DeMoH

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  322
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O DeMoH

 • Ranga
  Brygadzista
 1. A ja idąc do kina byłem nastawiony bardzo sceptycznie. Ale ostatecznie film mi się podobał, i to bardzo, czekałem na coś takiego w uniwersum SW i oby tak dalej :)
 2. Chciałem kupić to w Japonii (Famicom) - w każdym sklepie elektronicznym do którego dotarłem wszystkie egzemplarze były już wyprzedane... No cóż, może się uda po nowym roku.
 3. > Ja chętnie bym przeczytał recenzje pierwszej twierdzy. +1 Na kolejne retrorecenzje czekam z niecierpliwością :)
 4. Ja mam nadzieję, że następnym razem uda im się powiększyć miejsce dla kibiców CS''a. Miejsca przydało by się co najmniej 2x tyle. A tak ogólnie to super, nawet fota z kubenem zaliczona ;)
 5. Fail - Dota2 a nie LoL :P Rozumiem, że obydwie gry są z tego samego gatunku ale bez przesady ;)
 6. Echh... Chyba jestem jakiś dziwny/ślepy bo dla mnie te poprawki są nieznacznie/nieistotne. A do tego Lara na PS4 wg mnie wygląda jakoś tak... bardziej sztucznie?
 7. DeMoH

  Gry nienarodzone - o mały włos!

  > Dobry artykuł, ciekawy,ale..... WINCYJ, CHCE WINCYJ !!! :D Hah, moja reakcja była identyczna :D
 8. Bez przesady - są różne techniczne niedoróbki ale tak źle nie jest. W każdym bądź razie dla mnie to najlepsza gra o przetrwaniu w świecie opanowanym przez zombie i jedna z najlepszych gier z zombiakami ogólnie.
 9. Zgadzam się z powyższymi opiniami - niech skupią się na swoich aktualnych projektach, skończą je i dopiero wtedy niech myślą o kolejnych.
 10. No ciekawie. ZX Spectrum nadal leży gdzieś u mnie w domu. I chyba nawet sprawny jest :D
 11. Daje jeśli gra się w symulatory - kilku moich kumpli od 14 roku grywało w LFS na G25, później G27. I efekty są, i to spore.
 12. Również podzielam zdanie poprzedników - Sacred 1 był świetny, a w dwójkę pograłem tylko kilka godzin. Po trójce wiele się nie spodziewam.
 13. No ja produkcji od Telltale nie uważam za gry (Walking Dead nie zdzierżyłem - wolę albo grać albo oglądać, dla mnie to była kompletna porażka). Co nie zmienia faktu, że na ich produkcję opartą o Grę o Tron najprawdopodobniej się skuszę, zbyt cenię sobie to uniwersum.
 14. No wygląda to genialnie. Zobaczymy jak się będzie w to grało ;)
 15. > Osobiście to chyba wyśmiał bym każdego kto by chciał w to grać na kierownicy, choć rzecz > jasna kwestia przyzwyczajeń, ale w gry tego typu to tylko na padzie. No dokładnie. Sam posiadam G27 ale w gry pokroju NFS gram tylko i wyłącznie na padzie.