Damacon

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  31
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Damacon

 • Ranga
  Robotnik
 1. Ja w Uprising44 finalną wersję zagram, choćby z samego patriotycznego obowiązku. Widać niedopracowania ogromne, ale wiemy dobrze, że gra jest w fazie budowy, więc mamy tylko ogólny zarys tego, jak to ma wszystko się komponować. Na pewno zmienić trzeba system walki, bo nawet jeśli dojdzie do tego rozstawianie sojuszników, to może być za mało, gdyż przyjdzie nam "zaklikiwać" wrogów po raz kolejny oO. Tak jak ktoś już wcześniej napisał, "ale da się przewracać beczki" to mnie bardzo rozbawiło :D Cieszy ten wpływ gracza na otoczenie niczym w Wieśku2. xD
 2. Powinniście nagrodzić mnie, ponieważ posiadam w sobie wrodzoną smykałkę do interesów.
 3. [P]ewność wyboru. [E]fektywność akcji. [G]ranie bezpieczne dla najmłodszych. [I]dentyfikacja produktu.
 4. http://damacon.blog.onet.pl/ Pisane w sporym pośpiechu. Muszę się spakować, bo rano wyjeżdżam :). Pozdrawiam
 5. CDProject zaapomniałeś! Jak Wiedźmina obiecałeś!! tak parafrazując na obecną sytuację, pioseneczka, którą śpiewają kibice o Tusku.
 6. Wiesz przecież jak dla nich ważne jest żeby było 100% sukcesywnych instalacji... Poślizgi są wszędzie, w budowie autostrad, kolei, metra... Ale żeby gier !!???
 7. Z Bogiem, niech testują w takim razie. Ja idę spać. Pozdrawiam wszystkich, z którymi mogłem wymienić tak bardzo ciekawą konwersację że pomimo całego incydentu nie chciało mi się odejść od monitora.
 8. kurczaki pieczone...same wielkoludy! Dla mnie M please... Bynajmniej nie jest to spowodowane drobną posturą ! Jestem napakowany jak PKS do Lichenia ;D
 9. Ważne pytanie: ilu z Was ma angielskiego Win XP z ustawionym polskim językiem? a co to ma do rzeczy oO.. czyli coś jest jednak źle dalej?
 10. W tym wypadku raczej: cisza przed wschodem słońca :). Miejmy nadzieje że kolejny komunikat będzie następującej treści : grę można już aktywować przepraszamy że tyle to trwało, miłej gry.
 11. Jeśli uratujesz królestwa Północy, przed nękającym je smoczyskiem to dostaniesz w nagrodę rękę królewny, i DLC do WieśkaII