Karfein

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  3188
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Karfein

 • Ranga
  Biały Drow

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Karfein

  Forum umiera? - może czas na zmiany

  Dawno nie pisałem na forum, o wiele bardziej interesowały mnie GramSajty zawsze. Szczególnie że przez nie żonę poznałem Rzecz jasna, to na bank nie jedyny powód, ale z mojej perspektywy wygląda to tak, że ludzie przestawali używać GramSajtów głównie przez błędy techniczne - ja się nauczyłem posty pisać wpierw w Notatniku, a potem tylko kopiuj/wklej. Jak ktoś pisał godzinę czy dwie tylko po to, by jakiś randomowy refresh miał to sprzątnąć, to nie dziwota, że uciekał na inne stabilne platformy. Sam też chciałem czasem dodać jakąś nową grę do aktualnie ogrywanych, ale brakowało nowszych platform, więc i ta funkcjonalność przestała mieć sens na GS-ach. No a na dzień dzisiejszy to już chyba mija kilka lat, odkąd udało mi się na nie zalogować (teraz to mi się nawet już nie wczytują w ogóle). Jeśli więc przywrócicie GS-y i zadba się o to, żeby przynajmniej były technicznie dopracowane i aktualizowane (nawet delikatnie), to podejrzewam, że to może pyknąć. Nawet jeśli wielu już poszło w swoje domeny, pisanie pro i takie tam, może z nostalgii tutaj pisywać. Albo zrobić sobie spin-off blog.
 2. Bathesda? A orzechy z tego powiedzenia powinny być raczej twarde niż ciężkie. I można było uporządkować od najwyżej oceny do najniższej...
 3. Ja to bym chętnie zobaczył sequel do Emperor: Battle for Dune...
 4. Karfein

  Geralt pojawi się w Cyberpunku 2077?

  Może Wiedźmin z Wielkiego Kijowa się tam pojawi? :) Gdyby ktoś kminił, o czym prawię: http://lubimyczytac.pl/ksiazka/5325/wiedzmin-z-wielkiego-kijowa
 5. Karfein

  Spyro Reignited Trilogy z obsuwą

  Ta, doszlifowania. Ludzie pojechali im za to, że na płycie miała być pierwsza część, a reszta jako darmowe DLC, więc muszą poczekać, aż zrobią wszystkie trzy i wytłoczą na płytkach. To jest według mnie prawdziwy powód opóźnienia premiery.
 6. Co jest niby zaskakującego w wyglądzie gry, której rozdzielczość ustawiono na 320x200?
 7. Dołączam się do frakcji oburzonych. CD32 miałem z ProModule, a potem z twardym dyskiem, co przerobiło ją na pełnoprawny komputer. Więc nawet ta jedyna konsola w całym zestawieniu była w dużej mierze komputerem.
 8. Oj, Pepsi, tempo E3 i nie ma czasu na research :P Pierwotnie to Tales of Vesperia ukazało się na X360 i wyszło też na zachodzie. Na PS3 ukazała się potem rozszerzona wersja Director's Cut w 2009 roku i to ona dopiero nie wyszła poza Japonię.
 9. Karfein

  Yakuza 3, 4 i 5 z remasterami

  Jeszcze niech tylko przywrócą obciętą zawartość Yakuza 3, kiedy będą lokalizować na rynki zachodnie i cacy. Potem pozostaje bić się o remastery obu części Black Panther oraz Kenzan! (+ lokalizacja, rzecz jasna). Przydałoby się też tego Ishin dostać po angielsku, no ale z tym to od dawna wiadomo, że będzie ciężko, podobnie jak z Kenzan!.
 10. "Powstaje zatem pytanie, czy dla tak wąskiej grupy warto dodatkowo inwestować specjalnie w tę opcję?" - sęk w tym, że np. w Rocket League ta opcja jest już "zainwestowana", tylko twórcy czekają na zielone światło od Sony. Właściciele pozostałych platform mogą grać między sobą, Sony jedynie z PC. Teraz to nie ma znaczenia, ale za ileś lat zapewne da się to odczuć, zwłaszcza jakby wyszedł kolejny sequel, a przed nim liczba trybów gry się zwiększyła w patchach.
 11.   ^ This. Zabijanie z zimną krwią? PEGI 12+. Zabijanie z wyjątkową brutalnością? Może PEGI 16+. Ułamek centymetra kwadratowego sutka, poza tym totalne ecchi, zero przemocy? PEGI 18+. Jakoś trzeba kontrolować liczbę populacji na świecie, nie? :P
 12. "wszystkie gry na wyłączność dla Xboksa One będą automatycznie dostępne w ramach usługi już w dniu swojej premiery." Z tym, że takich już nie robią. Ale są takie na wyłączność X1/PC.
 13. Mnie się tam film bardzo podobał i miał pełno smaczków dla znających gry.
 14. Karfein

  Znamy wymagania sprzętowe Secret of Mana

  Preferuję sprite'y, ale nie ma co narzekać. Dla mnie wersja na PS Vitę.
 15. Żeby daleko nie szukać, to na GramSajtach żonę poznałem :D Fajna kampania, mogliby więcej takich inicjatyw robić w różnych grach.