Elkhwind

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  524
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Elkhwind

 • Ranga
  Delegat
 1. Elkhwind

  LOL - League of Legends

  Zagrałem sobie vayne ok. 2 w nocy, a tu taki hardcore wombo się trafił na lini: http://www.youtube.com/watch?v=O2P-7aUgIMc
 2. Elkhwind

  LOL - League of Legends

  Eee, no tego. Właście to taki pech mam cały tydzień. Nawet na koncie kolegi.
 3. Elkhwind

  LOL - League of Legends

  Po raz pierwszy spotkałem się disc hack. Gra rankingowa, robię 9/0/8 na mid, zaczynam rozwalać z drużyną nexusa i nagle wywala do klienta. Brak wyników, gry w match history, przydzielonych ip oraz lp. WTF?!
 4. Elkhwind

  LOL - League of Legends

  W normal game nie istnieje matchmaking. Gdy gram z ziomkami we 3 premade normale, przydziela nam każdą możliwą ligę.
 5. Elkhwind

  LOL - League of Legends

  http://v.youku.com/v_show/id_XNTM3OTk4MjMy.html Po tym fpvod stwierdzam, że weixiao to god adc. Pod względem mechaniki bije doublelift''a na głowę.
 6. Elkhwind

  LOL - League of Legends

  System ligowy wciąż mnie zaskakuje. Po wygranej bo3 przerzuciło mnie w lidze platynowej z tier 3 na 1 - pominęło tier 2?!
 7. Elkhwind

  LOL - League of Legends

  Wracając do dyskusji o adc - moimi ulubionymi są miss fortune oraz twitch. Uwielbiam obu za potencjał do wygrywania team fightów (ultimate o obszarowym działaniu). Nie są typami hero, którymi trzeba farmić, farmić i walczyć o przetrwanie na linii. Sami potrafią zdominować początkową fazę rozgrywki z powodu posiadanego kitu - mf ma świetny harras z aa+q, szczurem łatwo stealować fragi z expunge.
 8. Elkhwind

  To the Moon - recenzja

  Grałem rok temu, teraz obejrzałem po polsku gameplay, i ponownie się wzruszyłem. Wspaniałe wspomnienia pozostają o tej grze.
 9. Elkhwind

  LOL - League of Legends

  +4 lp, rly... Teraz boję się przegrać, bo znając złośliwość systemu otrzymam -30 za porażkę.
 10. Elkhwind

  LOL - League of Legends

  Garena (dawniej GGC) to klient, na którym można grać w różne gry. Nie ma podziału na części świata i można grać z każdym. Zakupiłem Lee Sina i jest taki za jakiego wcześniej uważałem, czyli imba. Można budować się pod tanka, a i tak obrażenia potrafi zadawać ogromne. Świetna mobilność, ganking, counter jungle, praktycznie bez wad bohater. 3/4 puli bohaterów wydaje się przy nim bardzo słaba.
 11. Elkhwind

  LOL - League of Legends

  Na rankedach jeszcze dzicz jest. Zacząłem z pułapu 1400 elo ale w ostatniej grze myślałem, że gram z ludzi z 1k. Botlane robi 0/6 w 5min i idą afk/leave, jungler ich flameuje i też opuszcza grę. Brak mięsa armatniego to najgorsze co może być. Czułem, że pomimo tego feedu i tak bym to wygrał (3/0, blisko 250cs w 25min), bo pierwszą grę orianną miałem bardzo podobną - feed w kosmos, sojusznik yoric vs jax 0/10; botlane też niefajnie wyglądał; generalnie to było jakieś 3-18 w 20min. Zbudowałem się bardziej tankowato (rylaia, athene, rod, ga) i to wycarrowałem, bo ludzie mi w drużynie nie wyszli z gry!
 12. Elkhwind

  LOL - League of Legends

  http://i.imgur.com/JpQ1n.jpg ad "carry"
 13. Elkhwind

  LOL - League of Legends

  Moja najlepsza gra orianną na rankedzie. Byłem o krok do złota ale w następnej grze pojawiłą się elise i zniszczyła grę swoimi absurdalnymi gankami. Dive po wieżę, stun i niezniszczalność ala fizz v2.0 - wtf
 14. Elkhwind

  LOL - League of Legends

  Przyjęło się, że na shyvanie core item to latarnia ale ostatnio olałem ten item na rzecz szybszego wit''s end i wyniki są niezłe. Testowałem na normalach, teraz spróbowałem na rankedzie.
 15. Elkhwind

  LOL - League of Legends

  Khazik to kolejny permaban wraz z rengarem . Już zaczyna brakować banów na klasyczne imby, nie wspominając o hero na których po prostu nie lubimy grać.