kupon

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  60
 • Dołączył

 • Ostatnio

Posty napisane przez kupon


 1. "Jako Polacy mamy to wielkie nieszczęście, że po II wojnie światowej tak nam wytyczono granice, że staliśmy się krajem monokulturowym"

  Nosz kurna, Gram.Pl zaczyna przemieniać się w drugi Polygon, większej bzdury na tym portalu i to napisanej z taką niesłychaną pewnością siebie to nie widziałem, ponieważ do jasnej cholery:

  "Jako Polacy mamy to wielkie SZCZĘŚCIE, że po II wojnie światowej tak nam wytyczono granice, ŻE STALIŚMY się krajem monokulturowym" 

  Tak szczęście kur..... bo dzięki temu unikamy wielu poważnych problemów społecznych które występują na zachodzie.

   


 2. Forum Obywatelskiego Rozwoju to  fundacja założona przez Leszka Balcerowicza, a obecnie kierowana przez jego wychowanków. Jest to instytucja, która obecnie za najwyższy priorytet wyznaczyła sobie krytykowanie każdego posunięcia obecnie rządzącej ekipy.

  Poza tym, czy mam rozumieć, ze teza że: "podobne programy niggdzie, nigdy się nie sprawdziły" jest poparta rzetelną analizą obejmującą przynajmniej największe państwa świata i długie szeregi czasowe, a nie tylko "teża publicystyczną", wymyśloną podczas pisania artykułu, żeby pasowało do narracji.

  To że CD Projekt dostał hajs na realizację jakiegoś projektu nie oznacza oczywiście, że gdyby tego hajsu nie dostał to by tego projektu nie realizował, ale może realizowałby go w mniejszej skali, nie pisząc już o mniejszych firmach, które bez wsparcia publicznego mogłyby nie być w stanie realizować innowacyjnych pomysłów.


 3. > Nigdy nie słyszałem o tej zależności, mógłbyś rozwinąć? Czy nie jest tak, że za to procesor
  > jest obarczony AI? Czy to tylko mój wymysł zgoła nieprawdziwy?

  Dokładnie jest jak piszesz. Karcie graficznej nic do sztucznej inteligencji - to przecież oczywiste. Poza tym na PClab''ie był kiedyś artykuł na ten temat. CPU i GPU odpowiedzialne są za wykonywanie innego rodzaju obliczeń. 4. w "starych" TR fabuła pełniła szczególną rolę - szeroko pojętego
  > "tła", "otoczki". Ot, była. Nikomu się nie narzucała. Niczym w Doom czy Quake 2

  Idąc twoim tokiem myślenia też można napisać, że fabuły najnowszego tomb rider''a nie można się czepiać ponieważ jest ona tylko tłem dla scen walki, podczas których morduje się wrogów.

  Tak wiem, za naszych czasów gry były lepsze, fajniejsze, ambitniejsze :) - to stwierdzenie oczywiście jest totalną bzdurą bo jest wręcz odwrotnie.


 5. > Ta gra jest po prostu przykładem, że gracze są przyzwyczajeni i coraz bardziej wolą syf
  > pokroju CoDa niż coś wymagającego.

  Stare Tomb Rider''y przecież nie były niczym ambitnym. Moim zdaniem były one bardziej wymagające tylko dlatego, że cechowały się gorszą mechaniką rozgrywki. No i z całą pewnością fabuła i dialogi w starszych Tomb Rider''ach nie były niczym ambitnym. Przecież wspomniane elementy były dużo słabsze od tych pokazanych w najnowszej odsłonie - ludzie na miłość boską jak możecie tego nie dostrzegać !!!


 6. mówi Samantha Ryan, starsza wiceprezes ds. produkcji i rozwoju w Warner Bros. Interactive Entertainment.

  Z wikipedii:
  Samantha Ryan (born March 3, 1978 in Kansas) is an American pornographic actress.[1] Ryan graduated from Shawnee Mission Northwest High School in 1996 and later attended the University of Kansas.[2] She began appearing in adult films in around 2004 at the age of about 26, and has since appeared in over 350 movies.[1] She also directed the 2007 video Sorority Sluts
  Fajnego wiceprezesa ma ten Warner :)


 7. Nie ma co porównywać konsol do PC-ecików w tej samej cenie ponieważ zarówno wnętrzności konsolek jak i ich oprogramowanie są przede wszystkim stworzone do gierek dlatego ich wydajność w porównaniu do PC''a posiadającego teoretycznie podobną konfiguracje jest niebotycznie wyższa.
  Przecież bardzo łatwo można to zaobserwować na jeszcze aktualnej generacji konsol. Taki Xbox 360 zadebiutował w 2006 r. i nadal daje radę - tzn. najnowsze giereczki może nie zachwycają grafiką, ale działają na nim w miarę płynnie - spróbujcie sobie odpalić najnowszego Assassina na topowym komputerze z końca 2006 r. - wątpię czy dałoby się na nim grać chociażby na najniższych detalach :)


 8. A kogo to obchodzi. W Polsce i tak przez długie miesiące nikt nie kupi tej konsolki bo się nie będzie dało, a nawet jakby się dało to nikt o zdrowych zmysłach nie kupi sprzętu, który nie dość, że jest słabszy od PS4 to w dodatku jest od niego droższy.
  Krążą nawet rumory po świecie, że nowego Xbox''a nie chcę już nawet sam Microsoft - podobno, krótko po premierze nowego Xboxa władcy Microsoftu będą chcieli "wydalić" z firmy dział Xbox''a przekształcając go w samodzielną spółkę, a następnie sprzedać tego nowo powstałego bękarta - póki jest jeszcze jakakolwiek szansa, że znajdą się na niego jacyś chętni.