kootpl

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  432
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O kootpl

 • Ranga
  Delegat
 1. kootpl

  Diablo III - temat ogólny

  LoL ja też tak mam z wizzem więc gram DH ale dla czardej dziury chyba dzisiaj pokończę zadania zostały mi ze 4 w A2 :)
 2. kootpl

  Diablo III - temat ogólny

  A dziablo to pan ubiłeś :) potem będzie aV o wszystkie przyjemności chłchłechł...:)
 3. kootpl

  Diablo III - temat ogólny

  Właśnie dotarł kurier o dziwo zadzwonił i dostarczył mi do pracy. Ale mimo wszystko to był mój ostatni zakup na Grampl. Gdyby ktoś tam pomyślał mogło być tak jak to zrobił Empik czyli profesjonalnie.
 4. kootpl

  Diablo III - temat ogólny

  Odszczekuję wszystko dzwonił kurier będzie gierka :) Pozdrawiam oczekujących
 5. kootpl

  Diablo III - temat ogólny

  Kupujcie w sklepach przesyłki odsyłajcie nie otwarte muszą oddać kasę..no cóż zakupy przez internet mają swoje zalety :0
 6. kootpl

  Diablo III - temat ogólny

  To są jakieś jaja 25 a jeszcze nie ma nr przesyłki?????/ co z wami się dzieje? Info z konta twoją przesyłke dostarczy firma DB schenker nr przesyłki zostanie pokazany jak zostanie nadany ...Pytam o co kur....a Kaman? Na szczęście zamówiłem za pobraniem jak nie będę miał pewności że dojdzzie dzisiaj po pracy kupuję w sklepie i niech całe te Gram pl się wali. Ostatni raz coś u nich zamawiałem.żenada
 7. kootpl

  Diablo III - temat ogólny

  Ale dziadostwo ok 13 dostałem maila z gram że późnym popołudniem dostanę nr listu przewozowego jest 22.40 i dalej nie ma na koncie w szegółach zamówienia :( Ostatni raz coś od nich kupuję
 8. kootpl

  Diablo III - temat ogólny

  I nie dodzwonisz a na maila dostaniesz odpowiedż w 24 h Szkoda że sobie z tym nie radzą Z Empiku znajomi już odebrali
 9. kootpl

  Diablo III - temat ogólny

  Właśnie wysłałem do nich maila z pytaniem o nr listu też bym se odebrał ale na razie przyszło tylko że odebrali moje zgłoszenie i odpowiedzą w ciągu 24 H :)
 10. kootpl

  Diablo III - temat ogólny

  Ehh a miałem też tak zrobić tym bardziej że empik mam dwa kroki od pracy :) no cóż jeszcze po cichu mam nadzieję że dojdzie wieczorem z Warszawy do Warszawy nie jest daleko :))
 11. kootpl

  Diablo III - temat ogólny

  Dobra ale ja zamówiłem kuriera do domu, wcześniej przy gothicu 3 dostałem numer przesyłki i mogłem śledzić gdzie jest,na pałę zadzwoniłem do firmy kurierskiej i mogłem odebrać u nich :) miałem grę szybciej. Teraz prawdopodobnie kurier będzie jutro i dopiero wtorek wieczór mogę grać, a tak byłaby szansa żeby o północy pograć z godzinkę i rano przed pracą drugą :)
 12. kootpl

  Diablo III - temat ogólny

  Witam! Dawno tu nie zaglądałem ale z sentymentu kupiłem RoSa na gram pl. W opisie widnieje że już wysłana i teraz powiedzcie mi kochani czy Grampl wysyła linka do śledzenia przesyłki? Przy wcześniejszych zakupach coś takiego dostawałem czy teraz to praktykują ? czy można do nich napisać żeby podali nr przesyłki?
 13. A mnie śmieszy ta cała gadka o łamaniu praw graczy, przecież jest wybór kupujesz grę i tym samym godzisz się na warunki lub nie kupujesz i nie ciskasz się potem że ktoś łamie twoje prawa. proste i logiczne
 14. kootpl

  Diablo III - temat ogólny

  Z innej beczki po lvlku widzę ze koszmar obrabiasz? Jak tam w koszmarze z DH bo mi na normalu ze dwa razy się dedło od trucizn:-)
 15. kootpl

  Diablo III - temat ogólny

  Buchchacha....faktycznie bardzo mięski ten twój barbanioł:-)