Skull3

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  393
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Skull3

 • Ranga
  Delegat
 1. > Nowy Burnout, hmm... Może skoro EA zrestartowało Need for Speeda, to i Burnoutowi się > to przydarzy? Ładnie proszę. ^_^ Restart serii to najgorsze co przytrafiło się NFSowi.
 2. > > W ogóle mam gdzieś jak się mówi... > > No proszę Was. Typowa postawa tzw. młodych ludzi. Wszystko (nie tylko język) jest dla > ludzi. Ale byłoby wspaniale gdyby ludzie nie kaleczyli swojego ojczystego języka. Usprawiedliwienie, > że to internet - jest żałosne. Nawet jeśli nie wiesz jak się mówi (czy pisze) właśnie > w internecie znajduje się wiele słowników. Korzystanie z nich naprawdę nie boli. A piszący > artykuły - gdziekolwiek - powinni przestrzegać zasad polszczyzny. Powinno być: "w tę > postać wciela się Barbara" i np. "tą postacią gram". > I tak oto zmusiłeś mnie do napisania pierwszego komentarza w życiu od 45 lat. > Pozdrawiam > To język ma służyć człowiekowi, a nie na odwrót.
 3. > GOG Galaxy pochwaliło się także innymi statystykami związanymi z Wiedźminem 3 [...] > średni czas gry przypadający na jedną osobę wyniósł aż 28 godzin! > Z tym, że GOG Galaxy nalicza czas jak chce, albo i nawet wcale. Ja mam nabite tam 15h, > a grałem już pewnie z 60. No dokładnie, mi przestawał naliczać za każdym razem gdy minimalizowałem grę.
 4. Normalny, pełnoprawny tytuł = normalna, pełnoprawna cena.
 5. Na tym arcie widzę jakiegoś Vadera z barami wielkimi jak Schwarzenegger. Strzelam, że ktoś wpadł na genialny pomysł zrobienia robo-vadera po śmierci tego prawdziwego :v Genius
 6. Grałbym, ale ostatnio w multi jest +/- 1500 graczy na raz, to tak o 3k za mało :v
 7. No rzeczywiście, gdyby ten użytkownik nie rozjaśnił tego, w życiu bym nie zobaczył, że na zdjęciu są 2 samochody i miasto o zmroku :v
 8. Skull3

  Masa banów w World of Warcaft

  Bo jak się chce za abonament do 11 letniej gry jakieś 40zł/miesiąc to coś jest nie tak. Za 20-30zł grałbym bez przerwy, a tak mam ciekawsze mmorpgi do ogrywania.
 9. Ten news to spóźnione prima aprilis?
 10. Płacić za mody jest ok, ale moderom, a nie wydawcy (i to w 75%) :v
 11. Czym różni się podkręcony do 4 GHz FX8320 od stockowego FX8350?
 12. > Wygląda sympatycznie, a jako osoba która kupuje CoDy wyłącznie od Treyarch nie mam problemu > wynikającego z "przejedzenia". > Teraz tylko czekać na lamenty o "optymalizację", gdy w minimalnych wymaganiach jest 5 > letni sprzęt a w zalecanych będzie zapewne 3 letni. Tylko, że ten minimalny Radeon jest odgrzewany już te 5 lat. Aktualnie nazywa się R9 270/X
 13. > które potem większość uznała za ostatnie "prawdziwe Call of Duty" :D Ale spodziewałem się czegoś innego niż kolejnego Advanced Warfare ze skopaną optymalizacją.
 14. No tak, seria Mortal Kombat się rozwija, a konkurencja wydaje dziesiąty raz tę samą grę : p