fafer

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O fafer

 • Ranga
  Obywatel
 1. Nie chodziło mi o oszustwo, oszukiwanie w rozumieniu prawnym - chodziło o to jak się poczułem - w sferze mentalnej. Owszem co do Empire Total War, racja - obniżka jest duża. Jednak jak pisałem, miałem nadzieje że wplnomania będzie czymś naprawdę "exclusive", jako zachęta do tego, aby kupować i rejestrować Państwa gry. Rozumiem oczywiście że jak chce mieć się coś szybko to trzeba dopłacić - sam nigdy nie kupuję gier premierowych, ale raczej czekam na tańsze edycje. Ale mimo wszystko, niesmak jakoś pozostaję... być może to rozgorzycznie z faktu żę już prawie zamawiałem EK HOMM, ale na moje szczęście nie było już egzemplarzy. Pozdrawiam serdecznie, i podkreślam raz jeszcze, że nie chciałem nikogo urazić używając słowo "oszustwo".
 2. Witam Chciałem zapytać jaką korzyść otrzymujemy z wPLNonami, skoro niedługo później większość gier można kupić niemal w tej samej cenie na wyprzedaży? Przykład Edycji kolekcjonerskiej HOMM - wplnomania - 159,90 + 100 wpln, a kilka tygodni później na wyprzedaży identyczna cena ale nie trzeba tracić wpln. Osobiście straciłem zaufanie do tego programu, mam nadzieję że w przyszłości stali klienci CDP otrzymają naprawdę ekskluzywną ofertę i nie zostaną w ten sposób oszukani (mocne słowo, ale takie są niestety moje subiektuwne odczucia co do tej promocji).
 3. fafer

  wPLNomania! super oferta (reklama)

  strasznie w kulki polecieli. Większość gier które są w wplnomani są teraz na wyprzedaży. Ceny są wprawdzie niższe o 20 zł (tak na oko) niż na wyprzedaży, ale tak czy inaczej niektórzy wywalili po 80 wpln w sumie po nic... Szczególnie jeżeli chodzi o edycję kolekcjonerską Heroes''ów - cena jest ta sama a nie traci się 100 wplnów... Musze powiedzieć że tak jak na początku ten program lojalnościowy wydawał mi się fajny, to teraz czuję się trochę oszukany i bardzo mi się nie podoba. Wydaje mi się że CDP powinno o wiele bardziej dbać o stałych klientów (w końcu o tym świadczy większa ilość wplnów ) i postarać się żeby ta oferta była exclusive, a nie żeby wszystko było w podobnej cenie w wyprzedaży chwilę później.