dracko

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  85
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O dracko

 • Ranga
  Przodownik
 1. Witaj. Czy w wersji gry TERA online na europe bedędą dostępne Chronoscrolle które miały zapobiegać handlowi goldem, poza grą?
 2. Jakie maja być ceny prepaid do gry TERA ONLINE i od kiedy będą dostępne.
 3. Witaj. Wiadomo już coś o Pre Character Creation & Name reservation for pre-order customers Head Start dla kupujacych w sklepie gram.pl? A to już niedługo. Ubisoft odpowiedział cos na wasze męczenie go? A i czy wiadomo juz w jakiej wysokości bedą opłaty za prepaid?
 4. Witaj. Wiadomo już coś o Pre Character Creation & Name reservation for pre-order customers Head Start dla kupujacych w sklepie gram.pl? A to już niedługo.
 5. dracko

  Będą otwarte betatesty gry TERA

  Grałem na 2 betach TERY i niejest tak źle jak piszesz, mi sie podoba i innym też. Powiedz mi jaki teraz MMO niejest robiony w Korei?
 6. dracko

  Będą otwarte betatesty gry TERA

  No tak tylko że tych co maja zamiar kupic gre TERA i tak czekają na: Pre Character Creation & Name reservation for pre-order customers (26-04-2012 do27-04-2012) Mam nadzieje że w sklepie gram .pl będzie morzliwość skorzystania z tej opcji przy zamuwieniu preordera. i oczywiście: Head Start 28-04-2012 do 02-05-2012 = only for pre-order customers / If you pre-order TERA, you’ll be able to create a character and reserve your favorite name in advance and you’ll also be able to enter the servers before the actual launch date.
 7. Dzięki za odpowiedź. Ale to i tak niebardzo ratuje tych co chcą brać udział w Head-Start który ma być od 28-04 do 02-05-2012 no i premiera 03-05-2012 Prosze pomęczcie Ubisoft i wyciągnijcie wiecej inforamcji.
 8. Hej. Będą rozdawane klucze do TERA onlina CBT 5 ? No i czy będzie dostępna w Polsce wersja gry z możliwoscią: PCC = Pre Character Creation & Name reservation for pre-order customers (czyli tworzenie postaci do zamawiajacych przed premierą) Head Start = only for pre-order customers / If you pre-order TERA, you’ll be able to create a character and reserve your favorite name in advance and you’ll also be able to enter the servers before the actual launch date. (wiadomo oco chodzi) W inny firmach co sprzedaja preordery gry TERA jest dostępny PCC i Head Start. Dlaczego niema go w gram.pl ? W polsce z tego co wiem i czytam po forach internetowych sporo fanów zamawia z zagranicznych sklepów a u naszego rodzimego sprzedawcy nie są dostępne takie typy pre-orderu, dlaczego?
 9. Hej. Będą rozdawane klucze do TERA onlina CBT 5 ? No i czy będzie dostępna w Polsce wersja gry z możliwoscią Head startu przy preorderze?
 10. A ja wolał bym klucze do CBT gry TERA online. Ale i tak chyba sie skusze na bety RaiderZ.
 11. Witam. Pojawiła się możliwość zamuwienia preorderu gry TERA w sklepie gram.pl i w związku z tym chciałem się zapytać i szczeguły totyczące wydania dostępnego w sklepie. Czy zawiera jakieś dodatki do gry dostępne w preorderze , daje morzliwość PCC=Pre Character Creation & Name reservation for pre-order customers czyli stworzenie postaci i zarezerwowanie niku.I czy zawiera dodatkowo 30 dni gry? Aha i jeszcze chciałem się zapytać o cene abonamenty gry TERA i bedzie wynośic co miesieczny abonament? Pozdrawiam
 12. Witam. Mam jedno pytanie. Kiedy pojawi sie preorder na gram.pl bo już niedługo open beta i zaraz potem rezerwowanie ników dla postaci. Mam nadzieje że do 30-04-2012 pojawi się w preorderze lub nawet wcześniej. A wysyłka bedzie przed 26-04-2012 kiedy to ma być PCC = Pre Character Creation & Name reservation for pre-order customers. Czyli im wcześniej tym lepiej. Spróbujcie pogonić dystrybutora gry czyli UBISOFT i jak najszybciej niech się pojawi w sklepie gram.pl. P.S. Na stronie Empiku już można składać zamuwienia na TERA ale one niedają możliwiści PCC P.S.2. Sporo osób czeka na tą gre i mam nadzieją że szybko sie pojawi w sklepie gram.pl Pozdrawiam Dracko
 13. Dzieki za odpowiedz. I mam jeszcze jedno pytanie. Kiedy pojawi sie preorder na gram.pl bo już niedługo open beta i zaraz potem rezerwowanie ników dla postaci. Mam nadzieje że do 30-04-2012 pojawi się w preorderze lub nawet wcześniej. A wysyłka bedzie przed 26-04-2012 kiedy to ma być PCC = Pre Character Creation & Name reservation for pre-order customers. Czyli im wcześniej tym lepiej. Spróbujcie pogonić dystrybutora gry i jak najszybciej niech się pojawi w sklepie gram.pl. P.S. Na stronie Empiku już można składać zamuwienia na TERA P.S.2. Sporo osób czeka na tą gre i mam nadzieją że szybko sie pojawi w sklepie gram.pl Pozdrawiam Dracko
 14. Witaj. Może rozdasz trochę kodów do CBT TERA. Napewno karzy by chciał zagrać i sprawdzić jak się gra i czy warto kupić gre jak tylko bedzie premiera.
 15. Dziękuje za informacje i czekam na następne informacje o TERA. I wydaniach pudełkowych na gram.pl