Gnelus96

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  117
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Gnelus96

 1. Pojawila sie lub pojawi jakas informacja z wynikami?
 2. Klasa Łowca Wygląd Trudno opisać twarz, której nigdy nie widać. Skryta pod trzyczęściowym kapeluszem i zakryta maską przypominająca dziob dzikiego ptaka. Długi, czarny płaszcz wzmacniany płytami skrywa posturę bohatera. Plecy stroju pokryte są dziwnymi symbolami, a dolna część płaszcza poznaczona jest prostymi znakami wypalonymi rozgrzanym narzędziem. Licznik... Przez ramie przerzucona jest mała saszetka z garbowanej skory zawierająca liczne kieszonki na najpotrzebniejsze utensylia. Bohater nosi dziwną, rozkładaną torbę podróżną, z której co chwile dochodzą dziwne dźwięki. Broni nie widać od razu. Jednak, gdy ktoś postronny się przyjrzy, zobaczy rękojeść wyróżniająca sie w materiale w okolicach pachy oraz jej koniec delikatnie zaznaczony pod kolanem, gdy nieznajomy sie poruszał. Okrycie wygląda na solidne, jednak nie ma wątpliwości, iż jednym szybkim ruchem możliwe jest ukazanie schowanej pod nim broni. Charakter Bohater nie mówi zbyt wiele. Pojawia sie tam, gdzie jest potrzebny, gdzie ludzie pozostawili ogłoszenie o nadnaturalnych istotach lub gdzie zaprowadza go plotki. Gdy ktoś ginie i pojawia sie bestia - przybywa i on. Historia Nikt tak naprawdę nie wie, skąd on pochodzi. Jedni mówią, iż przybywa z górskiego zakonu Mistrzów Głosu, którzy zawarli przed wiekami pakt ze smokami. Inni, że ze szkoły, którą symbolizuje łeb wielkiego wilka i która prowadzi podejrzane eksperymenty na dzieciach. Jeszcze inni twierdzą, że przynależy do tajnego przymierza, który walczy ze ścierwem tego świata i Wielbi Słońce. Któż to wie...
 3. No właśnie dziwiły mnie te podane terminy, jeden w Wigilie a drugi w Sylwestra, zamiast od razu podać późniejszy ; ) Spoko - dzięki za informacje ; )
 4. Może trochę nie w temacie, ale nie chcę na razie zakładać nowego, może znajdzie się ktoś, kto będzie coś wiedział, jakiś mod lub organizator ; ) W czasie świąt na gramie były dwa konkursy: 1. http://www.gram.pl/news/2015/12/16/konkurs-wygraj-unikalna-figurke-harkyna-z-lords-of-the-fallen.shtml 2. http://www.gram.pl/news/2015/12/15/konkurs-napisz-krotki-wiersz-w-klimatach-swiata-metro-i-wygraj-kalendarz.shtml Termin rozstrzygnięcia obu minął już jakiś czas temu, a informacji o wynikach nie zauważyłem. Wiecie coś więc, może ja coś po prostu przeoczyłem? Jeśli nie to do kogo pisać w tej sprawie?
 5. Przez dość długi czas nie zaglądałem na Gramsajty i forum, ale przeglądając ten temat widzę, że coraz mniej ludzi to robi. Szkoda, ale może coś się jeszcze ruszy w temacie aktywizacji gramowej społeczności.
 6. Jak dla mnie to w większości kategorii za najciekawszą grę wybrałbym Horizon Zero Dawn, Battlefront jakoś do mnie nie trafia.
 7. TYTUŁ: Kear Morhen - Wiedźmin vs. Wiedźmin 3: Dziki Gon (porównanie) TEMAT: Filmik, na którym pokazuje jak zmieniło się Kear Morhen z pierwszej i trzeciej częście Wiedźmina. LINK: http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=706546&n=93
 8. Oczywiście, że widać różnice między 30 a 60 klatkami. Nawet jeśli na PC zrobią takie ograniczenie to będzie zapewnię tak jak np. w przypadku Dark Souls - nie mienie dzień premiery a już pojawi się mod, który to naprawi.
 9. Takie połączenie Enslaved, Tomb Raidera i Shadow of Mordor w bardzo ciekawym świecie. Jedna z ciekawszych gier, które pokazano na E3.
 10. No i wreszcie się pojawiło. Wygląda świetnie :D
 11. Podoba mi się, może nieco zbyt kolorowa oprawa, ale pod względem wyglądu postaci i świata to całkowicie w moich klimatach.
 12. Jestem ciekawy tej rozgrywki dlatego chętnie sprawdzę bete.
 13. Ugadali się, że dadzą grę za darmo na miesiąc przed premierą 3, żeby zachęcić nieprzekonanych do kupna DG. Plan dobry, gdyby nie to, że potem przesunęli premierę.
 14. Wygląda ciekawie, mam ten dodatek z edycji przedpremierowej więc jeśli zdecyduje się na kupno gry to na pewno sprawdzę. Orientuje się ktoś jak będzie z jego aktywacją? w pudełku z edycji przedpremierowej jest tylko adres strony bez żadnego klucza.
 15. Gnelus96

  W co zagramy w 2015 roku?

  Gry, które na pewno będę chciał sprawdzić to na początek GTA V i potem Wiedźmin. Czekam też na te poprawione Dark Souls bo już od dawna zbieram się, żeby pograć.
 16. Planowałem kupić DSII niedługo ale w takim wypadku to poczekam do premiery tego dodatku i dopiero potem zagram w całość
 17. Fajny prezent, chętnie sprawdzę M&B
 18. Bardzo fajnie i przede wszystkim różnorodnie prezentują się ci bohaterowie, ciekawe jak będzie z rozgrywką. Jeśli będzie tak przyjemna jak we wspomnianym TF2 to zapowiada się dobra gra.
 19. 16 rzeczy wycięto z gry tak, żeby można je było udostępniać z czasem, średnio mi się to podoba no ale nie można zaprzeczyć, że jest to mądre posunięcie ze strony CDP. Wolałbym jednak jakieś jedno konkretne DLC nawet jeśli trzeba by na nie poczekać dłuższy okres czasu. Mam też nadzieję, że nie będzie żadnych problemów z "pojawianiem się" tych nowości w zaczętej już grze.
 20. Gnelus96

  Rozdajemy klucze do bety Evolve

  Szkoda, że klucz nie przypisywał się do konta Gramowego od razu po kliknięciu w obrazek. Kliknąłem, pokazał mi się klucz a kilka minut później - po odświeżeniu strony - już go nie było. Następnym razem trzeba będzie się od razu rejestrować, żeby się załapać.
 21. TYTUŁ: Teen Wolf - Podsumowanie czwartego sezonu TEMAT: Podsumowanie czwartego sezonu Teen Wolf LINK: http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=706546&n=91
 22. Brzmi bardzo dobrze, zwłaszcza ta walka w środku nagrania.
 23. Ale to jest dobre, trafia idealnie w klimat, który lubię w takich grach.
 24. Prędzej chyba sobie konsole kupię niż doczekam się premiery na pc.
 25. Ostatnio gram sporo w Twierdze oraz Twierdze Krzyżowiec i nie wiem czy byłbym w stanie przestawić się na taką nową grafikę. Wygląda po prostu brzydko i nie zachęca za bardzo do grania.