Kajzus

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  39
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Kajzus

 • Ranga
  Przodownik
 1. Nie przeczytałem po której stronie jest 4 i 3, się zdziwiłem jak się okazało, że to co było dla mnie lepsze to PS3 :D
 2. "że to jedynie tytuł roboczy i może jeszcze ulec zdanie." Chyba literówka wam się wkradła. Powinniśmy obstawiać ile zostanie wydanych DLC to tego. Stawiam, że 7 będzie.
 3. Przypomina mi to Supreme Commander, dlatego czasy w grze bardzo mi się podobają.
 4. Nie wiem dlaczego ma go to poruszyć,
 5. Nie mówię, że go kocham, ale ww3pl to spoko gość.
 6. Kajzus

  Gra tygodnia: Ultima Forever

  Kurde szkoda, że nie mogłem w to nigdy zagrać, nawet nie wiedziałem, że istnieje taki tytuł. Ale niestety musze należeć to pokolenia gdzie BF i CoD to bóstwa. Sądząc po komentarzach musiała to być dobra gra(seria). Nie wie ktoś przypadkiem gdzie można ją zdobyć, chętnie zagrałbym w coś dobrego.
 7. Całkiem fajne tylko szkoda, że niektórych rzeczy które są w tej grze nie zostały umieszczone w najnowszym Mortalu takie jak przechodzenie między arenami lub podnoszenie przedmiotów. Natomiast mogli by dodać do tej gry taki system zniszczeń ciała jak w Mortalu i kupuje w ciemno.
 8. Ja tam na podstawke i dodatek zapłaciłem 100zł (Rosyjski klucz), jedyne problemy sa przy aktualizacji i więcej nie mam zamiaru wydawać. To premium to lekkie przegięcie, bo gracze karmią EA jak chłopi króla.
 9. Oczywiście, że mogą bo pewnie juz maja go gotowego, ale po co robić taki szum jak przy SFxT?
 10. W końcu jakaś strategia w czasie rzeczywistym, chyba, że przespałem premiere jakiejś produkcji.
 11. Ciekawe przed czym chronią te ich stroje. Trochę przypominają zbroje z gier MMO gdzie im wyższy lvl tym uboższa zbroja.
 12. Nie wiem czemu ale już mają moją kase. Będzie troche ciemniej i leje w gacie, czuć moc.