Galder_Grasfiord

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1197
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Galder_Grasfiord

 • Ranga
  Przewodniczcy
 1. Ciekawe kiedy w końcu pojawi się gra na PC.
 2. Może lepiej niech jeszcze popracują, bo wygląda tragicznie, tekstury żałosne, fizyka słabiutka, obraz skacze. Czy to na pewno jest wersja final, czy może jednak beta.
 3. Fotorealizm sprzed 8 lat. Czy ktoś w to naprawdę gra?
 4. Wygląda na to, że w końcu doczekamy się gry, którą usiłowały lecz bez powodzenia zrobić serie Test Drive i Need for Speed. Szkoda tylko, że mapa taka malutka, niby całe stany, jednak każdy z obszarów jest niewielki.
 5. Zbierają się do robienia filmu fabularnego. Teraz gra. Super. :D
 6. Ja bym chciał aby zrobili coś w stylu zamkniętego mmo, z charakterystyką zamkniętych map jak w Guild Wars. Aby gra pozwalała na wspólne, kilkuosobowe zwiedzanie świata (Black Flag jak na razie najlepsze jest do tego celu, jednak czemu nie połączyć wielu elementów świata ze sobą), bez obowiązku (aczkolwiek z możliwością) wykonywania misji i wszelakich fabularnych działalności. Wspólne zwiedzanie, crafting, handel, rozbudowa wysp/miast etc. to było by zarąbiste.
 7. Nie obraził bym się za Underground w starym stylu, bo od kilku lat, co wypuszczą z tej serii, to skaszaniony eksperyment. Zamiast wyścigów, policja i przebijanie się w korkach, nuda i bzdura. Jeśli nie będzie to Underground 3, to może Porsche Unlimited 2015.
 8. Przejdzie na f2p? Przecież od dawna tak jest.
 9. Galder_Grasfiord

  Nie liczcie na polską wersję językową Destiny

  A zdawało mi się, że LEM został wyklęty z branży growej...
 10. Zwykła manipulacja, a nie rzeczywiste wymagania, tylko po to aby marketing mógł ciągle celować w nowe konsole jako główną docelową grupę użytkowników, w końcu pierwotnie po to było robione, zatem musi się najpierw zwrócić produkcja konsolowa (po to robi się tak proste przekierowanie graczy poprzez ukazanie zniechęcających wymagań na inne platformy). Same wymagania dowodzą, że jest to jedna z niewielu gier mających tak dziwaczne wymagania.
 11. Galder_Grasfiord

  The Elder Scrolls Online uczy zabawy w kowala

  Niestety wyszło takie sobie, klimacik naprawdę niezły, w miarę przyjemnie się gra (poza toną bugów), no i zdecydowanie lata świetlne do Skyrima, gdzie gra wyglądała dobrze, w TESO niestety grafika mocno kuleje, no chyba, że dodadzą lepsze tekstury i zoptymalizują grę. Całkiem przyjemne w niej jest to, że w miarę dobrze wspiera solo zabawę (questowanie w grupie jest za to spartolone).
 12. Niepotrzebna funkcja i na dodatek z olbrzymim opóźnieniem, co gorsza nic poza następną "friend listą" nie daje. Jednym słowem - bzdura.
 13. Fabuła jest wciągająca, questy spójne i fajnie zaprojektowane. Niestety nie pomoże to, tym bardziej niedorobione okularki, w totalnie zabugowanej grze, z grafiką jak sprzed 6 laty. Prawdę mówiąc miałem dziwne wrażenie, że devsi skopiowali zbyt wiele ze starożytnej gry mmo zwanej Knight online.
 14. Mogli by w końcu zrobić skalowalne dungeony, bo latanie z pugami to nie przyjemność. A jeśli nie potrafią skalowania zrobić, niech zatem przywrócą henchmanów z jedynki.
 15. Galder_Grasfiord

  World of Warcraft ze 100 milionami kont graczy

  Co to za bzdurna propaganda. 50% z tych kont to farmerzy złota, 40 % to trial-konta. Pozostali to subskrynenci, którzy choćby na 1 miesiąc zapłacili. Takim przekonywaniem, to np. Lineage 2 mogło poszczycić się dużo większymi liczbami po pierwszych 3 miesiącach online.