Tomi_323

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  2070
 • Dołączył

 • Ostatnio

Posty napisane przez Tomi_323


 1. Dnia 24.07.2009 o 18:11, Azra napisał:

  "for guy it''s just something we need to do, so we don''t murder people" Louis C.K


  Ta, potrzebujemy? Jak "tego" nie będę robił przez dłuższy czas, to co? Nie wytrzymam?

  A jak żona będzie chora i ze względów zdrowotnych będzie musiała powstrzymywać się od seksu przez kilka tygodni to co zrobisz? Jak masz zamiar wytrzymać ten czas, skoro nie nauczyłeś się wstrzemięźliwości? No chyba że porno i masturbacja -.-

  booba

  Dnia 24.07.2009 o 18:11, Azra napisał:

  Dorośli ludzie mają świadomość, że ich partnerzy też kiedyś byli w innych związkach


  Ok, mogli być w związkach, ale czy będąc w tych związkach musieli się "bzykać"?


 2. Dnia 24.07.2009 o 17:32, Azra napisał:

  w którym Harlequinie to przeczytałeś?


  A Ty w jakim przczytałeś, że czegoś takiego nie ma? Aha, nie przeczytałeś - to tylko i wyłącznie Twoje zdanie - super :P To teraz mała historyjka, którą przeczytałem niedawno :)


  Masz 30 lat. Jesteś żonaty, masz dzieci, a Twoje małżeństwo jest bardzo szczęśliwe :) Będac na mieście spotykasz kumpla. Nie widzieliście się od matury. Idziecie na piwko do baru powspominać stare czasy. W pewnym momencie chwalisz się kumplowi, że ożeniłeś się z Agą, tą jeszcze poznaną w szkole. Kumpel ucieszył się, bo mówi, że zna Agę. Nawet kiedyś ze sobą chodzili. Próbował się z nią "zabawiać", ale ona stanowczo odmówiiła - powiedziała, że intymność rezerwuje tylko i wyłącznie dla przyszłego męża. Jak byś się czuł w takiej sytuacji? Nie był byś dumny ze swojej żony?

  Teraz sytuacja druga.

  Masz 30 lat. Jesteś żonaty, masz dzieci, a Twoje małżeństwo jest bardzo szczęśliwe :) Będac na mieście spotykasz kumpla. Nie widzieliście się od matury. Idziecie na piwko do baru powspominać stare czasy. W pewnym momencie chwalisz się kumplowi, że ożeniłeś się z Agą, tą jeszcze poznaną w szkole. Kumpel ucieszył się, bo mówi, że zna Agę. Nawet kiedyś ze sobą chodzili. Próbował się z nią "zabawiać", a ta nie sprawiała żadnych problemów. Opowiedział nawet kilka pikantnych epizodów z ich życia. Jak teraz byś się czuł? Nie czuł byś się zdradzony?

  Istnieje coś takiego jak wierność przedmałżeńska.


 3. Pseudo morałów? Czym według Ciebie jest miłość? Motylki w brzuszku? Gorąco w sercu? Uczucia? To wszystko przemija. Miłość to czyny, które są bezinteresowne i mają na celu dobro człowieka, którego kochamy. Będziesz próbował z zauroczeniami? Wiesz co to jest wierność małżeńska? Oczywiście, że tak. A wiesz co to jest wierność przedmałżeńska? Takie coś także istnieje.


 4. Kochanie, a zakochanie to dwie różne rzeczy. Poza tym ludzie mówią, że kochają, a tak naprawdę w 99% przypadków to zwyczajne zauroczenie. Ciekawe jak wasza wybranka się zachowa, jak będziecie jeździć na wózku. Jak się zachowa jak będzie musiała Wam zmieniać pampersy - to jest miłość, miłość to poświęcenie, bezinteresowne poświęceni dla drugiego złowieka.

  No i się pytam: Skąd wiecie, że kochacie? Skąd wiecie, że to nie zwykłe zauroczenie?


 5. Jak wiemy Masterlink nie ma zbytni pochopnej opinii na forum (niewiedzących o co chodzi proszę wpisać "Masterlink" w wyszukiwarce).

  Proponowałbym zmianę kuriera na UPS. W ciągu kilku ostatnich tygodni intensywnie korzystałem z ich usług. Wiecie co? Nigdy bym nie przypuszczał, że będą w tak profesjonalny sposób wykonywać swoją pracę. Nie dość, że można sobie wybrać przedział czasowy, w którym paczka zostanie doręczona, to jeszcze tych godzin się trzymają...

  Szok.

  Miałem odczynienia z Masterlink, OPEK, Stolica i z kimś jeszcze :P Przyjeżdżali sobie o dowolnej porze. Równoznaczne było to z całodniowym czatowaniem w domu. Teraz jestem wolny.

  Większość sklepów z których korzystam (np. Avanti, Merlin) korzystają z UPS.

  Nawet Empik przesiadł się na tego kuriera.

  Gorąco zachęcam CDP do refleksji...

  20070418205429


 6. Witam,

  Już od dłuższego czasu w swoim koncie nie mam aktualnego adresu e-mail. Kilkakrotnie (jak nie kilkadziesiąt o.O) razy wysyłałem do CDP e-mail z prośbą. Dzisiaj dostałem odpowiedź na jeden z nich.

  Mój e-mail:

  "Witam,

  Chciałbym prosić Państwa o zmianę mojego aktualnego adresu e-mail na
  THGD89@gmail.com ponieważ mój poprzedni adres został zhackowany przez
  niejakiego Michała R. Konto zostało usunięte wiec nie mogę potwierdzić
  zmiany. Nie posiadam żadnych kodów rejestracji elektroniczej ponieważ
  wszystkie gry sprzedałem. Proszę o pomoc"

  A to odpowiedź CDP:

  " Witam,

  W związku z ochroną danych osobowych proszę o założenie nowego konta.

  pozdrawiam"

  Ochrona danych osobowych :O Czy ja proszę o podanie danych obcej osoby? Nie. Czy żądam podania adresu e-mail kogoś innego? Nie.

  Chcę tylko zmienić swój nieaktualny adres na aktualny. Pytam się więc co ma do tego ochrona danych osobowych?

  Założyć nowe konto? Mam nadzieję, że Pani która mi odpowiedziała ma... specyficzne poczucie humoru.


  Będę wdzięczny za wyjaśnienia.