drstrach

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  99
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O drstrach

 • Ranga
  Przodownik
 1. @TigerXP akurat, fakt w jakim sklepie jest sprzedawany jest klucz mało mnie interesuje, za to wyjątkowo wkurza mnie kolejność odpalania pierdyliarda launcherów żeby sobie pograć. Na szczęście gry nie są artykułami pierwszej potrzeby, nie muszę ich kupować u Epiców, zawsze znajdę coś ciekawego na Steam.
 2. Optymista, stawiam na pierwszy kwartał przyszłego roku.
 3. Przecież już mają cenzurę, w amerykańskich grach nie może być cycków, to jak teraz zakażą jeszcze krwi, to nie będzie niczego :)
 4. Co ten gamoń z tupecikiem zrozumie z rozmowy z twórcami gier? Pewnie niedługo dowiemy się na twitterze :)
 5. Gry to zło, a zło musi być opodatkowane w przeciwieństwie do broni palnej, która jest jedynie niegroźną zabawką dla milusińskich.   Sarkazm mode off.   BTW nie zastrzeliło się ostatnio jakieś dziecko z broni swojego rodzica? Pewnie temu też winne gry (mógł gówniarz nie grać w gry).
 6. Bo tej nie ma, jedynie za muzykę odpowiadać będzie zespół tworzący muze do tych gier. Co do samej gierki, to na coś takiego czekałem. Szkoda tylko, że wizualnie nie będzie to bardziej zbliżone do rzeczywistości.
 7. Gry to lewacki wynalazek zdziwaczałych lewaków, trzeba ich zakazać, tylko swobodny dostęp do broni zapewni prawacki ład i porządek ;) Dla niekumatych, to był sarkazm. BTW może EA sypnie w następnych wyborach jakiemuś kretynowi na kampanię, to się wreszcie ci idioci odczepią od gier, a np. przyczepią do producentów tupecików.
 8. Nie bierzesz pod uwagi jednego drobnego faktu, że w tych grach losowych za prawdziwe pieniądze mogą brać udział dzieci (osoby niepełnoletnie, a nawet małoletnie), które nie mają pełnego oglądu na rzeczywistość. To jest główny problem gier z losowym lootem, a nie to, że w ogóle jest. IMO takie gry powinny być oznaczone 18+, paru wydawców zaraz zmieniłokby zdanie.
 9. Żartujesz? Przynajmniej 100 USD za samo posiadanie penica, a kolejna stówka za każdy ponadnormatywny centymetr :) Kurde, ta gra to niezły wałek...
 10. Nie zauważasz tylko jednego drobnego problemu w lootboxach, są losowe i za kasę, a to spełnia znamiona gier hazardowych, zaś gry hazardowe poddane są różnym obostrzeniom w cywilizowanych krajach. BTW z tego co pamiętam, to gry hazardowe w Polsce podlegają koncesji, a więc dystrybutor/sprzedawca takich gier w Polsce powinien o taką koncesję wystąpić do odpowiedniego organu (z tego co pamiętam do ministerstwa finansów). Tak tylko podpowiadam urzędnikom od kontroli karno-skarbowej ;)
 11. Pomyśleć, że kiedyś to był tylko dodatek do pełnego Medievala, psieje ta seria.
 12. Szkoda, bo był to jeden z najtańszych (i najlepszych, biorąc pod uwagę jakość do ceny) sprzętów do motion capture (oczywiście na PC).
 13. Dokładnie, dziwnym więc by było gdyby tych klas postaci nie było w wersji elektronicznej :)
 14. drstrach

  Star Citizen z nowym trailerem

  Chyba w tym wieku :)
 15. Fakt, strasznie wieje nudą z tego E3