Piotrbov

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  8173
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutralna

O Piotrbov

 • Ranga
  Plusle

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Najlepsza część ze wszystkich części głównej serii Gwiezdnych Wojen.
 2. Widać, że to nie było na żywo, tylko sklejone ze soba nagrania. Można to zauwazyć między innymi w przedzile 9:20:38, 9:20:42. W tej części, Jeef nienaturalnie zmienia swoją pozycję i zmarszczki na fotelu nienaturalnie się zmieniają.
 3. Wiedzą że nie wygrają, robią to dla darmowej reklamy. Jest wiele różnic przecież pomiędzy tymi dwoma kontrolerami: nfc, żyroskop, IR itd.
 4. Nie rozumiem ataku. Przecież to nie gra online, gdzie jak ktoś płaci to gra lepiej niż inni. Jak ktoś chce płacić i mieć z tego przyjemność to niech płaci. A jak nie, to nie.
 5. No cóż ... Lecz Nintendo był producentem Bayonetty 2 więc ma prawo do takiej decyzji. Przy premierze Bayonetty 2 kupiłem Bundle na Wii U z jedynką i do tej pory nawet jedynki nie przeszedłem :P
 6. Za drogie. 10 zlotych i bym kupil.
 7. Piotrbov

  Nowa Zelda hitem w Japonii

  Nie do końca to jest prawda, dla przykładu w UK zelda na switch przegrała z HZD jeśli chodzi o sprzedaż. Druga sprawa noty dla gry są zdaniem wielu(nawet fani to przyznają że jak gra zalicza spadki do kilkunastu fps to gra nie zasługuje na 10/10) zawyżone z powodu licznych spadków fps na switch w trybie stacjonarnym 900p i mobilnym 720p - co ciekawe najmniej fps drop's jest w 720p na Wii U(to jest dosłownie ta sama gra). Co jest totalnym kuriozum bo Wii U ma  0.4 TFLOPS, a Switch ma 0,5 TFLOPS(te 1 TF to half point) i mimo tego Zelda lepiej działa na Wii U.  Gram w Zelde juz z 10 godzin minimum i jeszcze sie ze spadkiem fps nie spotkałem. I nie można porównywać wersji Wii U i Switcha z tego powodu, że Wii U ma wbudowane gorsze tekstury i ogólnie gorsze graficzne ustawienia niż na Switchu.
 8. Ta gra to takie GTA tylko dla wszystkich.
 9. Piotrbov

  gram.pl - dołącz do naszej ekipy!

  Jakie widełki?
 10. Wow brelok. Jaki szpan będzie na mieście. 
 11. Najbardziej w tej Zeldzie będzie mi brakowało sterowania z Skyward Sword. Szkoda że nie dali takiej możliwości gdy Joypady mają wbudowane akcelerometry. 
 12. Piotrbov

  Nintendo Switch bez wymiennej baterii

  Tylko pytanie jest czy obudowa z tyłu konsoli jest na śrubki, czy też jest klejona. Jeśli klejona to jest większy problem, bo trzeba odkleić i później ponownie przykleić, jest to robione w około 80 stopni Celsjusza (tak chociaż robię z telefonami)
 13. Piotrbov

  Nintendo Switch bez wymiennej baterii

  Po co wymieniać, jak tańsze imho będzie kupienie jakiegoś pojemnego i dobrego powerbanka.