woj77

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  9
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O woj77

 • Ranga
  Obywatel
 1. woj77

  Sklep Cenega

  A ja zamawiałem w czwartek i też dopiero dzisiaj wysłali. Jutro akurat będę raczej nieobecny w domu i kurier odbije się od drzwi.
 2. Przy wpłacie przelewem lub kartą kredytową -> 11,99zł
 3. woj77

  CDP atakuje w "Biedronkach" (ponownie)

  To nie CDP się "wygłupia" ale Biedronka. "Zamówili oni u nas jakąś ilość samych płyt CD i takie też dostali. Jest to ich promocja, ich wyprzedaż i nic na nich nie wymuszamy." http://www.cdprojekt.pl/board/topic/794-Tanie_Granie_-_co_gdzie_jak_i_za_ile/post-13942 Zupełnie nie rozumiem narzekań. Jak ktoś potrzebuje wypasione wydanie to niech kupuje platynę za siedem dych. A cała akcja jest bardzo fajna - akurat trafiłem Strangleholda w TS ;-)
 4. woj77

  CDPROJEKT kontra CENEGA

  1. Czy to znaczy, że pożegnamy stronę sklep.cenega.pl i sprzedaż będzie tylko przez allegro? 2. Czy jest już ustalona data premiery dodatku King''s Bounty - Wojownicza Księżniczka? Niby ma to być sierpień, ale czy bliżej początku czy końca miesiąca. Czy polonizacja będzie pełna czy kinowa, no i czy jest już znana cena wydania. Pozdrawiam.
 5. Ja złożyłem zamówienie 01.06 i dziś dostałem maila z Bauera, iż już zaczynają wysyłkę i prenumerata zaczyna się od numeru 6/2009, czyli już dostępnego w kioskach. Dobrze, że nie kupiłem. ;-)
 6. Winter Sports 2008 kupiłem w Cenedze kilka szt. po zawrotnej kwocie 2zł/szt. A same 80 pkt z niej jest warte 8 zł. A udało ci się je wszystkie zarejestrować? Zgodnie z regulaminem Kompanii to się nie da ... § 5. 5.1. System komputerowy klubu Kompania Graczy przyznawać będzie punkty na konto członka klubu zgodnie z poniższymi zasadami: ... b) Każdy członek klubu może zarejestrować tylko 1 (słownie: jedną) grę komputerową tego samego tytułu, za którą będą przyznawane punkty. Próba rejestracji drugiej gry tego samego tytułu spowoduje automatycznie blokadę kolejnego logowania; ...
 7. A ja czekam na Aliens vs Predator 2. Może też się wkrótce pojawi. Gierka jest świetna, ale ciężko ją dostać.
 8. woj77

  Aktualizacja planu wydawniczego

  A jest szansa na Aliens vs. Predator 2 w NXK? Albo chociaż jedynka w wersji gold.