Pijany16

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  281
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Pijany16

 • Ranga
  Przodownik
 1. Pijany16

  Jesteś czy nie jesteś?

  Nie jestem Jesteś fanatykiem World of WarCraft?
 2. Pijany16

  GTA IV na PC - Temat Ogólny

  Dzięki za pomoc w końcu się udało.
 3. Pijany16

  GTA IV na PC - Temat Ogólny

  A więc kropnę Playboya : ] a jeszcze mam takie pytanie, dość głupie, a mianowicie jak się gra w kręgle bo tam piszę chyba aby rzucić kulę trzeba poruszać myszką ale u mnie to nie działa.. wie ktoś może jak to cholerstwo rzucić?
 4. Pijany16

  GTA IV na PC - Temat Ogólny

  Kogo lepiej zabić Dwayna czy Playboya i jakie by były tego plusy i minusy?
 5. Pijany16

  GTA IV na PC - Temat Ogólny

  Właśnie dokonałem przełomu na moim sprzęcie podanym parę postów wcześniej wspomnie że karta 256mb odpaliłem GTA IV wszystko na max detale na max wszystko co się tylko da rozdziałkę mam 1024 x 768, zrobiłem to a pomocą commandline i wszystko chodzi pięknie poprostu wszystko jest na high i żadnej ścinki:D, no chyba że to sen i zaraz się obudzę.
 6. Pijany16

  GTA IV na PC - Temat Ogólny

  teraz mam takie pytanie bo zawsze gdy wchodzę do gry to resetują mi sięstare ustawienia grafiki i muszę nastawiać to od nowa, a jest to czasami trochę uciążliwe, jest na to jakiś sposób? Mam jeszcze jedno pytanko:) czytałem niedawno że można utworzyć jakiś plik tekstowy który podobnież pozwala nam na nieograniczone ustawienia grafy, wie ktoś co to za plik i jak go zrobić aby działał? Będę bardzo wdzięczny za pomoc : ] Pomógłby mi ktoś.. ktokolwiek?:)
 7. Pijany16

  Chcesz czy nie chcesz? - zabawa

  Już mam : ] Chcesz żeby nie było szkoły?:D
 8. Pijany16

  GTA IV na PC - Temat Ogólny

  Nie wiem dlaczego tak dużo osób ma problemy z GTA4, mój sprzęt to - Core 2 Duo 2,4ghz na jednym rdzeniu, GeForce 8600GTS (256mb) 2,5 gb RAM 800mhz, i gra chodzi na średnich detalach bez żadnej zacinki, wręcz chodzi bardzo płynnie, tekstury mam na Medium a to poniżej na Highest, viev distance mam na 1 a reszte poniżej tej opcji mam na max, i teraz mam takie pytanie bo zawsze gdy wchodzę do gry to resetują mi sięstare ustawienia grafiki i muszę nastawiać to od nowa, a jest to czasami trochę uciążliwe, jest na to jakiś sposób? Mam jeszcze jedno pytanko:) czytałem niedawno że można utworzyć jakiś plik tekstowy który podobnież pozwala nam na nieograniczone ustawienia grafy, wie ktoś co to za plik i jak go zrobić aby działał? Będę bardzo wdzięczny za pomoc : ]
 9. Pijany16

  GTA IV na PC - Temat Ogólny

  Ok dzięki zrobiłem wszystko i gra już działa , dzięki wszystkim za pomoc.
 10. Pijany16

  GTA IV na PC - Temat Ogólny

  To znaczy tak: sp3 i inne pierdoły to mam, updatował mi się jakoś social club, ale nie rejestrowałem się na nim jeszcze, a tak nawiasem to gdzie się zarejestrować, jest jakaś strona social clubu?
 11. Pijany16

  GTA IV na PC - Temat Ogólny

  Witam koledzy, mam problem a mianowicie kupiłem Gta4 i przy próbie włączenia nic się nie dzieje np. klikne ikonęgta 4 ( tą co się grę uruchamia no i ''''nic'''') reinstalowałem grę mam wszystkie potrzebne składniki, zna ktoś radę na ten problem, z góry dzięki.
 12. Pijany16

  Jesteś czy nie jesteś?

  Nie Jesteś zjadaczem lodów?
 13. Pijany16

  xbox360 i peryferia

  Na tej stronie znajdziecie utwory jakie są w podstawowej wersji Lips http://www.onlygames.pl/news-poznalismy_dat%C4%99_premiery,_cen%C4%99_oraz_list%C4%99_piosenek_w_lips-1856.html PS: Utwory nie są aż tak mało znane..
 14. Pijany16

  xbox360 i peryferia

  Dzięki za pomoc: ]
 15. Pijany16

  Masz czy nie masz?

  Nie mam Masz okulary:]?