch powinien ten błąd usuwać, a nie go POWODOWAĆ! Ja osobiście na podstawowej wersji gry nie miałem tego typu problemów. Jednak mam nadzieje że podany wyżej sposób na coś wam sie przyda. Pozdrawiam.
 4. Problem z patchem do mass effect w edycji polskiej: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=40805&u=52#end To co forumowicze czekamy kolejne pół roku, czy sami naprawiamy? xD
 5. Grubson234567

  MASS EFFECT - Bring Down the Sky i patch

  Najmocniej przepraszam moderatorów forum, ale jak widać ja też musze zdobyć pare punktów doświadczenia do mojego iq, bo nie mogłem znalesć przycisku "edytuj posta" ... Jest problem z waszym patchem, a mianowicie mimo że nie miałem problemów z dzwiękiem, to podczas zadań na cytadeli (prezydium- górny okręg) dźwięk efektów zaczyna trzeszczeć. (po wyciszeniu w opcjach -dzwięki efektów jest ok, no poza tym że gra sie z samymi dialogami i muzą :P) Dodatkowo czasami na innych lokacjach w grze dzwięki wystrzału z broni najzwyczajniej znikały. Tz był dzwięk trafienia pocisku uderzającego o cel, ale z wystrzałem gorzej. Przetestowałem lokacje ze swoich starych savów zarówno w wersji polskiej dubingu jak i ang. Podczas finałowej walki np. zanika także muzyka podczas bitwy z żniwiarzem w radzie cytadeli. Wraca dopiero w momencie cut-scena. Próbowałem się bawić opcjami w grze, osobiście jednak akurat takie same problemy miałem w grze "assasins creed" i myślę że być może łatwo to można naprawić, jeśli jest to ta sama przyczyna. (Sprzętowe wspomaganie dźwięku windy) -> W as powodowało to także symptomy podobne do tych z me, ale teraz o północy mi sie nie chce tego sprawdzać :P Pomimo tego ja sie ciesze że wkońcu gra przestała mi sie wieszać... thx cdp i dobranoc wszystkim :P P.s 2: No tutaj mam możliwość edytowania, dziwne :P Leos-> Dodatek działa na tej zasadzie że podczas gry dostaniesz zlecenie jako wątek poboczny w fabule me. Poprostu dodaje do mapy nowy system gwiezdny, a w nim nową (lub nowe- jeszcze nie sprawdziłem) misje.
 6. Grubson234567

  MASS EFFECT - Bring Down the Sky i patch

  Ja takich jaj nie mam, aczkolwiek warto zainwestować pare ptk w swoje IQ mój drogi rpg-owy graczu :D A mianowiście spróbuj kliknąć ten link ale prawym przyciskiem myszy i dać komende "zapisz element docelowy jako..." i po kłopocie :S
 7. Grubson234567

  MASS EFFECT - Bring Down the Sky i patch

  "Dajcie tydzień na poprawki" Cholercia daliśmy już tyle miesięcy... No ok czekam do 6 grudnia (7 dni od posta pana konsula)
 8. Nie wspominając o tym że kwestie pisane pod koniec gry, były inne niż te które mówili aktorzy gdzieś na końcu gry. (wersja napisy PL, dubbing PL)
 9. "Ponoć" jak patch. A patch naprawde rozwiązuje więszkość problemów z tą grą, jeśli chodzi o niektóre problemy techniczne...
 10. Podpisuje się pod tymi słowami. Żal w wykonaniu cdp sięgnął apogeum. Naprawde, jeszcze troche a zostanie okrzyknięta jako ta firma, którz w kwesti partactwa pobiła już mocno zniesławioną cenegę...
 11. Grubson234567

  Mass Effect PC - temat ogólny

  Albo przydał by mu sie magiczny patch 1.01, który nie działa z wersją gry sprzedawaną we wschodniej europie. Ech.. CDP you sux.
 12. A tak wogóle wracajac do tematu to co z tym patchem? Mamy już 21 września a cdp jak milczało milczy...
 13. Grubson234567

  MASS EFFECT - Bring Down the Sky i patch

  I jak tu sie nie zgodzić... Maila z zapytaniem do CDP o date wydania polskiej wersji patcha i dodatku posłałem ok 15 sierpnia i jak widać nic do tej pory nie zrobiono, a cdp zwala wine na firmę Bioware, za takie opóźnienia w wydaniu patcha. Jak zwykle "nikt w polsce nie jest winny, tylko wszyscy do okoła..." (żeby nie było- to jest sarkazm). Szkoda że na takim zwalaniu winy z 1 osoby na 2 i czystemu nieróbstwu którejś ze stron to tracimy my gracze. Albo jeśli któryś z pracowników/adminów cdo to przeczyta to niech użyje lepszego określenia- tracą wasi KLIENCI!