Daelor

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  2432
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Daelor

 • Ranga
  Sekretarz
 1. Zależy, czy będziesz mieszkał sam czy z innymi ludźmi. Na studiach tak czy siak przyda się netbook albo mniejszy komputer (powiedzmy 10-13") - do dokumentów, prezentacji, notatek, łatwiej takiego zabrać na uczelnię niż 15" kloca. Jeśli nie będziesz mieszkał z innymi albo będziesz miał osobny pokój, to możesz według mnie dodać do tego stacjonarkę. Wyjdzie taniej niż w miarę porządny laptop do grania, a mobilność i przenoszenie dokumentów zapewnia Ci netbook. Już za połowę podanej przez Ciebie kwoty możesz złożyć satysfakcjonujący zestaw w tym stylu.
 2. A NWNO nie jest przypadkiem na podstawie bardziej mmo-watej 4 edycji DnD? Sam zatrzymałem się na 3ed., ponoć 4 jest bardziej podobna do gier komputerowych niż papierowych i sporo w niej uproszczeń.
 3. Daelor

  Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

  Nie bardzo. Zwłaszcza, że teraz na steamie jest New Vegas ze wszystkimi dodatkami za podobną kwotę (5 ojro).
 4. Daelor

  Neverwinter Nights + Dodatki (temat ogolny)

  http://www.gamebanshee.com/neverwinternights/nwnwalkthrough/sourcestone_sanctuary.php Asheera to odpowiednik Aribeth - tyle, że pochodzi z innego wymiaru (tam Asheera nie dała się skusić Morag) i została wysłana przez Jaśniejący Zakon (Sahaladar to miasto) z misją pokonania Moragi. Dlatego głos jest ten sam.
 5. Na sprzedaż: trzy części Gears of War w dobrym stanie: http://allegro.pl/trylogia-gears-of-war-1-2-3-i3347634632.html oraz Gears of War: Judgment w folii z unikatowym steelbookiem: http://allegro.pl/gears-of-war-judgment-pl-folia-steelbook-i3347615047.html
 6. Daelor

  Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

  Warto się brać za tego Stalkera (z tego co widzę, to trzecia część) bez znajomości poprzednich? Na wirtusie widzę wyprzedaże dwóch pierwszych za 7 zł/sztuka, nie wiem, czy opłaca się uzupełniać braki i grać od pierwszej części ;]
 7. Daelor

  Darmowy Torchlight dla każdego!

  Dodam, że to Torchlighta można łatwo dołączyć tonę modów: na nowe klasy, zwierzątka, mikstury, zwoje, potwory, zadania... Co dusza zapragnie. Ja zawsze brałem stąd: http://www.runicgamesfansite.com/downloads.php Polecam całe, duże paczki.
 8. Branża gier idzie w trochę dziwnym kierunku. Zrobienie filmowego blockbustera kosztuje, powiedzmy, 150 milionów - a film dotrze do 100 razy więcej odbiorców niż gra*. Ciekawe, w co idzie ten hajs. Game dev, ogarnij się. * (luką w moim rozumowaniu jest brak wiadomości na temat kosztów promocji filmów, przyznaję bez ogródek, bo szukać nie mam czasu)
 9. Podłącz pendrive''a 8 GB i śmiga (chociaż niektórych gier nie da się tak odpalić). Albo kup grę w wersji pudełkowej i graj z płyty.
 10. 10/10 would play, ale w sumie wyszłaby z tego wtórna hybryda AC2 i 3.
 11. Daelor

  xbox360 i peryferia

  Ale łączyłeś się już z netem? Bo konto na konsoli a konto w Live to różne rzeczy ;] (a przynajmniej: to drugie trzeba zakładać jakby "od nowa", żeby MS miał Cię po prostu w swoim systemie).
 12. Daelor

  Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

  Może kup zamiast tego któregoś Stalkera albo Metro? Też brudna postapokalipsa, tyle że singlowa.
 13. Fear to shooter z fajnym dreszczykiem, za to Dead Space i Silent Hille sprawią, że zapaskudzisz fotel. Rozważ może jeszcze Condemned - stare, ale z bardzo gęstym klimatem.
 14. +1, ogląda się to świetnie, niesamowite animacje i grafika - ale jakbym miał w to grać, to chyba padłbym z nudów (a lubię takie mordoklepy).