Antek100100

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  510
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Antek100100

 • Ranga
  Delegat
 1. Antek100100

  PlayStation 4 - temat ogólny

  Dzięki, tak pewnie zrobię. :)
 2. Antek100100

  PlayStation 4 - temat ogólny

  W końcu kupiłem sobie PS4. Na Allegro. Z kontem PSN. Mam wobec tego parę pytań: otóż dostałem pełne dane do konta a także odpowiedniego maila. Wszystko się zgadza, zdążyłem już większość danych zaktualizować. Jednak nie mogę zmienić daty urodzenia oraz nicku. Czy jest to w ogóle do zrobienia? I inne pytanie: na konsoli mają być ponoć (jeszcze paczka nie doszła) gry cyfrowe, tzn. są one pobrane, przypisane do konta? Nie wiem jak to dokładnie działa, mógłbym je później pobierać ponownie czy są one przypisane tylko i wyłącznie do konsoli? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.
 3. Antek100100

  PlayStation 4 - temat ogólny

  Faktycznie, poczekam na E3, może ogłoszą tę PS 4.5, wtedy mogą ceny pójść w dół :) Dzięki.
 4. Antek100100

  PlayStation 4 - temat ogólny

  Chcę sobie kupić PS4, głównie dla Wieśka. Widziałem, że ceny konsoli używanej sięgają około tysiąca złotych na allegro. Konsolę planuję kupować najpóźniej w lipcu, czy warto może poczekać na jakieś przewidywane wahnięcia ceny?
 5. Dzięki wielkie, byłbym racze zainteresowany tym modelem, jest bardziej poręczny no i z zainstalowanym SO. Mam jeszcze jedno pytanie. Czy można zainstalować tam dodatkowe np. 4GB RAM? Jeśli tak to w jakiej cenie?
 6. Antek100100

  World Of Tanks

  Ehh, gdyby jeszcze tylko wygrać... niestety nie miałem szans w starciu 1 na 1 z KW-3 mając 300hp przy jego większości. A tylko myśmy zostali...
 7. Witam! Planuję zakup notebooka w cenie około 2000~ zł. Jakie byście polecili modele, żeby dało się jakieś starsze gierki spokojnie dopalić, w tym WoT, LoL itd.? Z góry dzięki. Pozdrawiam.
 8. Witam! Planuję zakup notebooka w cenie około 2000~ zł. Jakie byście polecili modele, żeby dało się jakieś starsze gierki spokojnie dopalić, w tym WoT, LoL itd.? Z góry dzięki. Pozdrawiam.
 9. Antek100100

  Assassins Creed III

  Witam! Mam pewien problem z tą grą(który nigdy by nie zaistniał gdyby nie ten Gaben cholerny ;}). Otóż gra została pomyślnie zainstalowana, tak jak i Uplay. Jednak gdy uruchamiam grę przez Steama, to przy próbie zalogowania wyskakuje mi informacja, że nie mogę się zalogować. Jest napisane "There seems to be a problem with your internet connection. Please check your settings or switch to offinline mode.". Zarówno samą grę jak i Uplay przeinstalowywałem, a gdy uruchomie ACIII przez Uplay nie używając Steama, to gra się bez problemu uruchamia, lecz przy trybie multi wyskakuje informacja, że mam "Tryb ograniczony", czyli nie mogę grać przez internet. Z góry dziękuję za pomoc.
 10. Antek100100

  Dragon Age: Inkwizycja - nowe szczegóły

  "W DLC nie pojawią się nowi towarzysze, ponieważ są oni tak wpleceni w system, że nie da się ich dodawać „w locie”." A co to za różnica? I tak wszyscy wiedzą, że połowa DLC jest z gry wycinana, więc to nie powinno sprawiać problemu :)
 11. Antek100100

  World Of Tanks

  Mój chyba pierwszy pozytywny mecz T-44. Ten czołg bez ostatniego lub przedostatniego działa jest syfem...
 12. Antek100100

  World Of Tanks

  Rzeczywiście, Churchil III wymiata ;} Pierwszy mecz tym koleżką.
 13. Antek100100

  World Of Tanks

  Mógłby mi ktoś wyjaśnić, dlaczego mam w garażu dwa prem tanki II i III tieru? Nic takiego nie kupowałem...
 14. Antek100100

  World Of Tanks

  Fałszywy alarm ;} Po spamowaniu może z 15 pamiętanymi mi mailami w końcu trafiłem. WoT-cie nadciągam!
 15. Antek100100

  World Of Tanks

  Witam, po około pół roku postanowiłem wrócić do WoTa, ale mam pewien problem... Nie pamiętam, na jaki e-mail mam założone konto. Znam nick, ale ni cholery nie mogę sobie maila przypomnieć. Zna ktoś może jakiś sposób, żeby go jakoś zlokalizować?