Adamak

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  265
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Adamak

 • Ranga
  Wróg ludu
 1. Dzień dobry... Słyszałem o przypadku Kalejdoskopa86, który przyznał się do bycia zmiennopłciowcem. Zagadałem do niego na gadu-gadu i powiedział mi, że teraz ma na imię Iwona oraz, że ludzie go wyśmiewają. Również jego kolega, brat właściwie Obelix93 stał się Justyną. Obaj byli otyli i się dziewczynki z nich śmiały jak byli mali, teraz przeszli na drugą stronę barykady. Dawniej Julian i Michał, teraz Iwona i Justyna. Ale może dosyć tego, teraz wstęp: Witam wszystkich gramowiczy :) Temat ten poświęcony będzie nam - transwestytom. Bardzo chciałbym, abyśmy podzielili się swoimi doświadczeniami, dlatego wypełnijcie to według wzoru: - Imię przed zabiegiem. - Imię po zabiegu. - Dlaczego chciałeś zostać transwestytą. - Czy jesteś w związku i czy wiedzą o tym? - Jak się teraz czujesz? - Podziel się swoim zdjęciem.
 2. Błagam o pomoc: mam zagrożenie poprawką w sierpniu z informatyki, muszę zrobić tabelkę w html i mam pytanie (bo mi nie dziala): <Table border="1"> <TR><TH width=100% height=20%> Nagłówek strony <TR><TD width=20% height=100%> Menu <TD> Notatki </TABLE> I dlaczego NOTATKI NIE MOGĄ BYĆ SZERSZE OD MENU!
 3. Ale nałogi też mają swoje wytyczne oraz granicę, która określa, kiedy nałóg "przejął władzę" nad organizmem i jest wymagane leczenie za pomocą leków i psychoterapii.
 4. Ale w psychologii nie jest skrajnością, jeśli weźmiemy pod uwagę kogoś, kto jest nałogowcem komputerowym na podobych zasadach co ten, co kupuje papierosy. Przynajmniej w graniu na PC możesz kolekcjonować gry, jak ja to robię. Nowe pudełko to jest... to jest to. ;) No chyba, że piracisz - wtedy to sam nałóg grania na komputerze to oczywistna skrajność. Raczej koncernów tytoniowych, bo podatek to i tak jest mały, a ze zwiększania cen papierosów korzystają i koncerny i państwo.
 5. Hmm, 2 na 10 serwerów są takie jak ty mówisz. Więc może ja miałem szczęście, albo ty blefujesz. Ja tutaj mówię o normalnych ludziach, a nie o pseudopolaczkach tudzież lewakach, których jedynym celem w życiu jest nie posiadanie żadnego celu. @Ksar666 Ja nie podałem skrajności... a papierosami to raczej napełniasz skarb państwa i nozdrza ludzi, których reakcja na te świństwa jest potrojona.
 6. Bynajmniej gracze nie szkodzą innym, w szczególności małym dzieciom dymem tytoniowym, proszę pana. ;]
 7. Zastanawiam się nad kupnem mandoliny... gitara elektryczna i akustyczna, cóż, fajne, ale mnie jakoś nie wciągnęły. Wolę coś "mistycznego" ... ale ponoć mandolina katuje mocno palce... jaki najprostszy do samouczenia instrument polecacie?
 8. Adamak

  GITARA!

  Zastanawiam się nad kupnem mandoliny... gitara elektryczna i akustyczna, cóż, fajne, ale mnie jakoś nie wciągnęły. Wolę coś "mistycznego" ... ale ponoć mandolina katuje mocno palce... jaki najprostszy do samouczenia instrument polecacie?
 9. Adamak

  Kącik Pracy Domowej [M]

  Acha, dzięki za wszelakie rady. Chyba na 2 czy 3 napisalem. ;P
 10. Adamak

  Runes of Magic - MMORPG

  Jakie skille polecacie na b. duży dps? Grałem knightem, ale to tank jest... -,-
 11. Adamak

  YouTube

  hmm, czy wam też przy dodawaniu komentarzy nagminnie pojawia się błąd "Błąd, spróbuj ponownie później" ?
 12. Adamak

  Kącik Pracy Domowej [M]

  Nie, nie chodzi o proporcje. W moim pordręczniku są tylko bzdury, nie ma sensownych regułek czy wzorów. Ogólnie to fail z tego podręcznika. A ten wzór co łączy d i V to... no nie znam takiego niestety - a 3 zadania byly na sprawdzianie oparte o ten wzor. Ech, i tak wolę historię. ;) Może wypisze wzory jakie znam i ktoś mi powie, gdzie je należy zastosować: Cm=n/V CM=Cp*d/MM*100% Cp=ms*100%/mr Cp=Cm*d*100%/M d=ms/V n=m/M
 13. Adamak

  Kącik Pracy Domowej [M]

  Boże, skomplikowane to, ale powoli kumam... tylko nie rozumiem tej metody "krzyż św. Andrzeja" ... i co zrobić w przypadku zadania gdy mam podane masę molową, gęstość i masy substancji i mam policzyć masę powstałego roztworu? Z reakcji wymiany mi dwa zwiazki powstaja, sole chyba.
 14. Adamak

  Kącik Pracy Domowej [M]

  BŁAGAM O POMOC! OD TEGO ZALEŻY, CZY PRZEJDĘ DO II KLASY! Powie mi ktoś jak rozwiązać te zadania z chemii? Dokładnie, krok po kroku i jak podobne rozwiązywać, jak i z krzyżem św. Andrzeja: 1) oblicz ile g. soli powstanie w reakcji 100 cm3 roztworu NaOH o stezeniu o.25 mol/dm3 i 200cm3 kwasu soarkowego o stezeniu o.1 mol/dm3 2) oblicz V Co2 potrzebnA do zobojetnienia 250 cm3 o.2 molowwego roztwopru wodorotlenki potasu 3)oblicz ile gramow soli powstanie w reakcji 185cm roztworu wodorotlenku baru o stezeniu 0,16mol/dm3 i 2,55 g SO3